Diablo 3

Πρέπει να βγει πρώτα όμως…
Θα κάνουμε το εξής: Θα μπούμε στον πάγο και θα πουμε να μας ξεπαγώσουν όταν βγει (σαν το south park). :-s

Εχει διαρευσει καμια ημερομηνια ??? 8ελω να καω αυτον το χειμωνα … 8ελω και DRUID ομως… :smiley:
Ακομα Diablo 2 παιζω που και που … :slight_smile:

Για χειμώνα, άστο… Κάτι για 2010 έχει ακουστεί…

Teleio ine ontos 8) Tha spasei tamia sta magazia xalara:p

alla vasika ontos tha vgei polu meta gt exoun an teliosoun to WOTLK kai to STARCRAFT2

Dite afto to High Definition Trailer:)

Έλα να ξεθάβουμε! Σε 7 μήνες πάνω κάτω, αν όλα πάνε καλά και δεν αποφασίσει η Blizzard να βγάλει το 209ο expansion για το WoW, θα έχουμε στα χέρια μας το Diablo 3. Βλέπω με lupin κάτι video πάλι και κλαίμε.

κλαιω μονο στην ιδεα του να ξανακουμπησω νεο Ντιαμπλο…τα βιδεα με γκεημπλεη ειναι για πολυ κλαμα…αντε,7 μηνακια…

Το νεο expansion στο WoW βγαινει σεπτεμβρη παντως…

Άντε γαμώωωωωωω!!!
Το Diablo I το χα λιώσει από το 97 που το χα σε Demo! Το 2 το τερμάτισα φέτος και έχω να πω πως είναι γαμάτο (αν και η πίστα με την έρημο ήταν σπαστικιά). Γενικά πάνω κάτω ίδια δυσκολία και τα 2. Πολύ μεγαλύτερο το 2ο, αλλά και πιο εύκολο.Ελπίζω το 3 να μην γίνει το νέο Duke Nukem Forever. :lol:

Και επίσης ΕΚΛΙΠΑΡΩ για soundtrack κλάσης Tristram Town!

Γεια σας παιδια… Αντε να δουμε ποτε θα κυκλοφορήσει γιατι εδω και ποσα χρονια ακουμε για diablo 3 και μονο demo βλεπουμε…
Να εχετε υπ οψιν σας ενα Ελληνικο forum που φτιαχτηκε κυριως για το Diablo 3
http://www.Diablo-3.gr :smiley:
Ανυπομονουμε να το πιασουμε στα χερια μας αυτο το πολυποθυτο dvd (μαλλον θα ειναι περισσοτερα απο ενα) και να παιξουμε επιτελους…Τοσο καιρο στην αναμονη ειμαστε και ολο τρεναρουν την ημερομηνια κυκλοφοριας…τι να πω! [-X

ναιαιαιαια ολοι οι diablo funs περιμενουν πως και πως την στιγμη εκεινη…βασικα μονο diablo παιζω με τοσο παθος!!!εχω τερματισει το 2 με ολους τους χαρακτηρες και ανυπομονω να δω το καινουργιοοοοοοοοο…αντεεεεεεεε:!:

http://uk.pc.gamespy.com/dor/objects/714955/diablo-iii/videos/diablo3_bossbattle.html?show=hi

κιμα τον εκανε :smiley:

Θα έχει μόνο αυτούς τους 4 χαρακτήρες??
Θα ήθελα να δω κανά Necromancer, όπως στο 2.

θα εχει αυτους τους 4 + τους αλλους απο το 2…:wink:

αα ωραία, χαίρομαι:)

Που προεκυψε αυτό? Δεν ισχύει. Ο μόνος χαρακτήρας που έμεινε απο το 2 είναι βάρβαρος και θα υπάρξει και ένα 5ο class.

τι να σου πω εγω ετσι ειχα διαβάσει στο gamespot οταν είχαν βγει τα πρωτα βιντεακια για τους νεους χαρακτήρες…
δεν το εχω ψάξει απο τοτε…

Είδα μια αναφορά σε προηγούμενα posts για ένα Ελληνικό forum για τα παιχνιδια Diablo. Η κανονική Ελληνική κοινότητα του Diablo στην οποία συμμετέχω φιλοξενείται στο www.diablo.gr, www.diablo2.gr, www.diablo3.gr εδώ και αρκετά χρόνια. Οτιδήποτε διαφορετικό επρόκειτο για scam :-k με σκοπό να τη προσέλκυση χρηστών να κάνουν κλικ για να δουν τις διαφημίσεις.

Ευχαριστώ και συγνώμη για τη ταλαιπωρία. :slight_smile:

Μακάρι μέσα στο 2011 να δούμε το αγαπημένο μας παιχνίδι. Ας ελπίσουμε επίσης οτι θα είναι αντάξιο του ονόματος και της ιστορίας του. :smiley:

Εγω λεω να αφησουν τις μαλακιες εκει στην blizzard και να βγαλουν το παιχνδι σε κυκλοφορια.
Αιντε οι παλιομουχριτσες φοβονται μην τους φαει κοσμο απο το wow.
Starcraft θα το κανουν το θεμα στο τελος.

Είμαι 99% σίγουρος ότι δε θα βγει φέτος (για ΑΛΛΗ μία χρονιά)

Starcraft II
WoW - New Expansion
New MMORPG
Diablo III

Κάπως έτσι τη βλέπω τη δουλειά…

Απ ότι έχουν πει, το Δεκέμβρη θα το έχουμε.
Ότι πρέπει για δωράκι(να μας το κάνουν)8)