Diablo 3

http://eu.battle.net/d3/en/services/collectors-edition/

υπολογιζεται γυρω στο κατοσταδολλαρο λεει στο ντιαμπλογουικι

Αντε 15/5/12 τελικά. Για να δούμε…προβλέπεται να κλείσουν σπίτια :lol:

ω μλκ απο το 2008 νομιζουν οτι κοντευει να βγει…!

χαχαχαχα ναι και λίγο λες…είμουν νιος και γέρασα :lol:
Αλλά πρόκειται για επίσημη ανακοίνωση αυτή την φορά…μέχρι να πάρει αναβολή :stuck_out_tongue:

Open Beta απο σήμερα μέχρι την Δευτέρα. Ότι πρέπει για να πάρουμε μια γεύση και να ξέρουμε τι μας περιμένει. :slight_smile:

Αυτό ακριβώς, τίποτα άλλο…

Σε μιάμιση ώρα!

:lol: τα σπαει το διαφημιστικο :lol:

Πω θα ειμαι εκτος αθηνων για καμια βδομαδα, αλλα με το που γυρισω νομιζω θα παιξει φαση Witch Doctor .

εγω πρώτα θα το κατεβάσω να δω αν τρέχει κανονικά στο pc γιατι ειναι και καποιας ηλικίας και μετα θα καταστρέψω τη ζωη μου…

ασχετο αλλα θα χει monthly fee?

Οχι καμία χρέωση δεν υπάρχει. Το αγοράζεις και παίζεις όπως και στο Diablo 2.

το πήρε κανείς? παίζει κανονικά?

Όταν λειτουργουν οι servers. Το κακό με ολα τα παιχνίδια της blizzard είναι ότι γίνεται πάντα χαμός όταν βγαίνουν. Τις επόμενες μέρες πιστεύω ότι θα στρώσει η κατάσταση.
Btw για όσους δεν το κατάλαβαν χρειάζεται ενεργή σύνδεσή στο internet για να παίξεις single player.

κατάλαβα, θα μας βγει η παναγία να παίξουμε.

επισης 60 ευρω ρε πουστη μου
μου φαινεται πολυ ακριβο :frowning:

49,90 στο e-shop (http://www.e-shop.gr/show_main.phtml?id=PCG.02424)
αλλά και πάλι πολλά τα λεφτά… θα περιμένω κανά μήνα να βγει σταθερό κρακ για το σινγκλ πλειερ…

στη Κορέα λέει το τερμάτισαν κιόλας…κάπως έτσι τους φαντάζομαι…

για pc ειναι όντως…

εγω προσωπικά με το μετακριτικ δεν ασχολούμαι και δεν το δίνω και ιδιαίτερη σημασία αλλα…
ΜΠΑΜ στο κεφάλι!!! :stuck_out_tongue:

Κάθε φόρα που βγάζει καινούριο παιχνίδι η blizzard το ιδιο πράγμα γίνεται, όλοι την κραζουν ότι δεν έχει κάποια πραγματική καινοτομία άλλα μετά διαβάζεις αυτό “Diablo 3 is Amazon’s most pre-ordered PC title ever” και απορείς λίγο.

Το ίδιο γίνεται με το wow, κανένα mmorpg δεν κατάφερε να το αγγίξει. Star wars, warhammer, lord of the rings, conan και ένα σωρο απέτυχαν εντελώς.

Είναι όντως ακριβό αλλά αυτή είναι η πολιτική της Blizzard πλέον όπως και στο starcraft 2 όπου και εκείνο 60 έκανε.

Φθηνές λύσεις υπάρχουν όμως μέσω νετ βλέπε αμαζον, πλει κλπ.