Dillinger Escape Plan, Gagarin 205,13 Νοεμβρίου 2010

γαμαουα!για να δουμε και τα σαπορτ…

ναι αντε να βγει δελτιο τυπου να δουμε support και τιμες…

αν και πανω απο 30 να το βαλουνε δεν χανεται τετοιο λαιβ 8)

Black Bubblegum VS Supermassive Black Hole (muse) :-k

έχει 15άρια

πως ακριβώς λειτουργεί το σύστημα με τα e-tickets? το τυπώνεις και το δείχνεις απλά στην είσοδο? ή το ανταλάσεις με κάποιο κανονικό ticket στο ταμείο?

τυπώνεις κ δείχνεις στην είσοδο κ ανταλάσεις με κανονικό

Nα πω ένα μπράβο για την τιμή. Αυτά τα λαιβ θέλουμε

Αγαπητή cts, στην ευρωπαϊκή tour οι dillinger έχουν support τους ocean και τους cancer bats. Χλωμό να τους δούμε και εδώ ε?

Να πω κι εγώ μπράβο για τις τιμές. Μακάρι τέτοιες τιμολογήσεις να συμβαίνουν συχνότερα, δεν νομίζω πως οι διοργανωτές έχουν να χάσουν απο μία τέτοια πρακτική.
Ίσα-ίσα δεδομένης της σκατένιας οικονομικής κατάστασης, και του ότι υπάρχει ΠΟΛΥΣ λαός που θέλει να βλέπει γαμιστερά heavy σχήματα και θέλει να δώσει το παρόν, ίσως να συμφέρει τους διοργανωτές κάτι τέτοιο.
Βέβαια είναι κι άλλοι παράγοντες στη μέση,φαντάζομαι, που οι τιμές τσούζουν συνήθως.

Τεσπα,πανικός θα γίνει ούτως η άλλως. Δεν πάμε για δουλειά την άλλη μέρα

ευχαριστούμε πολύ για τα καλά λόγια :slight_smile:

να ενημερώσω εδώ οτι αποδεσμεύτηκε το τελευταίο early-bird λόγω αποτυχημένης συναλλαγής. ορμάτε: http://depath2010.eventbrite.com/

επίσης όποιος θέλει να λαμβάνει όλα αυτα τα μικρά πλην σημαντικά updates αλλά κ γενικότερα νεα κλπ μπορει να μας ακολουθήσει στο Facebook (http://www.facebook.com/pages/Athens-Greece/CTS-Productions/73300682414) ή και στο Twitter (http://twitter.com/CTSprods/)

αναμένετε νέα για supports κλπ σύντομα

cheers

edit:
έφυγε κ αυτό

τι εννοείς αποτυχημένη συναλλαγή? και εμείς που ήδη πληρώσαμε χθες τα 15αρια?

όντως, για διευκρίνησε λίγο γιατί δεν έγινες αντιληπτός.

όσοι έχουμε λάβει μέηλ με ιντερνετικο τικέτο, είμαστε κομπλέ?

η αγορά (απότι έχω καταλαβει) γίνεται σε 3 βήματα:

  1. κλείσιμο του εισιτηρίου (κ δέσμευσή του απο το eventbrite)
  2. πληρωμή με καρτα ή paypal
  3. αποστολή της επιβεβαίωσης κράτησης στον κάτοχο απο το eventbrite

όποιος ήταν αυτός που προσπάθησε να αγοράσει το τελευταιο 15αρι, το eventbrite του αρνήθηκε την συναλλαγή (αυτό μπορει να γινει για διάφορους λόγους όπως το να μην εχει χρήματα η κάρτα κλπ), και το σύστημα είχε κολλήσει στο 1ο βήμα περιμένοντας να ολοκληρωθεί η συναλλαγή (δίνει ένα χρονικό περιθώριο 10-12 ωρών για αυτό απότι φάνηκε).

δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας απο τη στιγμή που σας έχει έρθει η επιβεβαίωση πάντως :slight_smile:

σε άλλα νέα: πέταξε κ αυτό το πουλάκι.

έγινε κάτι περίεργο πάντως προχτές που έβγαλα εισιτήριο. έδειχνε 2 εισιτήρια, τα βγαλα και μετά ξανάδειχνε 2 εισιτήρια να χουν μείνει. είχε μπει όριο ή κολλησε το σύστημα?

ναι, υπάρχει όριο στα 2 εισιτήρια άνα παραγγελεια για τα early-birds κ στα 5 για τα discounts

Kαλά πόσα 15άρια ήταν διαθέσιμα κι εξαφανίστηκαν??

20άρια υπάρχουν πολλά?

όχι πολλά σίγουρα, αλλά περίμενες να μεινουν για μέρες όταν μιλάμε για μπάντα τέτοιου διαμετρήματος; το ίδιο έγινε με Colour Haze κ Peter Nalitch, αλλά όχι κ για My Sleeping Karma κ Gallon Drunk που ακόμα υπάρχουν μερικά πχ.

20αρια υπάρχουν περισσότερα αλλά κ αυτά δε βλέπω να κάθονται για πολύ…

Δε ξέρω απλά μου φάνηκε ότι τελείωσαν πολύ γρήγορα (γιατί νομίζω ότι ανακοινώθηκαν και πολύ πρόσφατα)

Τέσπα πρέπει να τρέξουμε δηλαδή για τα 20άρια.

Τουλάχιστον απ’ ότι φαίνεται θα’ χει πολύ κόσμο όπως και αρμόζει

το live μεταφέρεται για πολλούς κ διάφορους λόγους στο GAGARIN 205. Τα εισιτήρια που έχουν ήδη κλειστεί μέσω eventbrite ισχύουν ως έχουν.
Απο την επόμενη εβδομάδα ξεκινάει και η προπώληση στα γνωστά μέρη.

Ωχ τώρα θα ναι πιο ευκολο να περπατήσει στα κεφάλια μας:razz: