Dillinger Escape Plan, Gagarin 205,13 Νοεμβρίου 2010

Οχι ρε θα τους πήγαινε η Σφεντόνα! Σοβαρά όμως!
Ήταν κανείς στους Walls of Jericho να με καταλάβει? :stuck_out_tongue: :lol:

Αντικειμενικά πάντως καλύτερα, περισσότερες πιθανότητες για ήχο της προκοπής και λιγότερες πιθανότητες να παίζουμε πατινάζ στο πιτ8)

Στο τεξας νεκροπολις δεν ειχαν παιξει οι jericho?Εκτος αν εχει αλλαξει ξανα ονομα για 50 φορα !!!

Στο Texas ήταν πέρσι.
Έπαιξαν αρχές Ιουλίου στη Σφεντόνα με Sick of it All κι έγινε σπαραγμός - δεν είχε και πολλούς νοματαίους από κάτω κι ο κόσμος έκανε μαζικό stage diving στο παρκέ!

Α οκ τοτε.Me noob

Ημουνα και καύλωσα τη ζωή μου με την πάρτυ τους! Γενικά το live γάμησε

Almighty είσαι απαράδεκτη που δεν έγραψες κάτι στο αντίστοιχο θρεντ και καθόμουν κι έγραφα μόνο εγώ[-X

Πάντως κι εγώ προτιμώ σφεντόνα. Θα τους πήγαινε καλύτερα. (εντωμεταξυ για κάποιο χαζό λόγο είχα ξεχάσει ότι αρχικα θα παίζαν εκεί και νόμιζα an. whateva)

Δε χαλιόμαστε όμως8)

χααχχααχ:lol:

Λιωνω!

σαπορτ οι tardive dyskinesia συμφωνα με το facebook της cts

Επειδή πολλοί μας ρωτούν, να πούμε ότι η προπώληση εισιτηρίων έχει ξεκινήσει στα εξής σημεία:

Αθήνα:
Public ? Σε όλα τα καταστήματα Αττικής (Σύνταγμα, Γλυφάδα, Μαρούσι, Πειραιάς)
Tickethouse - Πανεπιστημίου 42 (εντός στοάς)
Rhythm Records - Εμ. Μπενάκη 74, Εξάρχεια
VinyLust Records - Γαμβέτα 6, Αθήνα
Sound Effect - Ζαϊμη 30, Εξάρχεια

Θεσ/νικη:
Tickethouse - Μητροπόλεως 102

Τους είδα απόψε εν μέρει από σπόντα και εν μέρει από κωλοφαρδία, και αν και δεν είναι μάι καπ οφ τι που λένε, έστω και λίγο να σας αρέσουν μην τους χάσετε. Πολλά ναρκωτικά.

αααυτα ειναι απο βδομάδα παίρνω και τικετ και ειμαι κομπλέ!!!:D:D

Ξορκίζω όλο τον κόσμο εδω μέσα στο φόρουμ : [U]ΜΗΝ[/U] κάνετε καμμιά μαλακία και τους χάσετε.

Τους είδα χθες. Είμαι τρελός fanboy βεβαίως, αλλά και πάλι, είναι ίσως η [SIZE=“3”][B]ΠΙΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ [/B] μπάντα που έχω τσεκάρει ive. [/SIZE]
Εκτός δλδ απ’το ότι είναι και απο τις καλύτερες μπάντες στον κόσμο γενικότερα.

Και τα κομμάτια του Option Paralysis, το οποίο μερικοί ακροατές δεν νιώσανε, αποδόθηκαν ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΗ ΜΑΠΑ.

Και ο Weinman βγήκε με μπλουζάκι Napalm Death, και ο άλλος ο θεόμουρλος στην κιθάρα με μπλουζάκι [B]GG Allin ! ! ![/B]

[B][SIZE=“4”]100% -fucking- BURNT[/SIZE][/B]

Πού βρίσκεσαι και τους είδες RedWaves???

Βιέννη. Έχασα τους the Ocean o [B]πανηλίθιος[/B]

Τι κοκομπλόκο ήταν αυτό. Θα χάσετε τα αυγά και τα πασχάλια κάτω

BIENNH ΡΕ ΦΙΛΕ!

Yes, i know 8)

εντιτ - δεν θυμάμαι αν την έχω ξαναποστάρει, αλλα να…

Uploaded with ImageShack.us

AΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ

ο λολος ο ιδιος.

το μαλλι το ψιλοαλλαζει συχνα ο guitar-freak-ist?

Εγώ κόντεψα να. 'Εχασες πάντως. :smiley:

Είμαι εντελώς βλαμμένος λέμε. τουλάχιστον τους είχα ξαναδεί,στην περιοδεία του Precambrian,εχθές παίξανε και πολύ λίγη ώρα μου είπαν. Λογικο

Άλλο ήταν το απωθημένο όμως. τόσα γαμωχρόνια περίμενα. Μεγάλη μπαντάρα ρε γμτ


:smiley:

[SPOILER]
[U]run and tell that ran and tell that homeboy!!![/U]

καηδια…:lol::lol::lol::lol:
[/SPOILER]