Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

Δυστυχώς δεν γινόταν. :sleepy:

Α και κάτι ακόμα. Respect στον Drainman που βγαίνει με κοιλιά, καράφλα και αμάνικο, μοιάζοντας με τον Phil Collins, σε έναν χώρο που έχει σχεδόν προαπαιτούμενο την επιτηδευμένη εικόνα με τατουάζ, μαλλιά κλπ κλπ κλπ. Τίμιο μπαρμπαδέλι :stuck_out_tongue:.

10 Likes

Είναι ΝΟΥΝΟΥ Light

5 Likes

Τα δάκρυα στο reason to fight ήταν αληθινά; Ομολογουμένως από τις συγκινητικές στιγμές της βραδιάς

καργα θεατρικο μου φανηκε.

1 Like

Πολύ πιθανό, κάθε βράδυ κλάμα τι διάολο :stuck_out_tongue:

4 Likes

Γιατί όχι; Εδώ οι παρακάτω κύριοι κάνουν σεξ κάθε βράδυ σε χιλιάδες μεταλλικές ψυχούλες…

4 Likes

Το έχουν φυσικό αυτοί…

3 Likes

10 Likes

Πολύ θετικό το ότι οι Manowar είχαν αρκετά περισσότερο κόσμο και από τους Disturbed (παρά την ενίσχυση με anthrax) και από τους Alice In Chains παρότι και οι δυο μπάντες ερχόντουσαν για πρωτη φορά στην Ελλάδα και ας μην μου πολυαρεσουν οι Manowar.

  1. Οφφ τοπικ
  2. Λεηντι Γκαγκα έχει 5 φορές παραπάνω κόσμο από Μανογουορ άρα τους ρίχνει στα αυτιά
  3. Πολύ αρνητικό είναι αυτό για τους Μανογουορ, όχι θετικό, δείχνει ότι είμαστε πρωτόγονοι μουσικά
2 Likes

Παροτι ηταν ενα συναυλιακο απωθημενο μου οι disturbed δυστυχως κινηθηκαν στη μετριοτητα απ 'ολες τις πλευρες…ο ηχος δεν εφτιαξε πραγματικα ποτε,η κιθαρα και κυριως τα φωνητικα του draiman εντελως θαμενα…οπως επισης κ η αποδοση του δε με ενθουσιασε σε σχεση με αλλα live που εχω δει…επισης ειπαμε ωραια τα μηνυματα κ τα επικοινωνιακα κολπα αλλα εγω νομιζω οτι το παρακανανε…κ ενταξει αν το λαιβ διαρκουσε κανα 2ωρο αλλα οταν στη μιαμιση ωρα τρως ενα 20λεπτο σε μπουρδολογια ειναι υπερβολη!
Οι anthrax παροτι δε μου αρεσαν κ δεν τους ακουγα ποτε,τους ισοπεδωσαν κ σαν ηχος κ σαν αποδοση!

2 Likes

Όπου Bieber βάλτε Lady Gaga να είστε μέσα.

Όλη η Ευρώπη είναι πρωτόγονη τότε. Και στο Hellfest στη Γαλλία πρωτόγονοι είναι που έβαλαν headliners τους Manowar. Φοβερό το κόμπλεξ που βγάζεις στις μπάντες που δεν σου αρέσουν.

1 Like

Απαντάς σε άλλον για κάτι που έγραψα εγώ? Πώς γενεν.

Κανένα κόμπλεξ. Δεν τους ανέφερα εγώ σε άσχετο τοπικ.

1 Like

Αστον έχει πολύ μεγάλη πλάκα ο τύπος, εγώ το διασκεδάζω. Πιστεύω ότι οι διοργανωτές θα πήραν ένα καλό μάθημα και του χρόνου θα κινηθούν αναλόγως. Α και η lady gaga (που το ύφος της και η αισθητική της κολλάει ποιο πολύ με τους Disturbed) στην Ελλάδα ΔΕΝ ΕΙΧΕ 5 φορές παραπάνω κόσμο από τους Manowar και η συναυλία της ήταν ένα οικονομικό φιάσκο για τους διοργανωτές που έκλεισαν το ΟΑΚΑ για να δουν μόλις και μετά βίας 25.000 κόσμο

2 Likes

Πιστεύω του Hellfest πήραν μεγαλύτερο!

10 Likes

οι Anthrax επαιξαν πολυ ωραια.
κι εγω πιστευω οτι ειχαν ενα θεμα στον ηχο οι disturbed.
Πολυ ωραια ηταν παντως.

guest σε ολα η συναντηση απο κοντα με τον pantelis79 γιατι μονο αποδω μεσα τα λεγαμε.
Τα υπολοιπα ρεμαλια τα ηξερα χαχαχα

3 Likes

Έλα του φαμιλυ είσαι και εσύ. Μην κρύβεσαι.

2 Likes

δεν το αρνηθηκα ποτε αυτο :crazy_face:

2 Likes

Ο χοντρομπαλας ο τραγουδιστής τους πάλι μαλακιες εναντίον του waters είπε, μεταξύ των άλλων ασυναρτησιων που ξεστόμισε. Μιλάμε αμερικανακι μέχρι το κόκκαλο, όσοι δεν του αρέσουν είναι κουμμουνιστες και ναζί.

1 Like