Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

4 edit σε 1’ χωρίς κανένα σπόηλερ, το λες και βελτίωση

1 Like

Προσπαθω, σε αντιθεση με τον περιγυρο.

Εγω παιδια ειλικρινα δεν εχω παρακολουθησει καθολου τι γινεται, πχ οι Μεταλλικα δεν μου αρεσουν και δεν ασχολουμαι με το τοπικ τους, δεν εχω γνωμη αν καποιος εχει δικιο κτλ, αλλα μου φαινεται απιστευτα βαρετο αυτο που κανετε. Κυριως για εσας τους ιδιους που καθεστε και αναλωνεστε σε τετοιο βαθμο. Απορω πραγματικα

5 Likes

Για αυτό το live είμαι λιγότερο hyped up σε σχέση με όλες τις άλλες συναυλίες του καλοκαιριού.Οι Anthrax το έκαναν βέβαια value for money μιας και δεν τους έχω ξαναδεί. Αν και έχω καιρό να ακούσω Disturbed,δε θα μου το συγχωρούσε ο 13χρονος εαυτός μου αν δεν πήγαινα :stuck_out_tongue:
Ιt’s going to be fun!

3 Likes

Eγω παντως στην θεση σας, απλα θα σταματαγα να δινω σημασια.

Για το λαιβ εχω καλο φηλινγκ, Το σετλιστ ειναι καλο. Θα θελα πιο πολλα απο το 10000 fists που το θεωρω φοβερο δισκο, αλλα πανε πολλα χρονια απο τοτε. Για τις συναυλιες τους εχω ακουσει λιγο Manowar σχολια. Μπορει να ναι φοβερη, μπορει να ναι και μετριοτατη. Ελπιζω στο πρωτο.

Βλεπω και εγω καλες σειρες θεωρω. Παντρεμενους με παιδια, Eastbound & Down :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν τον μπορώ τον drainman με τίποτα… μου βγάζει κάτι σε καγκουροποζερι… καλά μουσικά μπορώ να σου γράψω και καμία κατοσταρια μπάντες της εποχής τους ανώτερες αλλά γούστα είναι αυτά…

2 Likes

Deftones έβλεπα και μόνος μου στον Όλυμπο. Μια κατηγορία μόνοι τους.

Μανία καταδίωξης;

1 Like

Αλλά όσα ποστς και να κάνετε φλαγκ εγώ θα ποστάρω κανονικά!

Μεσα στον εμετο των σχολιων σας, σποιλεριαστικα. Μπραβο, τι να σας πω.

1 Like

5 Likes

2 μικρές απορίες (γιατί δεν πήγα/ θα πάω σε κανένα live του Release φετος, καθώς καμία μπάντα δεν με ενδιαφέρει αρκετά)

  1. Αυτό που ο headliner ξεκινάει 23.00 βολεύει; Με ΜΜΜ κ.λπ.;
  2. Οι SiXforNinE είναι πιο δημοφιλείς από τους Need?
1 Like

Ε με ΜΜΜ δε βολεύει ιδιατέρως, όχι. Τραμ έχει και μεταμεσονύκτιες ώρες νομίζω, αλλά δεν είμαι σίγουρος κατά πόσο μετράει για ΜΜΜ… Βολεύει με τον ήλιο όμως το 23:00.

Μονο Παρασκευη και Σαββατο εχει μεταμεσονυχτιες. Ειναι πολυ ακυρο τοσο αργα καθημερινες. Εμενα με βολευει μενω κοντα, αλλα πχ καποιος που ρχεται απο κεντρο και πανω ειναι πολυ μακρια.

Οι Sixfornine εχουν μαλλον πιο δημοφιλη μελη απο τους Need :stuck_out_tongue:

1 Like

Με τον Κουιντομ εχω τσακωθει παμπολλες φορες σε αλλα θρεντ, τα ξερω τα στραβα του πολυ καλα μην φοβασαι. Αμα εναν χρηστη δεν τον γουσταρεις τον αγνοεις εκτος αν εισαι αγαμητο 12χρονο που απλα προσπαθεις να διαλυσεις το (παρατημενο απο μοντς) φορουμ και τον κυνηγας οπου γραψει με διπλα και τριπλα ακκαουντς, λες και με το να γαμας την κουβεντα σε οποιο τοπικ συμμετεχει τιμωρεις αυτον. Δες τι εγινε σε αυτο το θρεντ, αυτη ειναι μια μικρη γευση του τι γινεται στο θρεντ των Μεταλλικα…

6 Likes

Ok wat

1 Like

πλεονασμός :grin:

Τελικά δεν θα μπορέσω να πάω… Πιστεύω ότι θα είναι η έκπληξη του καλοκαιριού

2 Likes

1 ώρα anthrax ? Καλή φάση.

Πιστευω σιγουρα 75’.

3 Likes