Disturbed @Release Athens Festival 30/6/2019

Δεν ξέρω τι φάση που τα “στραβά μου” είναι αντικείμενο προς συζήτηση για τον οποιονδήποτε λόγο ε. Μπαίνω για να γράψω και να διαβάσω και να συζητήσω για μουσικές, ταινίες, συγκροτήματα και κάνα ΝΒΑ και πάντοτε γράφω και σχολιάζω απόψεις. Αν οι απόψεις μου είναι “στραβες” για σένα ή οποιονδήποτε άλλον, μπορείς απλά να τις αγνοήσεις όπως αγνοώ κι εγώ εκατοντάδες πράγματα που διαβάζω κι από σένα και άλλους, μερικά εκ των οποίων είναι φοβερές χοντραδες. Αξίζω τιμωρία για τα στραβά μου αρκεί να μην σπαμμαρεται το θρεντ? :joy: Την επόμενη φορά να σε τιμωρήσω με ΠΜ κι εσένα για τα στραβά σου? Εντωμεταξύ δεν έβρισα κανέναν και πουθενά.

Το sound of silence θα το παιξουν λετε;

2 Likes

Ναι φίλε μου

Τι διαφορετικο ειπα ρε? Οποιος δεν γουσταρει αυτα που λες (εσυ η οποιοσδηποτε αλλος) προσπερναει και παει παρακατω. Η εμμονη που δειχνουν συγκεκριμενα ατομα ειναι αξια ψυχιατρικης μελετης.

1 Like

Χαίρομαι που το σχολιάζει κάποιος.

Σίγουρα όχι. Έχουν ένα άλμπουμ ως τώρα και έχουν αρκετά ψωμιά να φάνε για να κάνουν ένα μέρος από όσα έχουν πετύχει οι Need.

Προσωπικά το βρίσκω ως και αστείο αλλά θα προτιμήσω να μην επεκταθώ περεταίρω.

Κάποια πράγματα χρειάζονται και γνώθι σαυτόν.

10 Likes

Θα ανεβει ενας φιλος τελικα και παρολο που δεν το ψησα ποτε σοβαρα, ζηλευω λιγο. Θες λιγο που δεν εχω δει anthrax, θες που οι need ειναι μπανταρα, θες η πολυ καλη οργανωση του release που σε τραβαει και για μια φορα θα αραζα την ωρα του headliner χαλαρα πιο πισω. Τελικα ισως αξιζε. Καλα να περασετε οσοι πατε!!!

2 Likes

Υπάρχει θρεντ που κάποιος πουλάει εισιτήριο

1 Like

'Αντε ακόμα 5 ωρίτσες για να βγουν οι Anthrax να τελειώσουν και το set τους, να φύγουμε και να μείνουν αυτοί οι 300 - 400 που ακούνε αυτά τα γαλατομέταλ( ; ) , να γουστάρουμε διπλά.

Τέτοια χαρά μέσα σε μια βδομάδα ούτε όταν κυκλοφόρησαν το '88 οι Anvil το Pound for Pound και οι Running Wild το Port Royal !

6 Likes

Γύρω στους 300 - 400 νοματαίους είχαν μαζέψει οι Anthrax σαν headliners στο Gagarin πριν 5-6 χρόνια. Άντε λίγο παραπάνω. Μα ούτε το Gagarin ρε σύντροφοι; :joy:

Στο An την άλλη φορά! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Αυτά παθαίνεις όταν παίζεις πρώτος Νουνού μεταλ με κάτι bring the νουαζετα.

3 Likes

Μόνο 300-400 ρε τύποι;;;; πωπω ούτε οι korn δεν παίζουν σε τόσο λίγα άτομα…

Καλά να περάσετε αλάνια…μπύρες να κατεβάσετε κ για εμάς που δεν θα μπορέσουμε να κατέβουμε

1 Like

Τι λέει από κόσμο? Το 2πλο 5χ5 το παίζουμε η όχι.

Παιδιά, ακούω ότι οι Disturbed είναι φουλ γαμηστεροι και με γαμάτο ήχο. Χάλασαν την γιορτή οι μαλακες :disappointed_relieved:

3 Likes

Αυτά καλό είναι να μη συμβαίνουν

Κρίμα που τους χάνω

2 Likes

Τραγικο ηχο οι Ντιστερμπντ δυστυχως. Τουλαχιστον μεση. Πολυ μικρος κ αδυναμος. Χανεται κτλ.

Μπροστα δεν ξερω. Μπορει να ναι καλυτερα

Οι Ανθραξ φοβεροι

4 Likes

Μια χαρα μπροστα.

1 Like

Μήπως φυσάει πολύ εκεί κάτω;;; Κάνει ζημιά γενικά ο αέρας

1 Like

Μπορει να ναι κ ο αερας. Εδω χανεται μονιμως. Κιθαρα φωνη δεν βγαινουν. Απο το no more εφτιαξε λιγο