DOOM Over Greece 17/01/15@Eightball 18/01/15@An Club

Υπερβολές, τα [I]"…Spear of Longinus"[/I] και [I]“Cathars…”[/I] είναι εξαιρετικά κομμάτια και έκλεισαν και με ωραίο τρόπο το σετ των DS. Απλ΄το φουλένθ έχει όντως κάποια φίλερς μέσα. Γενικά είχαν πρόβλημα με τον ήχο, αρκετή βαβούρα. Η διασκευή από τα λιντλ (χωρίς φωνητικά) σε μπάντα από τα λιντλ ήταν έπος.

Οι PROCESSION πάλι ήταν μια θαυμάσια επιστροφή στα πουτάνα-όλα (αναφέρομαι κυρίως σε απόδοση/διάθεση μπάντας) μέταλ λάηβ που απολαμβάναμε παλιότερα. Ριφάρες, σωστή ντουμ φωνή και ένταση που ανέβαινε σταδιακά μέχρι την κορύφωση.

Πράγμα που εύλογα γεννάει το ερώτημα πού στο διάολο ήταν χτες όλοι αυτοί οι μεταλλάδες της φακής που περιμένουν τι θα φέρει ο Λώρης. :slight_smile:

Τι ερώτηση είναι αυτή: στο θρεντ του Λώρη, απαντώντας στους “απέναντι”, φυσικά. Και τον υπόλοιπο καιρό στύβουν το μυαλό τους να σκεφτούν τι να βρουν να πουν για καλό “τάπωμα”. Πού καιρός τώρα να πηγαίνεις σε underground - επί της ουσίας - live!

Για τους Dread Sovereign εγώ επιμένω. Χτες πραγματικά ΒΑΡΕΘΗΚΑ. Ο Άλαν όσο χαρισματικός frontman κι αν είναι, δε μου έχει δείξει ότι είναι κάτι το σπουδαίο ως συνθέτης.

Πες τα ρε φίλε! Πού ήταν όλοι αυτοί εχθές;

Oχι οτι ειμαι μεταλλας της φακης που περιμενει τι θα φερει ο λωρης, αλλα no money :frowning:

…ωραία βραδιά προχθές…μια doom βραδιά που δύσκολα θα ξεχάσουμε…δυστηχώς πολύ λίγοι και καλοί νε μεν…αλλά λίγοι…έλειψαν οι The Temple…παρ’όλα αυτά χτύπησα το cdάκι τους, που είναι απ’όλες τις απόψεις ένα κουκλί:):!: