Dota

Όλοι λιώνουμε συχνά πυκνά στο warcraft.Πείτε αγαπημένο hero.Εγώ Crystal Maiden και Venomancer!

noob… :stuck_out_tongue:

Δε δέχομαι να με λένε noob και μάλιστα ένα κορίτσι!Πάμε τώρα 1vs1 κι αν χάσω και μετά πες με όπως θες!

χαχαχα την περιμενα την αντιδραση :smiley:
επειτηδες το ειπα για να αντιδρασεις ετσι :slight_smile:
αλλα δεν το πιασα αυτο;…επειδη ειμαι κοριτσι;! τι σε κανει να πιστευεις οτι ενα αγορι που ασχολειται καιρο θα ναι καλυτερος απο μια κοπελα που ασχολειται τον ιδιο καιρο;…βασικα δεν παιζω καλα, σκετο noob ειμαι:p
αλλα να σου πω, το 1vs1 δε λεει τιποτα, θα μου τυχει εμενα ενας κενταυρος και σενα ενας Διας να σου πω ποτε σε κανω σκονη :lol:

Τι σημαίνει DOTA?:-k

Η πρόκληση ισχύει,άντε μη φοβάσαι!

Υ.Γ. Έχω χάσει από κορίτσι,κάποτε χάσαμε μια ολόκληρη πεντάδα από κοριτσοπαρέα και κερνούσαμε μετά!

Άσε μας ρε άσχετε,ανενημέρωτε,ατεχνολόγητε,απροσάρμοστε!!!

noobs

Δεν παιζω, κατα θεωρω καψιμο αυτα με την κακη εννοια, ξερω κατι τυπους που αυτη ειναι η μονη ασχολια τους και καιγονται για 12ωρα το λιγοτερο, ελεος δεν εχετε ζωες ???

ναι οι καμμένοι…λες και όλη τουςη ζωή είναι ένα pc:p

lol θα χει γελιο ρε, μεσα :smiley:
θα στειλω pm :stuck_out_tongue:
manos87 ενα παιχνιδι ειναι, μηχανη μετατροπης ανθρωπων σε καμενους κομπιουτερακηδες :stuck_out_tongue: :!:

Για κάνα 3ωρο λέμε όχι για την αγρυπνία του Αγίου Γουορκράφτιου του Ντοτα’ι’κού!!!

Και επίσης όλοι ξεκινάνε με ένα τσιγάρο τη βδομάδα

¶σχετο, αλλά στις Η.Π.Α. υπάρχουν νομίζω κλινικές αποτοξίνωσης…

Επίσης ΟΛΟΙ σας να δείτε το επεισόδιο του south park με το wow

Παίζω 3 χρόνια,αντέχω νομίζω στον πειρασμό!

.αστα να πανε… :stuck_out_tongue:

Λογικο! Γενικα πας σε ενα net Cafe, μπαινεις και βλεπεις οτι το 90% των πελατων ειναι καμμενοι στα PC κοιτας και Βλεπεις : Linage, DOTA, wow, και αλλα. Γενικα αυτα τα παιχνιδια εχουν πολυ υψηλα Level ειδικα το linage για το οποιο ξερω κατι σε σχεση με τα αλλα (αν και δεν εχω παιξει ποτε). Μπαινεις ειναι ολα τα καμμενα ηλικιας 12-22 περιπου κολλημενοι σε ενα PC με τις ωρες, μεσα ενας τεκες απο τα τσιγαρα που ουτε κανονικος καπνιστης δεν αντεχει γιατι @@ εξαερισμο εχουν τα νετ καφε και κατι συνδεσεις αθλιες. Επισης οποιος εχει σουβλατζιδικο ή πισταρια κοντα σε νετ καφε θυσαυριζει αφου παραγγελονουν καθε μερα φαι εκει πολλα ατομα. Βλεπεις τυπους να κρατανε στο ενα χερι το πιτογυρο και στο αλλο το ποντικι. Δυο φορες εχω παει σε νετ καφε επειδη δεν ειχε μπει η συνδεση στο σπιτι και ηθελα επειγοντως αν δω κατι sites και σιχαθηκα το ολο σκηνικο, χειροτερο απο οτι το φανταζομουν.

Kαλα ρε Κωστα ηρεμησε, δεν ειναι δα και τοσο ασχημα! :stuck_out_tongue:

Οντως.Ειναι πολυ πιο ασχημα για καποιους.

Καταγγέλω ότι η LadyStarlight μάσησε και δε φάνηκε στο σημερινό μας ραντεβού για dota!!!:thumbdown: :sleep:

Πέρσι καλοκαίρι ήμουν καμμένος με αυτό και με το Line Age, σε φάση να χτυπάω 8ωρα και έτσι, αλλά μετά λόγω πανελλαδικών αποτοξινώθηκα και πλέον μου είναι εντελώς αδιάφορο. Χίλιες φορές να διαβάσω κανά βιβλίο fantasy. [-X