Draconian-live in athens!?

OI ΣΟΥΗΔΟΙ DOOM/DEATHsters DRACONIAN, για μια και μοναδικη εμφανιση στην Αθηνα?Συντομα,οριστικες πληροφοριες…:slight_smile:
(για αρχες ιανουαριου…)stay tuned…8)

Αυτα ειναι:!::!::!:

ελα ρε!μια χαρα! βεβαια live χανουν παρα πολυ, τους εχω δει 2 φορες αλλα για τους fans αξιζει

ok τώρα το πήρα χαμπάρι!όπως είπε και ο tolkki “Αυτά είναι!!”:D:D:D


Now playing: Paramore - Decode
via FoxyTunes

Ρε δεν προσλαμβάνει τπτ οργανοπαίχτες ο Ericson να έρθει με τους DOOM:VS??:stuck_out_tongue:

Ελα ρε, μακαρι! Μου ειχαν αρεσει απο τον πρωτο δισκο τους και αναρωτιομουν αν θα τους εβλεπα ποτε, αυτα ειναι!

Ωραιο λαιβ,εκει θα ειμαστε…

Τους άρχισα προσφάτως…και απλά είναι 8O8O8O…

Αν ισχύσει…θα είμαι εκεί…:smiley:

8O 8O

Είμαι ήδη μέσα!!

οντως ειμαι περιεργος αυτους να τους δω!!!
ελπιζω το τικετ να μην γδερνει

To ticket einai sigouro oti den tha gdernei.Se logikotata plaisia…apo kei kai pera prepei kai o kosmos na ektimisei kati tetoio kai na ypostirizei tetoia lives kai o nown noeitw…:-k

μεσα!!! θα ειμαστε εκει εννοειται!!!

Ξερουμε διοργανωτη?

Πρωτοχρονια τους θελουμε ε, για να μπει γαμάτα η χρονια!!!:metal:

Οποτε υπαρχει νεοτερο please let us know![-o<

Πηγη;

Διχως να θελω να κοψω την οποια χαρα, unconfirmed νεα απο ολοφρεσκο account, τα φοβαμαι λιγο.

SYNTOMA THA YPARXOUN NEA GIA AKRIVI IMEROMHNIA KAI DETAILS!!!:wink:

Τι μας κάνετε πρωινιάτικο(τώρα το είδα δλδ από τότε που έχει ανοιχτεί το τόπικ);;;;;;;;

Αν και έχω ψιλοπαρατήσει την ατμοσφαιρική φάση, αν τελικά έρθουν σίγουρα θα το τιμήσω!
Απωθημένο απ’το λύκειο!

Ναι! και εγω μεσα! ετσι δεν ειναι belf? :wink:

fysika…paizei na maste kai oi monoi,xa xa…ante,vale kai kamia 10 aria filous files…kala tha einai!!!:stuck_out_tongue:

Μολις ενημερωθηκαμε, ολα ομορφα. :smiley:

Εχω την εντυπωση πως οι Draconian ειναι αναμεσα στις μπαντες που τις γνωριζει ενα αλφα κοινο. Με ενα οκει εισιτηριο, θα μαζευαν κοσμο, λογικα.

…λογικα βεβαια λεγαμε και για τους Mourning Beloveth, αλλα τρεις κι ο κουκος ημασταν. :-s Οι Draconian παντως εχουν ακουστει πολυ περισσοτερο, επειδη κακα τα ψεμματα, το χαμμερ εχει πει καποια καλα λογια για δαυτους και κατι τετοιο παιζει σημαντικο ρολο, οσο περιεργο κι αν ακουγεται.

Ελπιζω παντως να μαζεψουν κοσμο, επειδη πρωτον ειναι φοβερο γκρουπ και δευτερον, πρεπει να αρχισουν να ερχονται παλι τετοια ονοματα. Αυτου του ειδους οι συναυλιες εχουν μειωθει αρκετα, κακα τα ψεμματα…