Dream Theater

30/6 Thessaloniki, mallon mia mera nwritera sthn Athina.

“An Evening With DT” :slight_smile:

We will be there… as we are!

Σε λένε Στάθη και είσαι πιο γέρος από τον Σειρηνάκη; :twisted: :twisted: :twisted:

Δεν συμπέφτει με KANSAS;

Κάθε χρόνο φωνάζουμε οτι δε μας φέρνουν κανέναν για συναυλία αλλά φέτος έγινε το ακριβώς αντίθετο!!Σε μια βδομάδα σχεδόν μέσα:Maiden,Sabbath,Theater και Kansas!!!Που να πρωτοπάς;;;Είναι και τα λεφτά, θα είναι και εξεταστική εκείνες τις μέρες…Τους Maiden τους έχω δει δύο φορές,τους Theater τρεις οπότε με βαριά καρδιά θα τους χάσω μάλλον και τους δύο για χάρη των Sabbath και των Kansas…Δε γίνεται αλλιώς!!

Και πεθαίνεις(όπως κι εγώ)για Deep Purple;;;;

Έχει κλείσει από την Astra Productions 30/6 Θεσσαλονίκη, 1/7 Αθήνα. Και οι χώροι θα ανακοινωθούν. Για του λόγου το αληθές μπείτε και στο www.gagarin205.gr .

Cozy, nai se oles tis erwthseis :wink:

Σταθούλη κωλογερε οπου γυρισω και οπου βρεθω την αφεντομουτσουναρα σου θα συναντω?
Ωραια τα νεα για DT…Αν και σου κραταω κακια γιατι δεν μου εστειλεσ προσκληση για τον Παριζιανο…

Ωραια τα νεα για DT…Αν και σου κραταω κακια γιατι δεν μου εστειλεσ προσκληση για τον Παριζιανο…

Who R U?

Α οχι ετσι ευκολα θα σε σκασω λιγο πρωτα…
Τι σοι bitch θα ημουν αν δεν σε βασανιζα λιγακι?

poo po… pedia iparxi kamia alli sinavlia meta3i ton maiden ke ton SABBATH??

…i mipos kamia stis 26?? :confused:

Χαμός!!! DT rulez!!! Άντε να δούμε ποιος άλλος θα έρθει. Θα έχει βγει και ο δίσκος τους τότε, το Octaverian… Κόλαση… Σόλο CD LaBrie-Petrucci για ορεκτικό, ποιος μας κρατάει… Σταθούκο δεν πιστεύω να μου είσαι Αθήνα στις 30/6 που θα ανέβω για Theater… Τώρα μιλούσαμε για NEVERMORE και μου την κάνεις!!! Χαχαχα!!! Κατάλαβες ποιος είμαι θείο; Χαχαχα!!! Don’t say a word!!!

Ο λαός απαιτεί Στάθη και πάλι στη TV(Με rock εκπομπή και όχι ΖΚ κλπ…)!!! :smiley:

Καλά συγγνώμη…Την ίδια μέρα και Kansas και DT στην Αθήνα;;;Πλάκα κάνετε;;;
Στάθη οι Purple θα έρθουν;;Τους είδα στο Wembley το Νοέμβριο και ήταν(όπως πάντα) απίστευτοι!!

Ghideous, 30/6 tha eimai ekei pou prepei (Theatro Ghs, that is), mhn anhsyxeis :wink:

Oso gia Purple, opou nanai peftoun ypografes, ektos aprooptou.
Noemvrio Wembley,e? Me Lord, e? Zhlevw…

Span… Περιμένω την άλλη Παρασκευή μάσα τρελή… Μαύρα μάτια έχουμε κάνει…

Ζηλεύεις για Lord αλλά εγώ δεν έχω δει ποτέ Blackmore… :frowning: (παρόλο που λατρεύω τον Steve όπως και να το κάνουμε άλλο πράγμα να βλέπεις το θείο με τη Fender!!!)

gnorizete tpt gia kypro??!?!

Yep.An ginei telika Ellada (mesa Iouliou) tha ginei kai Lefkosia.

telia!!! :twisted: :twisted: