Είναι ο drummer των tool ναζιστής?

Άμα ανοίξετε στο προηγούμενο matal hammer στη σελίδα του χρονοπουλου θα δείτε τον ντραμερ των tool με ένα μπλουζάκι που λέει…?vote(το σήμα των ναζιστών) republican…
Τώρα αυτό είναι λίγο αντίθεση αλλά ο κόμμα των ναζιστών καλείται εθνικό σοσιαλιστικό ή κάπως ετσι…

Εμ, όχι ότι με νοιάζει και πολύ αν είναι φασίστας ή όχι…αλλά μήπως ήταν λίγο σάτυρα στην πολιτική Bush? Έτσι επειδή μου΄ρθε το λέω…

Ακομα καλυτερα !

Δεν τους κόβω να έχουν τέτοιες πεποιθήσεις οι Tool. Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια. Αν και γενικώς τα αμερικάνικα συγκροτήματα είναι ή apolitic ή δεξιά. Με χτυπητές εξαιρέσεις βέβαια.

Μπράβο Ευάκι…το πιασες!!

Μπράβο Μαλάκα…πιάστα μου!!! :roll:

Να πως φαίνεται η Χρυσή Αυγή…! :? :? :? :evil:

:smiley: Μια off topic ερωτηση : Τί ειδος μουσικής παιζουν οι Tool? Εχουν καθαρα φωνητικά?
Πολυ ντορος γινεται γι αυτους και λεω να το ψαξω λιγο καλυτερα… :?: :!:

http://www.rocking.gr/review665.php

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Enjoy !!!

danke! :smiley:

mpeite!

Πολυ μουντιλα και για ατομα που εχουν ψυχοσωματικα προβληματα κατι σαν τον Slekkas δλδ …

oi tool einai kalyteroi ki apo tous whitesnake…hahahahahahahahahahaha… NOT?

Όντως, για άτομα που έχουν προβλήματα προσαρμογής και συμπεριφοράς είναι προτιμότεροι οι Wig-Wam!!

Μαλλον οι Εurope θα ελεγα … :roll: :stuck_out_tongue:

Δλδ ρε παιδιά εγώ έχω και ψυχοσωματικά προβλήματα και είμαι και απροσάρμοστος… :lol:

…κι αν κάνεις παρέα και με τον Angel…θα σου κεράσω εγώ τη σφαίρα ν’αυτοκτονήσεις!!! :wink: :lol:

Άκου ό,τι γουστάρεις παλικάρι μου και μη μασάς…
.
.
.
.
με το μαλάκα μην κάνεις παρέα όμως, γιατί θα καείς!!! :wink:

Ρε Σπυρο , χαλαρωσε λιγακι… καταρχην αρχισε να μιλας καλυτερα … το αν ειμαι μαλακας η αρχιδι η οτιδηποτε αλλο … αυτο μενει σε μας που κανουμε πλακα … δεν βρισκω τον λογο να μπαινεις μεσα να μου την λες συνεχεια … αν θελεις να κανεις πλακα υπαρχουν και αλλοι τροποι να την κανεις …
Στο κατω κατω της γραφης ουτε μαλακα σε εχω πει , ουτε πουστρακι … και να σου πω την αληθεια δεν με ενδιαφερει και αν εισαι κιολας.
Απλα προσπαθησε να κρατησεις σε καποιο επιπεδο την πλακα … αν δεν μπορεις νταξ τι να πω …μπορω και γω ευκολα να αρχισω τα γαμωσταυριδια και να γινει της ποπης .
Και δεν υπαρχει θεμα οτι παρεξουγουμε γιατι πολυ απλα γελαω μαζι σου και ξερω πως τα λες … αλλα στην τελικη οι αλλοι δεν το ξερουν.

Χαλάρωσε ρε Αντρίκο!
Όπως γίνεσαι κι εσύ εριστικός και προκλητικός πολλές φορές μου έχει σκάσει φλασιά και στην λέω χοντρά!
Ούτε η πρώτη φορά είναι … ούτε πρόκειται να είναι η τελευταία!!! :wink:

Όταν αντιδράς έτσι, ο τρίτος θα καταλάβει ότι εμείς έχουμε έχθρα, αν το πάρεις χαλαρά και μου την πεις κι εσύ θα καταλάβει ότι κάνουμε χαβαλέ!
Τώρα άμα στραβώνεις εσύ…είναι άλλο κεφάλαιο!!
Όχι ότι θα το κόψω (γιατί ξέρεις τι ισχυρογνώμων είμαι) απλά θ’αλλάξω τον τρόπο μου!! :lol: :wink:

Κι επειδη το κάναμε πολύ ριάλιτι…γαμάτο το 10.000 Days!!! 8) 8)

Βρε Σπυρακο , εγω το ξερω , αλλα οι αλλοι δεν το ξερουν και αν μου την πουνε θα αρχισω να τους βριζω … και μετα θα μου γινει παρατηρηση απο Admin και mods και το θεμα ειναι αντε να τους αποδειξω οτι ο Slekkas δεν ειναι ελεφαντος … αλλα γαιδουρι … με πιανς ??? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink:

Και γιατι το ειπανε 10.000 Days … ας το λεγανε 365 * 5 + 1

And then there was peace :smiley: :smiley: :smiley:
I hope :roll: :roll: :roll: