Είναι ο drummer των tool ναζιστής?

And there was the moderator… Watch your mouth guys !!! Plz !!!

Για αυτο μ’αρεσεις … γιατι εισαι πανταχου παρων … σε παρακλω κυνηγα και κανε ban αυτους που μου την λενε… :frowning:

Ρούφα τ’ αυγό σου ρε μπούλη… Έλα κατά Κερατσίνι μεριά να μου πάρεις την κούραση, να δείς πόσο απροσάρμοστος είμαι και πόσα ψυχοσωματικά προβλήματα έχω…

Και ελεγα … αργησε να απαντησει αυτο το παιδι … χαχαχα χαχαχ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

loll!! κ παλι lol…μονο να γελασω μπορω…δε μας νοιαζει αν ειναι ειναι φασιστες ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
αν ο φασισμος εχει εισχωρησει ρτη ροκ μουσικη κ μαλιστα λεμε οτι δε μας νοιαζει
τι να πω??? :?: :?: :?: :?: :?: :?:
επειδη κριμα ειναι τα μαλλακια μου να τα τραβαω :lol: :lol: :lol:
το μονο που μπορω να κανω ειναι να σκασω στα γελια… :lol: και παλι :lol: :lol:

            8O  8O  8O  8O  8O 

Εντάξει???
Εκτονώθηκες???

Μονο μην το κανει πανω μας … :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Εύγε και πάλι εύγε!!!
Κι ασε τους φασίστες να κουρεύονται…

[/quote]

Εύγε και πάλι εύγε!!!
Κι ασε τους φασίστες να κουρεύονται…[/quote]

Αυτό θα ήταν το καλύτερο…

Βρήκα ξεκλείδωτο thread να μιλήσουμε για τον φασισμό!!!:smiley:

Μας νοιαζει αν ειναι???

Παιδια συγνωμη που διακοπτω και φυσικα δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι υπαρχει τετοιο τοπικ…
Εχετε παρει χαμπαρι ποιοι ειναι οι Τool;

ενταξει αν καποιος ειδε τη μπλουζα “Vote for republicans” με σημα τη σβαστιγκα (πως σκατα λεγεται) και καταλαβε οτι ειναι ναζιστης πρεπει να ειναι και πολυ χαϊβανι εκτος αν παιζει και τιποτα αλλο

Προφανεστατη σατιρα στον Bush και τους Ρεπουμπλικανους γενικοτερα…

ΕΙΝΑΙ Ο ΣΑΤΑΝΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ!!!

ΔΙΚΕΕΕ ΜΟΟΟΥΥΥΥΥ !!!

#-o #-o #-o
κλασσικός ναζιστής#-o

Ο ντραμερ οχι,αλλα εχω βασιμες υποψιες πως ο μπασιστας ειναι…

αχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαπωπω μλκ ειμαι σε νετ καφε και εχω ξεραθει στο γελιο. ρεζιλι μ εκανες:lol: :lol: :lol:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: