Είναι ο drummer των tool ναζιστής?

AXAXAXAXAXAXAXAXAAAAAAAAAAAA

Σόρρυ, αλλά γέλασα μ’ αυτό και έπρεπε να το μοιραστώ μαζί σας.

NI ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ…ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΛΕΝΕ VIRGIL DONATI!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

σιγα μην ειναι και ΠΑΣΟΚ

τοσο μαλακας δεν παιζει να ναι…

σ’στος! :stuck_out_tongue:

Ο drummer των tool δεν είναι ναζιστής. Είναι ο danny carey. :slight_smile:

Σιγα μην ειναι και προσκοπος.

Είναι νεφελίμ…

Λογικό, αφού ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ.
Η μπορεί να είναι πράκτορας του ξανθου γένους.
#-o #-o :lol: :lol: :lol:

Mήπως είναι γκρί δούλος??

Είναι. Τον είδα τις προάλλες στον δρόμο, σφύριζε το εξής τραγούδι:

Wir sind das Heer vom Hakenkreuz,
Hebt hoch die roten Fahnen!
Der deutschen Arbeit wollen wir
Den Weg zur Freiheit bahnen!

#-o :lol:

Sta @@ mas αμα ειναι ναζιστης

Κάνε και μια μετάφραση για μας τους αμαθείς…
Όχι τίποτα άλλο, αλλά να ξέρουμε τι να περιμένουμε από τους tool στο καινούργιο άλμπουμ… :lol: :lol:

Χαχαχαχααα, πάντως σίγουρα δε θα δούμε στίχους όπως αυτούς! :lol: Τους βρήκα στο wikipedia, είναι στίχοι απο ναζιστικό πολεμικό εμβατήριο! Η μετάφραση πάει ως εξής:

We are the army of the swastika,
Raise high the red Flags!
We want to build German labour’s
Road to Liberty!

#-o ε ρε τρέλα που χει ο κόσμος…

#-o Τώρα είδα το τοπικ…Κ αυτό προκύπτει τώρα απο το γεγονός ότι…?

p.s. Κατι ΄΄ηξερα που ΄το έκοψα νωρίς το metal hammer!!!god!Τί απειρη βλακεία!!!

Δεν νομίζω ότι έχει αναφερθεί στο μεταλ χάμερ ότι ο carey είναι ναζιστής.

Αλλά από τους στίχους στα κομμάτια τους βλέπεις ξεκάθαρα ότι εξυμνούν τον ναζισμό.Και εξηγούμαι:

Listen to the tales as we all rationalize,
our way into the arms of the savior.
(Από το 10000 days)
Εδώ φαίνεται ξεκάθαρα η ωδή στο χίτλερ τον οποίο μάλιστα και λέει “σωτήρα”.Δεν νομίζω ότι χωράει αμφισβήτιση εδώ.

Επίσης, στο AEnima κάνει λόγο για προσευχή για την καταστροφή του los angeles, μια από τις μεγαλούπολεις της (δίκαιας και σωστής) Αμερικής, που ως γνωστόν ήταν αντίπαλος στον β’ παγκόσμιο με την Γερμανία. Οπότε, οι τουλ πρέπει να καούν.

Πλάκα κανω α. μη με κυνηγάτε μετα!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δάκρυα συγκίνησης. Είμαι ευτυχισμένος. Τόπικ ωδή στην απέραντη βλακεία. Μιαμ. Θέλω κι άλλο.

Ναζιστης δεν ειναι!

…φασίστας όμως ναι:!: :lol:

10,000 Days…
To ομώνυμο τραγούδι αλλά και το πρώτο του part είναι αφιερωμένο στη μητέρα του Maynard James Keenan-τραγουδιστής των Τοοl. 27 χρόνια (10,000 μέρες περίπου) έζησε η μητέρα του (Judith) παράλυτη (μετά από εγκεφαλικό) μέχρι να πεθάνει…

αααα…Έχω δει και εγώ τον εν λόγω μπλουζάκι…Προφανώς είναι κάτι σαν ειρωνική αναφορα…