Αγορα drums

Για πιατα θα ελεγα να τσεκαρεις οτιδηποτε πριν το παρεις και να μην προτιμησεις σετ!

Παντως δεν εχεις να χασεις τπτ αν πας και πεις οτι σε εστειλα εκει εγω και τι προτεινει αυτος απο Mapex! Να ξερεις οτι το καλυτερο κιτ ειναι αυτο που ακους εσυ και σου αρεσει! Παντα!!! Αν θες παμε και μαζι! θα ειναι και καλη ευκαιρια να σε γνωρισω!

Νομίζω είναι καλή ευκαιρία και αυτή.

http://www.drumstore.gr/productsdesc.php?id=1308

έχει και ένα τομ παραπάνω!!

Έλα κραμπ, ήμουν away from keyboard για 5-6 μέρες :stuck_out_tongue:

Λοιπόν, το τι μάρκα είναι το πιατίνι να μη σε νοιάζει καθόλου. Μόνο ο ήχος έχει σημασία. Προσωπικά, αν μπορούσα να σβήσω την μάρκα από τα πιάτα που αγοράζω, θα το έκανα.
Τα alpha είναι καλά πιάτα, αλλά όταν λες σετ? Το κλασικό 3-piece?
Crash πάρε 17άρι. Για μένα είναι το καλύτερο μέγεθος, και είναι κρίμα που δεν είναι διαδεδομένο.

Εγώ έχω ένα Tama Imperialstar, καταευχαριστημένος.

Αγαπάμε Avedis!

btw, το σετ που σου έφτιαξα στο πιο πάνω ποστ, συνολικά κάνει 1550 ευρώπουλα :wink:

καλη η mapex αλλά καλύτερη η ΤΑΜΑ!:-k

Kαλή η Tama αλλά καλύτερη η DW :-k

Πίστεψε με, μπορούμε να το κάνουμε μέχρι αύριο αυτό :stuck_out_tongue:

Ρε παιδια δεν υπαρχει καλη και καλυτερη εταιρια! Η Μapex ας πουμε για μενα ειναι ισως η πιο μελωδικη απο ολες τις αλλες, μαζι με την Sonor! Η Τama με την Pearl εχουν απιστευτη ατακα! H Gretch ειναι πιο πολυ για swing! Η Dw ειναι και αυτη πολυ μελωδικη κλπ. κλπ.

Το θεμα ειναι τι σου αρεσει εσενα καλυτερα…και πανω απο ολα να δοκιμασεις ενα κιτ πριν το παρεις γιατι μπορει αλλο πραγμα να περιμενεις και αλλο να σου βγει εν τελει! Το ιδιο ΑΚΡΙΒΩΣ ισχυει και με τα πιατινια!

Eντάξει σορτσμαν! Όπως καταλαβαίνεις, με το “Πίστεψε με, μπορούμε να το κάνουμε μέχρι αύριο αυτό”, εννοούσα αυτό που λες! Μην ταράζεσαι!
!

Kατ’αρχας εχω παψει να ταραζομαι με αυτα που γραφονται στο φορουμ! :stuck_out_tongue:

Κατα δευτερον συμφωνουμε αρα κανενα προβλημα!

Η Granite παντως ειναι η καλυτερη εταιρια ever!!! :lol:

μην κοροιδευεις την γρανιτα απο λεμονι φιλε μου!:stuck_out_tongue:
ενας φιλος ειχε μια την οποια την κουβαλησαμε απο Εδεσα θεσσαλονικη πανω σε ανοιχτη καροτσα αγροτικου κ εβρεχε καταρακτοδος!
ακομα υπαρχει αυτη η drums σε μια καταλιψη:lol::lol:

E και καλύτερη DW!#-o:-k

Δε βγάζεις νόημα τζιγέριμ. Ξαναγράφτο.

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!

Ο φιλος μου ο Crabsody πλεον κατεχει ενα πανεμορφο Mapex Pro M!!!

Καθως και πολυ ομορφα πιατινακια Anatolian!!!

Ειχα την χαρα να κανω το κονε για τον κυριο Crabsody καθως και την τρομερη χαρα και ικανοποιηση να τον γνωρισω!!! Ειναι ενας τρομερος τυπος και ειχα την χαρα να μιλησουμε λιγακι (οχι οσο θα ηθελα)!!! Την επομενη φορα περισσοτερη ωρα ε John;;; :wink:

Μπραβο shortsman. Ευχαριστω για ολα. Εισαι τρελο παληκάρι. Να κανονίσουμε να περάσεις κι από το σπίτι να τα δοκιμάσουμε. :wink:

Τα ΠΗΡΑΑΑΑΑ!!! Aπλά προς το παρόν τα έχω στο σαλόνι και δε λέει να πολυπαίξω!!!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕΣ ΟΙ ΤΥΜΠΑΝΑΡΕΣ ΣΟΥ!!!

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!!! 5-6 τουλαχιστον…

Πρεπει να βρεθουμε οπως και δηποτε! Να τα δω και να τα ακουσω! Ερωτας αυτα τα τυμπανα! Και να παμε και για καφε ξανα! Ηταν γαμω αν και λιγο! :wink:

καλοπαιξιμα ρε φιλε! :smiley:

George πάρε μία προς το παρόν.

Μόλις τα μεταφέρω στο υπόγειο θα λάβεις πρόσκληση

Να σαι καλά Σάκη. Θα δεινοπαθήσουν οι γείτονες :slight_smile:

8O Zηλεύω άπειρα!

Καλορίζικα!

Σε ευχαριστώ shaman. Εγώ από την άλλη ζηλεύω το παίξιμο το δικό σας!!!

Ωραίο σετάκι ρε, καλορίζικο! Αντε να χωρέσεις ένα τέτοιο σε πολυκατοικία:p

Το χρώμα με χαλάει, αλλά γουατέβερ!:smiley: