Αγορα drums

ΓΑΜΗΣΕ!!!
Πραγματικα τα σπαει το κιτ! Και το χρωμα σπερνει!!! Ειναι πραγματικα πολυ εντυπωσιακο κιτ!!! Νιωθω πολυ ωραια που σου εκανα εγω το κονε!!! Πηρες κιτ που οσο περισσοτερο βελτιωνεσαι τοσο πιο καλο θα ακουγεται και θα το γουσταρεις απειρα! Εχει απιστευτα μελωδικη χροια!!!

Αυτό που μένει τώρα είναι να μάθω να παίζω!!! :smiley: Άνευ πλάκας δεν μπορώ να παίξω καν αυτά που έπαιζα στα ηλεκτρονικά!!! Εντάξει θα τα συνηθίσω που θα πάει!!!

Mε τον καιρο! Θα σου δειξω αν θες και 2-3 πραγματακια οταν βρεθουμε! Το θεμα ειναι οτι εχεις τρομερο κιτ! Θα στρωσει το παιξιμο σου συνηθιζοντας αλλα και μελετωντας! :wink:

Περιμένω προτάσεις για δέρματα. Straight rock ήχος.

Remo coated emperor…με 60 ευρά παίρνεις ένα απλό σετάκι

Eυχαριστώ comealot. Δυστυχώς διάβασα αργά το post σου. Παρήγγειλα
τη σειρά G2 της Evans με το HDD για snare και το remo poserstroke 3 για κάσα. Δεν ξέρω αν έχει κανείς άποψη αν και πια είναι αργά :slight_smile:

Θα πρώτηνα Remo coated Ambassador για ταμπούρο αλλα είδα πείρες.
Σκληρό δέρμα,γαμάτο.Δοκήμασε το στο μέλλον

8
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ???8O8OΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΓΑΜΑΤΟ ΧΡΩΜΑ8O8O8O8O !Να τα χέρεσε και να τα pro-σέχεις

Σ’ ευχαριστώ Έκτορ. Τα χαίρομαι, τα χαίρομαι… :slight_smile:

ψιλοασχετη ερωτηση,αλλα δεν ηξερα που αλλου να την βαλω!η drumland στην θεσσαλονικη στην παπαναστασιου εκλεισε?πηγα απο εκει να παρω καποια πραγματα που ηθελα μετα απο προτροπη γνωστου μου και μου φανηκε οτι εκλεισαν για τα καλα!ξερει κανενας αν μεταφερθηκε ισως καπου αλλου?

paidia…eimai 17 psaxnw ayton ton kairo ilekroniki drums…mexri 400-500 evro…to provlima einai oti exw enisxiti…alla dn kserw an tha apodidi o hxos kala apo ekei!

xreiazetai konsola…kai an nai…poso kanei peripou…?

´Οντως στο στερεοφωνικό δεν ακούγεται πολύ καλά. Καλύτερα ακουστικά αλλά προφανώς δεν το θέλεις. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω παραπάνω. Βολεύτηκα για ένα διάστημα με το στερεοφωνικό μου και τα ακουστικά και μετά πήγα σε ακουστικά drums