Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

δες εδώ -> κλικ

ευχαριστώ πολύ παιδιά!
deckard κατατοπιστικότατο το λινκ σου.:thumbup:
δεν υπάρχει περίπτωση να το έβρισκα με την καμία…:stuck_out_tongue:

Το ‘‘Βλέπω Τον Θανατό Σου IV’’ βλέπω, και παρά τους εντυπωσιακούς θανάτους ήδη βαριέμαι:):!:

Οι οπαδοί των γουέστερν το έχουν δει ήδη.
Αν όχι, οπωσδήποτε.
Εξαιρετική σκηνοθεσία από τον Κλιντ.
Μεγάλος παίκτης.

Πολυ καλη ταινια…
η τριαδα λεννον/μανα/θεια(Kristin Scott Thomas hell yeah.!) ολα τα λεφτα

Είδα το ‘‘Φαινόμενα’’ του Ντάρια Αρτζέντο, και με Iron Maiden+Motorhead στο σάουντρακ:):!:

σημερα στι 23:00 στον αλφα εχει Το ορφανοτροφείο - El orfanato
για οποιον δεν το εχει δει.

Ταινιάρα, αλλά την ξανάείδα πρόσφατα:):!:

Εχθες ειδα το Madeo(Mother)του Joon-ho Bong

Υπόθεση: Μια μητέρα ζει ήσυχα με τον εικοσιοχτάχρονο γιο της, Do-Joon, παρέχοντας βότανα και βελονισμό στους γείτονες. Μια μέρα, μια κοπέλα βρίσκεται άγρια δολοφονημένη και ο Do-Joon κατηγορείται για το φόνο. Τώρα είναι η σειρά της μητέρας του να αποφασίσει αν θα πρέπει να υποστηρίξει την αθωότητά του ή να τον εγκαταλείψει στην φυλακή…
Δειτε Την…

void θα τσεκαριστεί άμεσα το ταινιάκι! subs βρήκες εύκολα? θυμάμαι ότι είχες δει τον Κορεάτικο κυνηγό που είχα προτείνει και σου άρεσε οπότε αποκλείτεται να μην μου αρέσει το mother…

είδα

Εκπληκτικό ψηφιδωτό των λεπτών σχέσεων που υπάρχουν σε μία εφηβική σχολική τάξη…Ρεαλιστική απεικόνηση και διδακτικότητα καθώς σχολιάζει καυστικά συντηριτικές εκπαιδευτικές πρακτικές…Τιμήθηκε και το 2008 νομίζω με χρυσό φοίνικα…

tylerdurden subs θα βρεις στο 4free.Πραγματικα πολυ καλη ταινια,θα σου αρεσει σιγουρα:)…
και το entre les murs οποιος δεν το εχει δει να το δει και αυτο:)

…και επειδή βαρέθηκα…βλέπω τώρα το πρώτο μέρος, που μαζί με το δεύτερο βλεπόντουσαν:):!:


για δευτερη φορα :slight_smile:

Εισαι κρυφο black μεταλου τελικα…

οχι,δεν ειμαι.Ελαχιστα πραγματα μ’αρεσουν απο black.Απλα το βρισκω ενδιαφερον να μαθαινω καποια πραγματα :stuck_out_tongue:

το ξαναδα μετα απο 15 χρονια κ μου αρεσε ισως πιο πολυ κ απο την 1η φορα που τοχα δει

θυμιζει παρα πολυ σε σημεια την προηγουμενη γκανγκστερικη ταινιαρα του σκορσεζε (τα καλα παιδια) και αυτο του στερει λιγο μιας κ σου αφηνει μια γευση deja vu

εντουτοις πολυ καλη ταινια

κλασικα ο μαρτυ φτιαχνει θεικα πλανα κ η καμερα ζωγραφιζει

κορυφαιο soundtrack (προσκυναμε για stones - can’t you hear me knocking)

ντε νιρο εγγυηση οπως παντα
πεσι τρελο παλικαρι-ψυχακιας

ευφημος μνεια σε james woods που παιζει κορυφαια τον πρεζακια μαστροπο γκομενο της stone

αν δεν το χετε δει , να το δειτε ειναι τιμια ταινια απο εναν απο τους τελευταιος μεγαλους σκηνοθετες της εποχης μας

8/10

Για μενα ειναι ισαξια των goodfellas…