Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

Eιδα το Νομοταγης Πολιτης. Ωραια ταινιουλα. Αμερικανια μεν, αλλα παει λιγο πιο βαθεια απο τις κλασσικουρες που εχουμε συνηθισει.

Το Goodbye Lenin λεω να το κατεβασω κι εγω. Λεει τιποτα?

Nαι ρε με κλειστα ματια εννοειται!Ταινιαρα και μουσικαρα!

Niiice. Thanks. :slight_smile:

ειδα το A Taste Of Stoya με την υπερθεα Stoya

Τρελο μανουλι η Stoya. Μονο και μονο το προσωπο της κανει για πορνο.
Δεν ηξερα οτι αναφερουμε και τις τσοντες εδω :lol:

Περιμενουμε παπαρδελα να σπαμμαρει σαν τρελος :stuck_out_tongue:

η πρώτη δε με ενθουσίασε όταν την είχα δεί…αλλά η δεύτερη :p…είναι από τις πιο διατροφικές κ αρρωστημένες ταινίες που έχω δεί :stuck_out_tongue: :respect:

Είδα-ξανά είδα, το ‘‘Ο Χρησμός Της Πεταλούδας’’…γαμάτη πλοκή, όσες φορέ και να το δει κανείς:):!:

Γουσταραμε αιμα κι αποψε :stuck_out_tongue:

πω ρε φιλε εσυ εισαι απιστευτος!!!χαχα:lol::lol::lol:
δε παιζει να υπαρχει Β-movie με ζομπι,αιμα,γκομενες που να μη εχεις δει.:respect:

Kαλα τις ταινιες με ζομπι τις εχω σιχαθει. Δηλαδη ΠΟΣΕΣ ταινιες με το ιδιο (πανω κατω) σεναριο μπορουν να βγουν πια ρε γαμωτο?

Το “Τα παιδια κατω απο τις σκαλες” εχω καιρο να το δω ρε φιλε! Ηταν η πρωτη διαστροφοτετοια ταινια που ειχα δει οταν ημουν σκατο ακομα και ειχα ψιλοφρικαρει.
Τωρα που μου τη θυμησες θα την ξανακατεβασω.
Μου’χει λειψει ο σπασαρχιδος ο κατσαριδας! (ετσι δε τον ελεγαν?) :lol:

Εντιτ για τον Prosatanic: Δηλαδη αμα δεν ειναι ταινια με ζομπι, θα ειναι ταινια του Rob Zombie ε? :stuck_out_tongue:


και γαμω!!! 4**** :stuck_out_tongue:

“Ο τσάρλι και το εργοστάσιο σοκολάτας”
Όσες φορές και να την δω την ταινία,δεν την βαριέμαι ποτέ.:smiley:

Χαχαχα
Φιλε μου αν δεν βλεπω τετοια,τι να βλεπω?!Απόλα τα ειδη βλεπω αλλα αυτες οι κατηγοριες ειναι μακραν οι αγαπημενες μου! :stuck_out_tongue:

ναι ρε πλακα κανω:).καλα κανεις.και εγω εβλεπα πιο παλια αρκετες με ζομπι και τετοια αλλα τωρα εχω σταματησει.

Ρε ειχε scooby doo.:stuck_out_tongue:

Εχω παρει σε ντιβιντι το Χρησμο της πεταλουδας,και φτιαχνω ατμοσφαιρα για να το δω.

ναι το ειδα και εγω.:lol::lol:

Ταινιαρα λεμε!

Ειδα σημερα το Gamer και με απογοητευσε, το περιμενα πως και πως και δεν… Αν και το σεναριο ηταν καλο και θα μπορουσαν να το ειχαν αναπτυξει καλα, αυτο δεν συνεβη και η ταινια ηταν αδιαφορη και σε σημεια εκνευριστικη… Σουπα…

please παιδιά μπορείτε να προτείνετε κάποιες ταινίες με ζόμπυ καλές γιατί σήμερα έχω όρεξη να δώ καμια;

Prosatanic wannabe:p