Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

επισης πολυ καλη ειναι το hunger του McQueen. αν δεν το χεις δει να το κανεις.

Control ταινιάρα ναι. Για το I’m not there πάντως έχω ακούσει μέτρια πράγματα. (άσχετα που το έχω αγοράσει επειδή το βρήκα φθηνό και δεν το έχω δει ακόμα:roll:)

Επικό!!!

Συμφωνώ απόλυτα για Ι’m Not There, La Mome, Control και προσθέτω: Into The Wild, Finding Neverland και Ed Wood.

Το Hunger ειναι συγκλονιστικο εργο,indeed…

Ταινιάρα το hunger.
Αρχικά το σνόμπαρα γιατί αναφερόταν σε φυλλάδιο της νεολαίας του ΛΑΟΣ σαν πατριωτική ταινία. (αν είναι δυνατόν)
Ευτυχώς το είδα τελικά

ε που το παραξενο? αφου οι τυποι ειναι απλα ηλιθιοι.

:):):slight_smile:
Δεν την παλευεις με τα αισθηματικα αλλα το παθος της Αννα το ειδες ατιμουλη:D…Ειδα το καλοκαιρι με τη Μονικα του Μπεργκμαν αλλα δεν μου εκανε τοση εντυπωση…Αρκετα πιο χαμηλα για μενα.

Έχασα για την ακρίβεια 1 ώρα και 45 λεπτά από τη ζωή μου. Σε ελάχιστες ταινίες το έχω πει αυτό. To βρήκα μέτριο και βαρετό όσο τίποτα. Στη μόνη φάση που γέλασα, είναι εκεί που είπε για την κόρη του, ότι μόνο τα μαλλιά της ξέρει να πλένει μόνο…

Μαλακία το Paranormal Activity…

ειπα να πάρω με την σειρά τις 8 ταινίες απο το φετινό horrorfest(the dread,kill theory,lake mungo,the graves,the reeds,the final,zombies of mass destruction,hidden)

και ειδα το dread…πολύ καλη μπορώ να πω(ειναι βασισμένη σε μια ιστορία του clive barker:respect: )
έπεται η συνεχεία… :stuck_out_tongue:

Το είδα κι εγώ.
Εξαιρετικό χιούμορ, έξυπνοι και όχι εξυπνακίστικοι διάλογοι, οι φωνές έδεναν υπέροχα και το ιδιαίτερο στυλ του Άντερσον, διάχυτο παντού.
Απόρω πραγματικά, με τόσα εξαιρετικά animation φέτος, τι διάολο έχουν πάθει όλοι με τη μαλακία το Up (το έχω παρακράξει αυτό και τείνω να γίνω γραφικός:-s)…

Ειδα και εγω το Monsters vs Aliens σημερα και ηταν αρκετα καλο, καλυτερο απο οτι το περιμενα… Κορυφη ο B.Ο.Β. που εκανε την φωνη ο φοβερος Seth Rogen… Πολυ γελιο αυτος ο χαρακτηρας.

και μόνο που έκανε ο Hugh Laurie το ρόλο του επιστήμονα, δεν θέλαμε τίποτα άλλο8)8)


Now playing: Epica - The Last Crusade (A New Age Dawns Part 1)
via FoxyTunes

τι…??? 8O8O

εεεεεφυγαααααα…

παλικαρια εχει δει κανεις αυτο:

[SIZE=“3”]The Hunt For Gollum[/SIZE]

??
υπαρχει και για online θεαση στο site του imbd…

http://www.imdb.com/video/wab/vi1146683929/

Συμπαθητικό είναι και καλή παραγωγή για free online ταινία.
Μόνο για καμένους με άρχοντα βέβαια :stuck_out_tongue:

υπαρχει και στο youtube ολοκληρο σε καλή ποιότητα. Πολύ καλό fan movie.

http://www.youtube.com/watch?v=9H09xnhlCQU

Ειμαι[SIZE=“4”] ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΜΜΕΝΟΣ[/SIZE] :vibrate:με αρχοντα, θα το δω σιγουρα…

ok…thanx…
τοτε θα το δω αμα ειναι…:slight_smile:

Μια χαρά, για απόψε:):!: