Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

Πραγματικά πολύ ενδιαφέρον, ελπίζω νά’χει βγει σε dvd:):!:

καλη ταινια…γρηγορες εναλλαγες και τρελο μπλεξιμο με κουλο τελος.
κλασικος γκαυ ριτσι γενικα!

Εγω που ειδα το memento και δεν με εντυπωσιασε BAN?

ε ναι

όχι:p

the reader
poly kalo :slight_smile:

(βαριεμαι να κανω αναλυσεις, αμα θετε ρωτηστε :p)

αα ειδα και αυτο:

Το Machinist εκτός από σοκαριστικό λόγω εμφάνισης Μπέιλ πώς ήταν?

Είδα Σεχ, Ψέματα και Βιντεοταινίες, καλό, καλό.

θαμπζαπ!

εμενα το μακινιστ καλο μου φανηκε…σκοτεινη ταινια με καλη ατμοσφαιρα και ωραια ανατροπη!
οσοι δε το χουν δει μην το πατησουν

βεβαια δε το συνιστω σε οσους εχουν δει το fightclub.
στο τελος γινεται το ιδιο πραμα περιπου(και γενικα αμα εχεις δει fightclub το μυριζεσαι απο νωριτερα τι θα παιξει)

μπραβο στον chrisp
Πολυ καλη η ταινια…

haliseco με τρομαζεις. Κι εγω αυτες τις μερες ειδα machinist και memento και παω για polanski :stuck_out_tongue:

Πολυ καλο, εμενα μ’ αρεσε σκηνοθετικα (ουαο) οπως εδενε το τελος με οσα εχουμε δει πριν. Το τι γινεται προφανως παιζει με το μυαλο. Ο Bale θεος.

Λοιπον εγω ειδα το AKIRA. Πολυ μου αρεσε. Ωραια γραφικα, τελεια υποθεση.

Αυτό εδώ:

Μια μαλακία και μισή.

Το τελευταιο σπιτι αριστερα…remake της ομοτιτλης ταινιας του Wes Craven και σκηνοθετημενη απο τον δικο μας Ντενη Ηλιάδη (κατοπιν εισηγησης του Craven…)…Δεν εχω δει το πρωτοτυπο αλλα το συγκεκριμενο ηταν υπερβιαιο και ωμο θριλερ (οχι πως μας χαλαει) και ο Ηλιαδης με την φοβερη σκηνοθεσια του πηρε ηδη το βαπτισμα πυρός για το Hollywood…καλη του συνεχεια

στο σταρ εχει μια ultra καμενια…

Ταινιάρα, μάλλον θα την δω σήμερα:):!:

AXAXAXXAXA την έχω δει και εγώ αυτή την καμμενιά:lol::lol::lol:

Ήμουνα σε κάτι φίλους αι μόλισ είχαμε δει αυτο:

Το οποίο σαν ταινία μου άρεσε πολύ,είχε ωραίο θέμα και ήταν ευχάριστη.Άσε δε που το “σκυλάκι” της ταινίας ήταν όλα τα λεφτά!
Και μόλις τελείωσε αλλάξαμε κανάλι και πετύχαμε αυτό στην σκηνή της τρελής μάχης!χαχαχαχχαπολύ γέλιο όμως!

wall-e και sleuth

το δευτερο ηταν μεν καλο αλλα οταν ειδα το τρεηλερ απο το παλιο με laurence-ψυχακι-olivier ξενερωσα γιατι μαλλον αυτο επρεπε να κατεβασω…:frowning:

Το Limits Of Control του Τζαρμούς είδα, αυτοί οι αργοί ρυθμοί του ήταν ότι χρειαζόμουνα…απλά αριστούργημα:):!:

αρκετα καλουλα ειδικα και για τετοια ωρα