Τι dvd/ταινία στην tv είδατε σήμερα...;;;

relative strangers… αν και γυρίζοντας από το βίντεο κλάμπ ήμουν πεπεισμένη ότι πρόκειται για μεγάλη πατάτα τελικά ήταν αρκετά καλό… αν το πετύχετε πουθένα δείτε το…

to “24” ta 2 prwta episodia…itan arketa kala an kai den tha trekso na vrw kai ta ipolipa
(apo efimerida ta pira k afta )

Kαλα εχεις ακομα 5 φουλ κυκλους και εναν σε εξελιξη(στο 6x11 βρισκομαστε τωρα…:slight_smile: )

Το Ghost Rider.

Πέρασε αλλά δεν άγγιξε…[-X

Ο Τζον Τακερ(ή κάπως έτσι)πρέπει νε πεθάνει… :expressionless: :expressionless:

To ειδα χτες.Πολυ καλο,με ανατροπες στο σεναριο και ωραιο τελος.

ειδα το “Κακο”. ειναι ενα ελληνικο θριλερ με ζομπι κι ετσι, ειχε καποιες καλες στιγμες αλλα οι ηθοποιοι ηταν αθλιοι.

Οι ποιοι;:stuck_out_tongue:
Αθλιο ηταν κι απο σκηνοθετικης, σεναριακης και ερμηνευτικης πλευρας…Ξεχασα και τον ηχο!Χαλια μαυρα…#-o

:stuck_out_tongue: μαλλον εχεις δικιο, παντως μ’αρεσε που ειχε κακο τελος.

Scarface (O σημαδεμένος) στο Star χθες…Δεν το είχα δει ποτέ και τελικά η ταινία ήταν ένα αιματοβαμμένο έπος για το αμερικάνικο όνειρο και πως καταρρέει.Ο Pacino έδωσε ρέστα…

Tαινιάρα το Scarface του κορυφαίου σκηνοθέτη Brian De Palma. Εγώ όμως είδα χτες την τελευταία του ταινία The Black Dahlia η οποία με απογοήτευσε.

:bow: :bow: Scarface :bow: :bow:

=D> =D> :bow2: :bow2: Ετσι!

Ειδα το Lucky Number Slevin. Στην αρχη μου φανηκε ψιλοβαρετο γιατι περιμενα πολλα απο αυτην την ταινια αλλα τελικα δικαιωσε της προσδοκιες μου…Απλα καταπληκτικο απο τα μισα και μετα…:!:
Περιμενα τον Bruce σε μεγαλυτερο ρολο αλλα τεσπα.:frowning:

Φοβερη ταινια οντως.Σου προτεινω και το Running Scared αν δεν το εχεις δει.

Tenacious D- The pick of destiny
Στην αρχη ειναι εντελως ηλιθιο αλλα στην πορεια φτιαχνει αισθητα.
Και παλι ομως μετριο, αλλα η φατσα του Jack Black το σωζει, μιας και γελας και μονο που τον βλεπεις.:stuck_out_tongue:

O Jack Black είναι θεός, αλλά η συγκεκριμένη ταινία, όντως, δεν έλεγε και πολλά! :frowning:
Το απίστευτο “School Of Rock” δεν το φτάνει με τίποτα! [-X

Εννοειται, πολυ ανωτερο…:slight_smile:

Eγώ πάλι βρήκα πολύ πατάτα το school of rock και μικρό διμαντάκι το Pick of destiny.:-k

Anyway, εκτός από τον Jack Black τα έσπαγε και το παιδάκι στην αρχή που ήταν φτυστός ο Jack σε φάτσα και κινήσεις…:lol: :lol: :lol:

που το βρηκατε το Pick Of Destiny???

ξανά το matchpoint…αχ αχ αχ αχ