Eλληνιδα γυναικα(χαχαχα)

Πρωτον από σεβασμο και μονο στους σωστους χρηστες του εν λογω forum που ξερω ότι υπαρχουν δεν θα μιλησω για επιπεδο δεν θα τα βαλω όλα στο ιδιο καζανι.
Ας τα δει ο κυριος ηθικολογος σωστος montechristo τα επιχειρηματα τους?πηδας μας λεει η κυρια deathbitch…βρες καμια γκομενιτσα μας λεει ο πανσοφος τριτσιμπιδας ανωτατος μαλ? του πυροβολικου κυριος Nihilist…επιχειρηματα επιπεδου ανθρωπων που δεν εχουνε βγαλει ουτε το δημοτικο?
Ξαφνου ξυπναει και ο κυριος Karvou ο σωστος και ηθικολογος του οποιου προφανως θιχτηκε η straight περηφανια και μας τη λεει?ένα ένα παλικαρια?για ολους εχω?

Πρωτα από όλα κυριε Nihilist επειδη εισαι μικροτερος και από τον αδερφο μου θα σε πληροφορησω ότι μεχρι την ηλικια σου ειχα κανει πανω από 10 σχεσεις?αρα όπως βλεπεις πηδουσα και συνεχιζω να πηδαω?.για αυτό μαζεψε τα επιχειρηματα σου μικρουλη πηγαινε να παιξεις αλλου και μαλλον εσυ πρεπει να βρεις καποια γκομενιτσα για να κρινεις εμενα?α ντε να τη μαθεις να ακουει και Entombed βρε…να κανει και λιγο διαιτα γιατι από το κομπλεξ που σε διακατεχει από τα αλλα ποστ μονο καμια 300 κιλων θα γνωρισει να σε κοιταξει?.

Α να και ο βλακας ο Bluezlick…πεταχτηκε?που ησουνα εσυ?ψαχνεις ευκαιρια να μου την πεις κομπλεξικε ?Διαβασε παρακατω?παροτι σου ειπα να μεινεις μακρια για να ειμαστε καλα?.και παρε και τον Page μαζι σου?.

Led Zeppelin το αν ειμαι μισαλλοδοξος η μισογυνης η οτιδηποτε θα το δεις παρακατω?.Σε παρακαλω όμως πριν κατηγορησεις καποιον διαβασε?

Επειδη όμως αρκετα ασχοληθηκαμε με το μικρουλη τον Nihilist και με τον βλακα ας κανουμε μια σταση στον karvou.Πιστευα από τα ποστ σου στο Champions League ότι εισαι σωστος και εχεις αποψη και εξακολουθω να το πιστευω εστω και καπως μειωμενα?αλλα γιατι τετοια αντιδραση?Μηπως γιατι εχεις πεσει στη λομπα η οποια επιτασσει ότι δεν υπαρχουν πλεον αντρες εμεις οι γυναικες σας γαμ? ολους και εσεις προσοχη?Διαβασε λοιπον παρακατω?.

Πρωτον κυρια deathbitch(το κυρια μην το παρεις πανω σου γιατι με αυτά που εγραψες μονο τετοια δεν θα μπορουσες να χαρακτηριστεις) με το ποστ μου δεν ειχα σκοπο να προσβαλλω εσενα.Αλλα επειδη εσυ με προσβαλλες χωρις καν να με ξερεις θα σου πω ότι η μανα μου εχει έναν ακομα σαν εμενα λιγο μικροτερο ο οποιος είναι αρραβωνιασμενος με μια κοπελα-μαλαμα η οποια φυσικα δεν εχει καμια σχεση με τις εκδιδομενες-αρπακολλιτζουδες όπως η πλειονοτητα σας.Δευτερον ειμαι 26 και τριτον εχω πηδηξει αρκετες φορες στη ζωη μου?.αλλα επειδη εγω ξερεις τις κοπελες που ειχα και με ειχαν διπλα τους τις σεβομουνα θα σου πω ότι εκανα ερωτα μαζι τους δεν πηδουσα?εχει διαφορα ξερεις…εκτος και αν εσυ δεν εχεις νιωσει ποτε σου τι σημαινει εκτος από το αιδοιο να υπαρχουν και αλλα οργανα του σωματος?
Θα σε παω λιγο αναποδα τωρα παροτι λες ότι θα με πατησεις?Ποιον να πατησεις ρε?Ειναι ευκολο?Η πραγματικοτητα την οποια αναφερω και την οποια ο κυριος montechristo σε όλα τα ποστ μου διαστρεβλωνει λεγοντας ότι κατεχω την αληθεια είναι αυτή που βλεπουμε γυρω μας αλλα κανενας δεν θελει να παραδεχτει?γιατι άραγε?
Πρωτα από όλα τη μανα μου και τις μανες των περισσοτερων μην τις πιανεις στο στομα σου?είναι γυναικες αλλης εποχης οι οποιες δεν μεγαλωσαν με προτυπα τις Spice Girls οι οποιες δεν βαφοταν σαν εκδιδομενες και οι οποιες όταν εκαναν σχεση αγαπουσαν τον άλλο και τον σεβοταν.Η μανα μου σπουδασε και παροτι ο πατερας μου δεν σπουδασε ποτε δεν του την ειπε αλλα και ποτε δε θυμαμαι τον πατερα μου να χτυπησε η να μειωσε τη μανα μου?υπηρχε αγαπη.Αυτο που δεν ξερετε εσεις?
Όταν οι γυναικες απαιτησαν δικαιωματα επειδη όπως λες ειχανε γουρουνια σαν εμενα στο μυαλο τους δεν ηξεραν γιατι τα απαιτουσαν?η καραμελα ότι δηθεν οι αντρες τις χτυπουσαν (όπως και η καραμελα του Ευρω-ΠΑΟ και οι διαφορες καραμελες που κυκλοφορουν) ας σταματησει πια?εχεις μιλησει ποτε με χηρες γυναικες να δεις με τι αγαπη μιλανε για τους αντρες τους?Εχεις μιλησει ποτε εχεις συζητησει με γυναικες 60 και ανω που εχουνε παντρεψει τα παιδια τους ιδιως αν εχουν αγορια να σου πουνε τι τραβανε με τις ξεπεταγμενες εκδιδομενες φεμινιστριες?
Για να παει ενας αντρας ένα μεσημερι με λουλουδια στο σπιτι στη γυναικα του όπως εκανε καποτε?.το γελιο της αρκουδας θα πεσει?
Μηπως εχεις υποψη σου την ευνοικη μεταχειριση που λαμβανουν οι γυναικες στις δημοσιες υπηρεσιες στο στρατο που ολες εχουνε πιασει ένα γραφειο και ξυνουνε το αιδοιο τους?

Είναι δυσκολο να εισαι γυναικα?Μπα το μονο ευκολο?αληθεια εχεις σπουδασει ησουνα ποτε σε ΤΕΙ η πανεπιστημιο να δεις τι βαθμους επαιρνε το κάθε ξεκωλο με τη μινι φουστα και το βαμμενο νυχι?Ανω του 8 αφου ο καθηγητης νομιζε ότι με το να του πει ένα ?αχ κυριε» ότι θα καθησει να την απαυτωσει κιολας?
Όλα τα ξεκωλα που γλειφουνε που είναι ικανα για το κάθε τι προκειμενου να πετυχουν το σκοπο τους?εχεις συζητησει ποτε σου με μια γυναικα λιγο πιο παλια να σου πει αντικειμενικα πως βλεπει το κάθε τσουλακι με το βαμμενο 5 μετρων νυχι τα χαμιλοκαβαλα την κιλοτα από εξω κτλ?
Όλα αυτά σε 2η μοιρα μωρε?ειπε ο Lonesome κατι να πεσουμε να τον φαμε?αληθεια γιατι είναι δυσκολο να εισαι γυναικα?επειδη θα παντρευτεις καποιον που θα εχει ένα Audi TT και θα σε εξασφαλισει οικονομικα?οπως ελεγε και μια γνωστη μου εγω εκανα πλουσιο γαμπρο?το συναισθημα ποιος το αποτετοιωνει τωρα?.
Βλεπω το θρονο μου να τριζει?Μηπως με μπερδεψες με κανα Λουδοβικο?Για τις διακρισεις που πλεον απολαμβανει μια γυναικα σου απαντησα παραπανω?αλλα αληθεια πες μου τωρα κατι.Εκανες ποτε σου σχεση με καποιον που σε γουσταρε όχι μονο εμφανισιακα αλλα και για αυτό που εισαι…μπα?δεν ητανε κουκλος μωρε?να είναι Μπραντ Πητ και ανω?.
Διερωτηθηκες ποτε σου αραγε γιατι η κάθε τελειωμενη 35αρα βγαινει σε εκπομπες τυπου Δρουζα και κλαιγεται με χτυπαει ο αντρας μου και με κανει?Ε γιατι όταν ησουνα 25 δεν κοιτουσες το χαρακτηρα του κοιτουσες την κονομα…ε φατηνε τωρα?
Βεβαιως η πιο χαζη γκομενα κανει πιο πολλα από εμενα?ξερεις ποσο δυσκολο είναι να επιλεξεις σωστη κρεμα νυκτος στα Hondos lol
Όλα αυτά σου τα λεει καποιος 26 ετων αυτοδημιουργητος που δεν εγλειψε ποτε κανεναν πουστη δεν πηγε ποτε σε βουλευτικο γραφειο να ζητησει δουλεια που κοιταει την πραγματικοτητα καταματα και που στη ζωη του εκανε σχεσεις με κοπελες οι οποιες περα από το ερωτικο στοιχειο ειχανε και το στοιχειο του σεβασμου?αληθεια γνωριζεις τη λεξη?
Οι οποιες κοπελες οι περισσοτερες από αυτές εχουνε πλεον ξανα σχεση γιατι ακριβως είναι σωστες?ξερουνε και ξερανε να ξεχωρισουνε ποια τα γυναικεια ορια και ποια τα αντρικα…και ειμαι από τους λιγους αντρες που όταν δει μια κοπελα εξω πρωην του θα της πει εστω ένα γεια?προσεξε δε σου λεω ότι ειμαι φιλος τους δεν θα μπορουσα να ειμαι όταν εχεις μοιραστει καποια προσωπικα πραγματα με καποια η καποιον είναι υποκριτικο?αλλα τουλαχιστον για να μου μιλανε και εκεινες περασανε καλα μαζι μου?αληθεια ποια γυναικα εχει τα μουτρα να χαιρετησει πρωην της?ε?
Όλα αυτά φιλικα από έναν κομπλεξικο που αυτό τον καιρο τυχαινει να εχει σχεση αλλα άλλο τα καρυδια και άλλο το μελι.
Για τις γυναικες που δουλευουν στα ταμεια του supermarket και γραφουνε το και με ε σε αντιθεση με τους αντρες που ξεκωλωνωνονται στην αποθηκη ε είναι γιατι οι κακομοιρες είναι αδικημενες?
Φιλικα ο κομπλεξικος σας μισογυνης.

PS:Monte μην το σβησεις!

Το δημοψήφισμα πού είναι;

Set the controls for the heart of the sun.

ουίιιιιιιιιιιιιιιιι ι ι ι ι ι .

Πού είναι το δημοψήφισμα; ο ε ο;

πωπω ρε φιλε πραγματικα εισαι ατομο με αποψη και μ αρεσουν αρκετα απ αυτα που γραφεις. :smiley: την εχεις δει πολυ ομως πολυ σοβαρα την ολη φαση και καθεσαι και τρελαινεσαι με ανουσια πραγματα.σκεψου οτι εδω ειναι ενα ανωνυμο forum και δυσκολα προκειται να συναντησεις ποτε σου στην πραγματικοτητα καποιον απο δω μεσα.και επισης ειναι εντελως ανουσιο να χαρακτηριζεις καποιον που δεν ξερεις βλακα.δεν χρειαζεται το ιντερνετ να παιρνει διαστασεις πραγματικοτητας.

Αρχηγέ μου τι να σου πω? Τι να πρωτοαπαντήσω? Ειλικρινά μ αυτό το τελευταίο με άφησες μαλάκα. Έχω συναντήσει και άλλους κολλημένους/περίεργους στο φόρουμ αλλά εσύ είσαι με διαφορά ο μεγαλύτερος. Μεχρι τώρα πίστευα ότι είσαι απλά βλαμμένος, αλλά μάλλον έπεσα έξω. Αγοράκι μου είσαι άρρωστος.
Πραγματικά έχεις σοβαρό πρόβλημα. Και αν κρίνω απ το πως μιλάς για τις γυναίκες, μάλλον έχεις φάει πολλές χυλόπιτες. Οπότε δεν πείθεις. Και αν όντως έχεις κοπέλα και τη σέβεσαι, τράβα δείχτεις τα επιχειρήματα σου και τις απόψεις σου να δούμε τι θα πει. Όσο για το ποιος έχει κόμπλεξ… ε είναι προφανές.

Φίλε έχεις νικνέιμ Nihilist κ αντί να ρίξεις καμμιά παναγία κάθεσαι και αναλύεις πράματα και καταστάσεις. Είσαι false.

Το χω ξανακάνει, αλλά σε τέτοιες ψυχοπαθολογικές καταστάσεις δεν πιάνει. :lol: :lol: :lol:

Αλήθεια δεν μας είπες όμως τί είναι αυτό που σε έκανε να έχεις τέτοια γνώμη για τις γυναίκες??Αν κ είναι άδικος κόπος να τα αναφέρεις τώρα…

“Όλα αυτά σου τα λεει καποιος 26 ετων αυτοδημιουργητος που δεν εγλειψε ποτε κανεναν πουστη δεν πηγε ποτε σε βουλευτικο γραφειο να ζητησει δουλεια”

'Έλα ρε αλήθεια?! και εγώ είμαι 23 κ έχω κάνει δουλειές όχι για να βγάλω το χαρτζιλίκι μου αλλά για να “φτιάξω” ένα όνομα που αργότερα θα μου ανοίξει πόρτες στον τομέα που με ενδιαφέρει [όπως κ έγινε]…και γιατι? Γιατί θα σε στεναχωρήσω αλλά υπάρχουν ΓΥΝΑΙΚΕΣ που δεν στηρίζουν το μέλλον σε κανέναν πλούσιο γαμπρό κ ένα συμβατικό γάμο…αλλά αντίθετα σκοτώνονται στο διάβασμα κ στερούνται άλλες απολαύσεις για το δικό τους καλύτερο μέλλον. Για να κερδίσουν με την αξία τους κ όχι χάρη σε μία κοντή φούστα!!
Έκανες σχέσεις στηριζόμενες στο σεβασμό ? Μπράβο ρε … είσαι ο μόνος νομίζεις…?!Μόνο η δική σου οικογένεια - γονείς σε μεγάλωσαν με αξίες?!

Και στη ερώτηση αν υπάρχει γυναίκα που χαιρετάει τους πρώην της…ναι …υπάρχει…εγώ…κ τους χαιρετάω με ψηλά το κεφάλι κ έχουμε διατηρήσει φιλικές σχέσεις…οπότε πάει κ αυτό…

Θα μπορούσα να σου γράψω άπειρα πράγματα που καταρρίπτουν ένα ένα τα λόγια σου… αλλά θέλω να πιστεύω πως εσύ ο αυτοδημιούργητος 26 χρονών είσαι κ αρκετά έξυπνος για να καταλάβεις κ τα υπόλοιπα…και αυτό δεν το λέω ειρωνικά!
Αντίθετα το ελπίζω …

η ζωή μιας γυναίκας δεν είναι ποτέ εύκολη ειδικά αν θέλει να τα έχει όλα κ ταυτόχρονα να διατηρεί τις αξίες της , τα πιστεύω της , το ήθος της και την προσωπικότητα της!

Και δυστυχώς για σενα …δεν είμαι εξαίρεση…ούτε εγώ ούτε πάρα πολλά από τα κορίτσια εδώ μέσα…Για αυτό λοιπόν άσε τις γενικότητες για τις γυναίκες!!Γιατί η καθεμιά δίνει τον δικό της αγώνα!

Πάτε καλά; Κάθεστε και του απαντάτε του καθυστέρα;

Για αρχή πρέπει να ξέρεις πως δεν διάβασα ολόκληρο το post σου, γιατί είναι χαζό anofeles και απαράδεκτο!

Λοιπόν για να δούμε από που θα το πιάσω… να μιλήσουμε για τον “ερωτα” και το “πήδημα” θες? Έλα να σου δείξω την διαφορα αν θες!
Proton το “κυρια” που έβαλες πίσω από το nick μου, πάρτο πίσω. Από σένα “titlous” δεν θέλω γιατί δεν γνωρίζεις την σημασία tous.

Pame mazi pali!

1on ο σεβασμός στον άνθρωπο που έχεις διπλα σου δεν έχει σχέση με τον “ερωτα” και το “πήδημα”. Και ξέρεις κάτι?! Είμαι σίγουρη πως γουστάρεις πολλά περισσότερα από αυτά που κανεις αλλα επειδή δεν επιτρέπεις στον εαυτό σου να τα χαρείς, έχεις γίνει αυτό που εισαι

2on Το ο,τι είσαι 26 με θλίβει υπερβολικά. Μου είναι δύσκολο να καταλάβω πως γίνετε άνθρωποι στην ηλικία μας να μιλάνε έτσι.

3on Ποιος πρόσβαλε πρώτος, άσε να μην το κάνουμε θέμα. Εγώ απλά το προσωποποίησα… εσύ το έκανες γενικό. Τι περίμενες μωρό μου, να μας την λες και να μην απαντάμε? Τέτοια γυναικα θες διπλα σου? Αυτό είχες? Γιατί αν όλες αυτές που είχες ήταν έτσι εμενα ένα πράγμα μου λέει: πως είσαι τόσο “μικρός” που ψάχνεις κάτι ακόμα πιο “μικρό” ώστε να νιώθεις βασιλιάς. Δεν γίνονται έτσι οι βασιλιάδες.

4on Δεν θα μιλάς για τις γυναίκες που δώσανε την ζωή του, ώστε η μάνα σου να είναι ελεύθερη να αγαπήσει τον άντρα που ήθελε! Γιατί πριν από την γενιά τις μάνας σου υπάρχουν οι γενιές που παλέψανε! Και αυτό είναι ΙΣΤΟΡΊΑ και ΔΕΝ δέχομαι να ποδοπατάνε την ιστορια ΜΟΥ! Ξέρεις τι είναι η πάλη σώμα με σώμα? Όχι δεν ξέρεις, γιατί κάποιες άλλες γυναίκες πάλεψαν για να είσαι ελεύθερος εσύ να τις υποτιμάς έτσι και να απαιτείς να κάθονται όλοι σουζα.

5on Το να λες την πλειονότητα των γυναικών “πουτάνα”, γιατί έτσι τις λες και οι λέξεις που χρησιμοποιείς απλά δήθεν ηθικοπλαστικές είναι, πρώτα βρίζεις την γυναικα που σε κουβαλούσε στα σπλάχνα τις και ύστερα την γυναικα που θα γεννήσει το παιδί που μαζί θa “δημιουργήσετε”. A, δεν ξέρω αν τα έμαθες, αλλα τα παιδιά δημιουργούνται από δυο μεν αλλα η γυναικα το “κρατάει”. ?ρα το μονο που έχεις να κανεις είναι να ζητήσεις ταπεινά συγγνώμη από την μάνα σου, τις γυναίκες και τον εαυτό σου.

6on Το τι νιώθω εγώ και τι όχι, άσε να το κρίνω μονη μου. Έστω εγώ σέβομαι την γυναικα!

7on Μάλλον δεν γνωρίζεις -αλλα αυτό είναι το λιγότερο από όλα όσα δεν ξέρεις- είναι πως για κάποιον που χτυπάει την γυναικα-ερωμένη-κόρη του δεν παίζει ρολο το επίπεδο των σπουδών του. ?Aσε που οι περισσότεροι έχουν πολύ υψηλό επίπεδο. ?Aρα μη λέμε χαζά. Ηπα εγώ ποτε πως όλοι οι άντρες είναι σαν κι εσένα?! Δεν είμαι μηδενίστρια! Απλή ρεαλίστρια που γνωρίζει κάποια πράγματα! Για αυτό μη μου λες πως οι γυναίκες τότε ήταν σε καλύτερη μοίρα. Που δεν είχαν δικαίωμα να μιλάνε? Που τρέχανε πίσω από τα παιδιά, πίσω από τον άντρα, πίσω από τα πεθερικά?! Που δεν είχαν δικαίωμα να δουλέψουν? Να σπουδάσουν? Να ψηφίσουν? Να ζήσουν όπως εκείνες θέλανε? Αυτό είναι? Αυτό θες?
A, κατάλαβα τι γουστάρεις από εκείνη την εποχή. Τότε οι άντρες μπορούσαν να “ξενοπιδανε”, αλλα οι γυναίκες πίστευαν πως αυτό είτε τους άξιζε, είτε δεν λέγανε τίποτα γιατί “έτσι είναι οι άντρες”. Αυτό θες!

8on Είσαι απλά χαζός! Δεν νομίζω πως πιστεύεις πως όλοι οι καθηγητές στα πανεπιστήμια, τα λύκεια, τα γυμνάσια [μήπως και στα δημοτικά!!!] παίρνανε τις μαθήτριες επειδή φοράνε κοντές φούστες. Μήπως πιστεύεις πως όλοι οι εργοδότες, πληρώνουν μισθό σε κοπέλες μονο και μονο για να βλέπουν τους μηρούς τους? ή άντε και να πηδήξουν. Όχι… τότε θα είχαν κλείσει όλες οι επιχειρήσεις, όλα τα σχόλια ολόκληρο το κράτος.

9on Είσαι πολύ μικρός για να μιλάς για αγάπη! Το τι ξέρω, το τι ξέρεις και το τι ξέρουν όλοι εδώ μέσα άσε να το κρίνει ο καθένας για τον εαυτό του και για τους οικείους του.

10on και ελπίζω τελευταίο Το να είσαι γυναικα δεν σημαίνει πως αυτό που σε ενδιαφέρει είναι να πάρεις το καλο παλικάρι που θα σου πάρει το αμαξάκι και θα σε έχει στο σπίτι. Και όσο για αυτές που βγαίνουν στις εκπομπές και κλαίνε, μπορεί να μην το θεωρώ σωστό, αλλα επειδή έχω δώσει εθελοντική εργασία σε πρόγραμμα κακοποιημένων γυναικών, να ξέρεις πως καμια από αυτές στα 25 δεν τα έπαιρνε. Πίσω από το ξύλο υπάρχουν πολλές ιστορίες που αν τις άκουγες θα ντρεπόσουν που είσαι άντρας! Για αυτό μη μιλάς. Μη μιλάς αν δεν ξέρεις… πέσαμε να σε φάμε… χα χα θα με κανεις να γελάσω. Το μονο που δεν έχεις πει είναι πως ο Παπαδόπουλος έκανε καλο στην Ελλάδα και πως πρέπει να μαζέψουμε όλους τους πούστηδες και να τους πνίξουμε… χα χα

Και για να απαντήσω στο ερώτημα σου!
Ναι, μωρό μου. Με έχουν αγαπήσει για αυτό που είμαι! Όχι γιατί ήμουν μια θεα ομορφιάς, αλλα επειδή είχα και έχω σωστά πιστεύω., αξιοπρεπή και μεγαλείο ψυχής. Κάτι που δεν έχεις εσύ.

Ante geia!

Αφού θεωρείς λοιπόν την ζωή μιας γυναικάς τόσος εύκολη υπόθεση γιατί δεν δοκιμάζεις να την ζήσεις?

Λοιπόν , σηκώνομαι το πρωί και πρέπει να μαζέψω το σπίτι γιατί είναι χαλιά,
Να βαφτώ να φτιαχτώ για να αρέσω στον άντρα μου, γκόμενο και οποιονδήποτε άλλον άντρα με δει, μην με πουν και άσχημη πατσαβούρα. Να πάω στην δουλεία, ξέρεις δεν κάνουμε όλες δουλεία γραφείου , να καθαρίσω σικάτα , να μετράω εμετούς και ουρά και να μαζεύω κάθε λογής σωματικά υγρά και αίματα. Να με βρίζει ο κάθε συγγενής να τρέχω σαν τον βέγγο να τα προλάβω όλα .να μου λέει ο καθένας το μακρύ τοι και το κοντό του .με απαυτώνουν στην δουλειά λοιπόν.
Να γυρνάω ψόφια επιτελούς σπίτι, να μαγειρέψω δυο φαγητά γιατί τα παιδία μου είναι και εκλεκτικά και ο άντρας μου πεθύμησε παστιτσιο. Να καθαρίσω το σπιτι να πλυνω ρουχα να τα σιδωρωσω… τι να μην έχω τον άντρα μου καθαρο , σιδερωμενο? Να με πει ο κοσμος και η μανα του βρωμιαρα και αχρηστη, πως τον πήρα και πως της τον καταντησα?
Αφου λοιπον εχω απαυτωθει με το σπίτι το μαγείρεμα και τις δουλειές , τα παιδιά
Πρέπει να ικανοποιήσω και τον άντρα μου που φυσικά αγαπώ αλλά αυτή τη στιγμή δεν έχω καμιά όρεξη αλλά τι να κάνω? Βέβαια μετά το φαγητό και αφού έχω πλύνει τα πιάτα. Του βρωμάνε τα χεριά μου χλωρίνη , είπαμε αποστειρωμένο περιβάλλον για τον πασά μου. Αφού λοιπόν τελειώσω και με το συζυγικό μου καθήκον πρέπει να πάρω τα παιδιά από τα φροντιστήρια. Γυμναστήρια και τα ρέστα να τα διαβάσω ?
Γιατί αν δεν είναι καλοί μαθητές θα κατηγορηθώ ως με την ηλιθία που παντρεύτηκες και έκανες παιδιά μαζί της τι περιμένεις να είναι καλοί μαθητές?

Μετά θα έχω και καλεσμένους ??φίλους?? μας , και πρέπει το σπίτι να είναι στην εντέλεια να είμαι καλή οικοδέσποινα να ξαναμαγειρέψω , τι? Πίτσες και απέξω είναι για τους χαμένους , ο άντρας μου θέλει real food. Να ξανακαθαρίσω κουζίνες , πιάτα και τα ρέστα , και να μείνω ξύπνια ως τις 2-3 το πρωί γιατί είναι αγένεια να πάω να κοιμηθώ όσο κουρασμένη και να είμαι όσο και να νυστάζω, και ας δουλεύω αυριο πρωινή και ας έχω τα ??ρούχα?? μου και γρίπη και ο αιματοκρίτης μου είναι στα όρια της μετάγγισης εγώ πρέπει να σταλθώ σωστή δίπλα στον σύζυγο μου!
Και η βοήθεια που έχω?
Εγώ δεν μπορώ να συνεννοηθώ με τα παιδιά , μόνο εσένα ακούνε μωρό μου, δεν πλένω πιάτα, δεν ενοχλούν τα παπούτσια μου εκεί, που είναι το πουκάμισο μου; Οι κάλτσες μου? Καλά δεν μου έβγαλες εσώρουχα: ?άναψε τον θερμοσίφωνα , φτιάξε έναν καφέ ,και άλλα παμπολλά?

ΤΗΝ ΘΕΛΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ???
ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (ααααα βάλε και την μητέρα σου να το διαβάσει και πες μου αν τις θυμίζει την ζωή της, αν ναι σε παρακαλώ μην ξαναπείς λέξη?..)

Σε καθαρά φιλικό κλίμα θα πω τα παράκατω και μόνο γιατί με ανέφερες…

Ποτέ δεν υποστηρίζω άτομα, υποστηρίζω τις απόψεις μου και μόνο. Αν κάποιος πει κάτι που δε συμφωνώ και δω ότι δεν έχει αντιδράσει κάποιος, τότε θα πεταχτώ στη μέση (σα τη πορδή με μία εσάνς Yves Saint Lauren 8) ) και θα πω την άποψη μου. Πάντα αυτό κάνω και δε σκοπεύω να το σταματήσω για να μη κακοχαρακτηριστώ…

Στο post μου που υποστήριξα ότι προσβάλεις κόσμο, το εννοούσα. Δεν έκανα quote το πρώτο σου post που έλεγες τι πιστεύεις, αλλά το δεύτερο που έκανε μία τραγική γενίκευση (δεν σε θεωρώ παράλογο, ακόμα πιστεύω ότι σου ξέφυγε και την έκανες) η οποία καλώς ή κακώς υποστήριζε ότι όλες οι ελληνίδες είναι χειρότερες από την οποιαδήποτε ιερόδουλη (θα το ξαναέκανα quote αλλά διαγράφηκε). Μέσα σε αυτές τις Ελληνίδες βάζεις και όλες τις αξιόλογες κοπέλες που έχεις γνωρίσει και μαζί αυτές που ξέρω εγώ (και την καημένη witch την οποία δε γνωρίζουμε). Σίγουρα δε το εννοούσες, αλλά όταν σου έκανα το ποστ, πίστευα ότι θα καταλάβαινες τι εννούσα και θα διόρθωνες τα λεγόμενα σου. Τώρα αν εμμένεις σε εκείνη τη δήλωση, δε ξέρω τι να πω… Ελπίζω να μη πεις ποτέ την άποψη σου σε κάποια από τις πρώην σου, γιατί θα σου κόψει και την καλημέρα :stuck_out_tongue:

Τώρα, για τη διαμάχη μεταξύ των δύο φύλων, επειδή με ρωτάς τι πιστεύω, θα απαντήσω ειλικρινότατα. Μάλιστα, αυτή η άποψη δεν είχε ακουστεί αλλά επειδή παραείναι mainstream, ντράπηκα να την πω… :oops: Ρωτάς όμως…

Θεωρώ παντελώς χαζό να γίνεται αυτή η διαμάχη. Ο καθένας τραβάει το δικό του λούκι, είτε άντρας είτε γυναίκα. Το να νομίζει κάποιος ότι τά δικά του προβλήματα είναι τα μεγαλύτερα που υπάρχουν και των άλλων είναι χαζομαρίτσες το θεωρώ πολύ εγωιστικό, στενόμυαλο και μεγάλη αχαριστία (εκτός αν πράγματι είναι, οπότε είναι μεγάλη γκαντεμιά :stuck_out_tongue: ). Απόψεις του στυλ, “εμείς οι άνδρες είμαστε οσιομάρτυρες” ή “εμείς οι γυναίκες άγιες”, δε με βρίσκουν παγερά αδιάφορο, αλλά με ψιλοεκνευρίζουν κιόλας για να είμαι ειλικρινής…

Τέλος, με χαρακτήρισες σωστό. Πράγματι είμαι σωστός. Οι διαφωνούντες με εμένα είναι λάθος!!! :wink: :stuck_out_tongue:

Ηθικολόγος δεν είμαι, γιατί δεν είμαι ηθικός. Βλέπεις τα ήθη, εξαρτώνται από τις παραδόσεις, οι οποίες παραδόσεις δεν εξαρτώνται από εμένα, άρα δεν είναι πάντα σωστές!!! :roll: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol:

Τώρα, το άλλο με τη straight περηφάνεια, δε το έπιασα για να είμαι και ειλικρινής (είμαι και μετά το φαγητό εξάλλου :? ).

Αν είναι κάτι θετικό, σε ευχαριστώ πολύ!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν είναι κάτι αρνητικό, καλά μου έκανες… Έπρεπε να μου την πεις και χειρότερα!!! Παλιοχαρακτήρας ειμαι ο κεράτας!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Πάω να μου γράψω ένα e-mail που με βρίζω τώρα!!!)

Στην τελικη αυτα ειναι που ''μετρανε" σε εναν ανθρωπο, και με αυτα τα στοιχεια μπορεις να τον αγαπησεις, αυτα τα στοιχεια σε κανουν να αγπας εναν αλλο ανθρωπο.

Βγαίνω off topic, αλλά είναι σημαντικό.

Witch (and anyone else), μη χρησιμοποιείς χλωρίνη. Προκαλεί μεγάλα προβλήματα στο περιβάλλον. Δεν είναι τυχαίο που οι χημικοί λένε ότι ο Θεός έφτιαξε τα μισά στοιχεία, ο άνθρωπος τα άλλα μισά και ο διάβολο το Χλώριο… Στο site της Greenpeace, νομίζω έχει πληροφορίες για υποκατάστατα…

Τώρα μπορείτε να γυρίσετε on topic… :smiley:

οκ θα βάζω cetavlon! :?

Κάτω τα χέρια από τις Ελληνίδες ρεεεεεεεεεεεεεεεε

Είναι οι πιο όμορφες

Και οι πιο έξυπνες

Τώρα αν σ’ ενα σούπερ μάρκετ η γυναίκα δουλεύει στο ταμείο και ο άνδρας στην αποθήκη, οφείλεται στις δεξιότητες που έχει ο καθένας από την φύση του…

Καταθέτω ότι οι περισσότερες φίλες μου είναι πιο γάτες από τους φίλους μου…

Η επαγγελματική καταξίωση δεν έχει να κάνει με την οξύνοια…

8O :?: :?: :?: :?: Whatever… 8) :lol: :lol:

Πες το αυτο γιατι καποιος δεν μπορει να καταλαβει αυτο, του ειναι πολυ δυσκολο να το αντιληφθει.