Eλληνιδα γυναικα(χαχαχα)

[quote=“Rychehead”]

Πες το αυτο γιατι καποιος δεν μπορει να καταλαβει αυτο, του ειναι πολυ δυσκολο να το αντιληφθει.[/quote]

Άσχετα αν στο σπίτι μου όλες τις δουλειές ανδρικές και γυναικείες τις κάνει η γυναίκα μου…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αλλά εγώ είμαι εξαίρεση… Έχω χαρτί από την πυροσβεστική να μην κάνω δουλειές στο σπίτι…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

λείπω δύο ώρες, γυρίζω και βλέπω αυτό !!!

](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](,) ](*,) :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

φανταζεσαι να λειψεις πιο πολυ… :stuck_out_tongue:

Oυφ ! Τα διάβασα όλα. Είμαι πολύ κουρασμένος κ οι προλαλήσασες με κάλυψαν. όποιος λέει ότι όλες οι γυναίκες είναι ιερόδουλες έχει χοντρό κάλο στον εγκέφαλο, κάκιστη σχέση με τις γυναίκες και βαριά ψυχολογικά προβλήματα. Δεν μου αρέσει να μιλάω έτσι αλήθεια. Άνθρωπος είμαι και εγώ.

Σέβομαι απεριόριστα τις γυναίκες. Τόσο αυτές που υπήρξαν μαζί μου, όσο και όλες τους σαν σύνολο. Αυτές μας μαθαίνουν να αγαπάμε : η μάνα, η αδερφή, η κοπέλα, η σύζηγος. Τα υπόλοιπα είναι κουραφέξαλα. Άνθρωπος που μιλάει για “αγάπη” και τα χώνει έτσι στις γυναίκες χρήζει ιατρικής βοήθειας. Δεν είναι αιχμή, είναι συμβουλή.

Θεωρητικά θα έπρεπε να σβήσω όλα τα ποστ, αλλά αφού δεν το έκανε ο Ηλίας, δεν το κάνω ούτε εγώ. Προσπαθείστε να διατηρήσετε ένα επίπεδο παρακαλώ. Ειλικρινά, παρόλη την νοσηρή έναρξή του, το τόπικ αυτό βγήκε πολύ ευαίσθητο και εμένα τουλάχιστον με άγγιξε.

Φίλε σου εύχομαι να αγαπήσεις κάποια στιγμή. Ειλικρινά.

Τρυφερούλης χαχααχαχαχχααχχαχα

Τα έχω πει εγώ… It is the forum of Loooooooooveeeee!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πρωτα από όλα επειδη το ολοι σας και μονος μου το εχω αντιμετωπισει πολλες φορες στη ζωη μου να πω ότι είναι πολύ ευκολο να πας με τους πολλους?το να πεις τη γνωμη σου όμως είναι το δυσκολο και να βρεθεις απεναντι?

Συνεχιζοντας ένα μπραβο στον Karvou και στον Telisvas.Τα 2 παιδια ειπανε την αποψη τους και δεν ειρωνευτηκανε παροτι δεν συμφωνουν με τα λεγομενα μου?θα περιμενα από καποιους αλλους να πουνε και αυτή τη γνωμη τους πανω στο θεμα αλλα αυτοι προτιμουν την ευκολη λυση της ειρωνειας?
οσο για σενα nihilist ποιον λες κομπλεξικο?εσυ δεν παραδεχεσαι τιποτα εκτος από Entombed…θα κατσω παιδακι να μιλησω σοβαρα μαζι σου?αντε τραβα μαθε τι είναι η μαλ?. Που ανεφερες και μετα μιλα.Δε θα σου δωσω φυσικα αναφορα για την κοπελα μου η οποια είναι και γαμω και συζηταω στα ισα μαζι της για νοοτροπια φυλων θα σου πω όμως ότι ναι εχω φαει και χυλοπιτες ποιος δεν εχει φαει?Προφανως μονο εσυ δεν εχεις φαει για να ειρωνευεσαι τη χυλοπιτα και πολύ αμφιβαλλω αν πλησιασες ποτε σου γυναικα.Για αυτό μικρουλη κρινε τον εαυτο σου και ασε με να κανω καμια σοβαρη συζητηση με κανεναν που να μιλαει με επιχειρηματα.Τωρα βεβαια όταν εισαι χωμενος στον death metal ορυμαγδο ποια γυναικα να σε πλησιασει τεσπα αρκετα μαζι σου.
Ισα ισα εχω μεγαλη επιτυχια στις γυναικες λογω της αυθεντικοτητας μου και του καλου μου χαρακτηρα απεναντι τους?και τετοιες συζητησεις εχω κανει με αρκετες γυναικες?τωρα βεβαια το αν εδώ συναντησα κλαψοαιδια γυναικες τι να κανουμε η πραγματικοτητα ενοχλει.Α και αρρωστος εισαι εσυ.
Καλα Rychehead εσενα αγορακι μου σου εμεινε απωθημενο επειδη σε ταπωσα στην ανυπαρκτη βαζελοιστορια του ΕυρωΠΑΟ?χαιρομαι θα σε ενοχλω πιο συχνα?απαντησε μου όμως σε κατι βρε αιδοιοδουλε που δεν βλεπεις μακρια από τη μυτη σου:πως γινεται σε όλα τα supermarket ολες να είναι στα ταμεια και οι αντρες να ξεπατωνονται?Ειναι τοσο επιδεξιες η απλα στην Ελλαδα η κλαψα του κουραζομαι είναι μονιμο φαινομενο?τι να πουνε δηλαδη και αυτοι που ξεφορτωνουν ολοκληρα φορτηγα τη στιγμη που οι άλλες κοιταζουνε μη σπασουνε κανα νυχι στο ταμειο ε?
Η να πουμε για αυτές που απλα διαλεγουνε τα ροδακινα στα εργοστασια και κουραζονται.ε?
Για παμε τωρα και στις 3 κυριες που φυσικα είναι τοσο κομπλεξικες που δεν περιμενα να παραδεχτουν τιποτα από οσα ειπα.
Αυτο που με εκανε να εχω τετοια αποψη για τις γυναικες Bloody Angel ειναι η πραγματικοτητα που βλεπω γυρω μου.Η πραγματικοτητα του ποσο ευνοημενεσ ειστε πλεον σε ολες τις δουλειες οτι ανοιγετε πορτα με την ομορφια σας ασχετα αν αυτη ειναι υποκειμενικη και απο πανω κλαιγεστε.Μη μου αναφερεις οτι εκανεσ δουλειεσ που δε σου αρεσαν ολοι περασαμε τη φαση και αλλοι θα περασουν.
Αληθεια για πεσ μου ποσεσ απο τισ γυναικεσ που ξενυχτησαν σπουδασαν κτλ κτλ καταφεραν κατι?Οι μισες ειναι στο δρομο και περασαν καπου λογω ΑΣΕΠ και απαιτουν καλυτερουσ μισθους και οι αλλες ειναι στελεχη και καλα εταιρειων με πλατες…εταιρειων…πονεμενη ιστορια…γιατι αραγε ο ιδιωτικος τομεας ειναι ενας τομεας ο οποιοσ κατεχει μολις το 25% παραγωγικοτητασ στην Ελλαδα και δεν τραβαει?μηπως γιατι ο καθενας εχει βολεψει και από ένα ξεκωλο που δεν ξερει που πανε τα 5 και ειμαστε χαμηλοτερα ακομα και από τη Βουλγαρια στον ιδιωτικο τομεα?Πηγες Bloody Angel η μαλλον εστω καποιος γνωστος σου να ζητησει δουλεια σε ιδιωτικη εταιρεια να δεις τι γινεται?βουλευτικα τηλεφωνα,να εισαι εμφανισιμος. Προσοντα πτυχια και μαλακιες πανε περιπατο.Μη μου λες βλακειες λοιπον ότι δεν μετραει η γνωριμια και ενας καλος γαμος?για να βρεις δουλεια ειδικα στον ιδιωτικο τομεα πρεπει να εισαι πολύ τυχερη/ος?η ξεκωλο φυσικα όπως οι περισσοτερες.
Α και εάν πιστευεις ότι μονο εσεις δινετε αγωνα για να διατηρησετε την αξιοπρεπεια σας ε εισαι βαθεια νυχτωμενη κοπελα μου.Οχι ότι στις δημοσιες υπηρεσιες είναι καλυτερα τα πραγματα που πας στον ΟΑΕΔ πχ και σε κοιτανε τα ξεκωλα που εκεινη την ωρα βαφουν τα νυχια τους λες και εισαι ζητιανος?
Αυτά και αλλα ωραια λοιπον?και το θεμα είναι πως δινει ο καθενας τον αγωνα του?.εγω ας πουμε ξεκινησα χωρις πλατες τωρα βεβαια αμα εισαι γυναικα ε ολο και κατι υπαρχει?
Για αυτό και δεν θαυμαζω ουτε Πανουτσους ουτε Καρπετοπουλους ουτε κανενα…ολοι και ολες στο μιλητο ξεκινησαν?ε ετσι ξερω και εγω…
Αλλα επειδη το θεμα μας είναι το δηθεν ασθενες αλλα κουτοπονηρο φυλο ας επανελθουμε.

Deathbitch γιατι νευριαζεις?Eδω τωρα θα τα πουμε όλα σου αρεσει δεν σου αρεσει.
Πρωτα από όλα γνωριζω πολύ καλα τη σημασια των τιτλων που δινω αλλα τους δινω σε γυναικες όχι σε δειγματα γυναικων.Παει αυτό.Οποτε παιρνω πισω τον τιτλο.
Δευτερον ασε και δεν περιμενω από σενα να μαθω τι είναι ερωτας?1.80 μανουλι εχω διπλα μου?
Τριτον εσυ bitch που εχεις ένα επιπεδο χωρις να γνωριζεις τον άλλο να λες ότι δεν επιτρεπω στον εαυτο μου να κανει πραγματα και εχω γινει αυτό που ειμαι?Με ξερεις και από χθες???Αλλα τι περιμενεις ?.
Τεταρτον το ότι ειμαι 26 και μιλαω ετσι λεγοντας την πραγματικοτητα μπορει να θλιβει εσενα χαροποιει όμως καποιους σαν τον starstruck που βιωσε την ολομετωπη επιθεση ορισμενων όταν εκανε ένα σχολια για τους Led Paul Jones.
Πεμπτον η γυναικα που εχω διπλα μου και οι γυναικες που ειχα είναι ΓΥΝΑΙΚΕΣ όχι δειγματα ξεκωλων.Με σεβοτανε τις σεβομουνα και λεγαμε ευθεως την αποψη μας ο ενας στον άλλο.Καμια δεν μου πουλησε ποτε ψευτομαγκια καμια δεν μου ζητησε κατι απαιτωντας το αλλα με ομορφο ευγενικο τροπο και καμια κυριως δεν με θεωρησε ΔΕΔΟΜΕΝΟ!Οταν εκανα βεβαιως καποια μαλακια καλα κανανε και μου τι λεγανε?.εσυ αληθεια εχεις τιποτα από αυτά τα χαρακτηριστικα ως γυναικα για να θεωρεισαι γυναικα και όχι δειγμα του παλαι ποτε τρυφερου και ασθενες φυλου?
Εκτον δεν εχω μαθει να ζηταω συγγνωμη όταν λεω πραγματα που τα βλεπουνε και τυφλοι?Ναι και οσο αν δε σου αρεσει η Ελληνιδα εχει την πουτ… μεσα της και την κουτοπονηρια,το βολεμα τα παντα!Οι λίγες σωστες γυναικες που εχουνε απομεινει που δεν κλαιγονται για το που πηγαν οι αντρες εννοωντας προφανως οι κονομημενοι/συμβιβασμενοι του σηκω-σηκω κατσε-κατσε να είναι ταξιτζης ώστε να μπορει να με κατεβαζει στο κεντρο να ξεπατωνω τον Hondos κτλ κτλ είναι ολες τους σε υγιεις σχεσεις με σωστους επισης αντρες αλλα εχοντας μιλησει μαζι τους στις συζητησεις εχουνε παραδεχτει ανοιχτα ότι αν ειχανε τη δυναμη και θα ξενοπηδιοντουσαν και θα ειχανε φτασει ψηλα με οποιοδηποτε τιμημα?ουτε αυτό σου αποτελει πειστηριο?.Μηπως θα πρεπει εσυ να ζητησεις συγγνωμη από μενα και από οσους πιστευουμε ακομα στο συναισθημα και όχι στην καβαντζα?
Εβδομον δεν θα βαζεις στο στομα μου λογια που δεν ειπα?.ο παππους μου είναι 90 και ποτε δεν χτυπησε τη γιαγια μου?.ποτε δεν πηρε λεφτα χωρις να τη ρωτησει?.ποτε δεν τις απαγορεψε να εχει κοινωνικες επαφες?μη συγκρινεις εκεινη την αγνη ρομαντικη εποχη με τη σημερινη καταντια των γυναικων?ναι υπηρχανε και αυτοι που της χτυπουσαν?.Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ όμως τις σεβοτανε τις γυναικες γιατι εισεπρατταν από αυτές την αγαπη ?..και σταματα την καραμελα του ξυλου επειδη μια μειοψηφια διοχετευαν τα κομπλεξ τους στις γυναικες?.
Το δεν ειχαν δικαιωμα να σπουδασουν το λες εσυ?.εγω ξερω παρα πολλες που λενε τα ιδια αλλα σπουδασαν από εκεινη την εποχη?
Και μιας και μιλησες για φεμινιστικο κινημα το φεμι κινημα ηρθε στην Ελλαδα καπου στο 76 όταν δηλαδη η μανα μου τελειωνε το Πανεπιστημιο?αρα ειχε φροντισει να παρει τις αρχες που επρεπε από αλλου και όχι από το αστειο κινημα γαμ? γιατι χανομαστε?
Αλλα η ανακριβεια παει συννεφο?οσα και να πεις εχω απαντησεις?.μηπως ξερεις γιατι δεν ψηφιζαν οι γυναικες στην Ελλαδα από το 1830 που εγινε κρατος και μετα εως το 1950 που απεκτησαν δικαιωμα ψηφου?Οταν το μαθεις ελα πες μου?..
Μηπως ακομα η απομακρυνση και η αποξενωση πολλων ανθρωπων από πεθερικα,γονεις συγγενεις κτλ κτλ οφειλεται στον επηρεασμο του αρσενικου από το θηλυκο ξεκωλο εις το ονομα της ματαιοδοξιας «καριερας» κτλ?Λεω μηπως?Σκεψου το λιγο?αν διαβασες το ποστ μεχρι εδώ?.γιατι εισαι γυναικα επιπεδου και θιγεσαι?ε μη χεσω?
Για καθηγητες και λοιπους εργοδοτες σου απαντησα πριν?.και αυτό ειδικα με τους καθηγητες πανεπιστημιων και Τει το εχουνε βιωσει και αλλοι όχι μονο εγω?αλλα που ότι μας συμφερει?
Ε το κρατος ουτως η αλλως διαλυμενο είναι?τι άλλο να διαλυσουμε ο καθενας ότι γουσταρει κανει?.
Για τις κακομοιρουλες που αφου τα μασησαν από τους αντρες βγαινουνε στη Δρουζα και κλαιγονται σου απαντησα πριν.
Γεια στο καλο και ελπιζω να σε εκανα να ντραπεις που εισαι γυναικα για την καταντια σας.Α και ελπιζω τοσα που εγραψες μην εσπασες κανενα νυχακι.

Witch κοπελα μου ποιος σου ειπε ότι όλα αυτά που κανεις εσυ εγω δεν τα εχω κανει?
Ποιος σου ειπε ότι δεν ξερω να μαγειρευω να σιδερωνω και να πλενω?Ποιος σου ειπε ότι εγω εχω κομπλεξ να πλενω τα πιατα?Αν ο αντρας σου εχει όλα αυτά τα κομπλεξ τοτε κακως τον παντρευτηκες.Προσωπικα εχω δει τον πατερα μου να τα κανει όλα αυτά όπως και εγω τα εκανα γιατι 7 μηνες που καθησα στον Εβρο φανταροσ ε δεν μπορουσα να βρωμαω?συν το γεγονος ότι καθαριζα όλα τα σκατα του στρατοπεδου μαζι με αλλα παιδια συν το γεγονος ότι επρεπε να μαγειρεψουμε στο φυλακιο?τι νομιζεις ρε συ ότι ειστε μοναδικες σε αυτό που κανετε?
Ακουμε συνεχεια το παραμυθακι ότι η γυναικα μπαινει σε ανδρικες δουλειες ακομα ένα ανδρικο καστρο επεσε κτλ?Εγω με όλα αυτά που σου λεω σου αποδεικνυω ΟΤΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΡΙΞΕΙ ΤΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΚΑΣΤΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ?τυχαιο ότι οι καλυτεροι σεφ είναι ανδρες?τυχαιο ότι 5 χρονια σαν φοιτητης δεν εφερα ουτε μια φορα τη μανα μου να μαγειρεψει και να καθαρισει το σπιτι εκει που ημουνα?Μη μου κλαιγεσαι λοιπον και μαθε ότι οι δουλειες του σπιτιου γινονται εξισου καλα και από εμας!
Τυχαιο ότι πλεον οι ανδρες στις ΗΠΑ ζητανε την επιμελεια των παιδιων?Ολα τυχαια?αλλα βεβαια αμα παραδεχτουμε ότι ο ανδρας είναι σημαντικος τι θα πουλανε η Δρουζα η Λαμπιρη κτλ?Βλεπεις οι Smashed Gladys οι Firehouse και οι Europe δεν πουλανε?.
Τυχαιο ότι τα διαζυγια εχουνε αυξηθει κατακορυφα?Σε ποιον οφειλονται όλα αυτά?Μηπως στο παλαι ποτε ασθενες φυλο?
Νιωθω τυχερος που ειμαι μαζι με μια κοπελα εδώ και 1 χρονο που για κακο σου τα παραδεχεται όλα αυτά?αλλα ειπαμε όταν εισαι γυναικα και εχουνε φουσκωσει τα μυαλα σου είναι δυσκολο να δεχτεις καταματα την αληθεια?

Για το εμετικο σου private message παροτι θα μπορουσα να το κανω quote θα σου απαντησω προσκαλωντας σε να ερθεις στην πολη που λεγεται Λαρισα να την γνωρισεις να γνωρισεις τους φιλικους της ανθρωπους.τις πλατειες της τους πεζοδρομους της τα παρκα της. Θα μπορεις να κυκλοφορεις ανετα ακομα και στις 1 το βραδυ.Εζησα 5 χρονια μακρια από αυτή την πολη και εχω δει τι είναι οι άλλες πολεις.Καταλαβαινω ότι υπαρχει ένα κομπλεξ απεναντι σε αυτά που εχει πετυχει αυτην η πολη καταλαβαινω ότι το κομπλεξ σας σας επιτασσει να μας αποκαλειται βλαχους αλλα εγω σε αυτην την πολη με τους 250000 κατοικους περναω υπεροχα ασχετα αν εσυ την λες χωριο…προφανως χωρις να γνωριζεις.

Αυτά και περαστικα και στους ευκαιριακους υποστηρικτες που κοιτανε απλα να ειρωνευτουνε.

Κι άλλο κι άλλο μη σταματάς PLEASE!!!

Ξέρεις τί είναι πραγματικά αστείο?..Ότι ειδικεύεις κάτι γενικό σε μένα προσωπικά…κ όσοι με ξέρουν καταλαβαίνουν πως όλο το ποστ που με τόσο κόπο έγραψες είναι αβάσιμο…

Γιατι:
πρώτον: δεν είμαι εμφανίσιμη και χωρίς υπερβολές, ούτε καν ξέκωλο…
δεύτερον : έχω δουλέψει στον ιδιωτικό τομέα ,μιας κ μόνο αυτός με ενδιαφέρει, κ προσλήφθηκα μόνο χάρη στο βιογραφικό μου[που μάλιστα το έγραψα κ μόνη μου!χαχαχαχα]
τρίτον: δεν έχω καμία σχέση με ΑΣΕΠ
τέταρτον: ναι υπάρχουν γυναίκες που μόχθησαν,ξενύχτησαν στο διάβασμα και τα κατάφεραν στον ιδιωτικό τομέα…κρίμα που δεν έχεις γνωρίσει κάποια…
πέμπτον: ναι έχω γνωριμίες που με καθοδήγησαν κ με συμβούλευσαν…αλλά όχι δεν μου άνοιξαν καμία πόρτα…

κοίτα να δεις…δεν ισχύει τίποτα από όσα λες…

Μη μασάς. Θα δικαιωθείς.
Ο γιαλός είναι στραβός.

μιλάς για ανθρώπους που δεν τους ξέρεις:

  1. είμαι από την Λαρισα και δεν περιμένω να την μάθω απο σένα!
  2. για τον εμετό sup primperan , όχι τιτποτα άλλο μην πάθεις κατι…
  3. ποιος μίλησε για μοναδικότητα, καταλαβαίνεις τι σου λέμε ή απλά τα κοιτάς και σκέφτεσαι την επόμενη αηδία που θα πείς…
  4. αυτά τα περ’ι οι καλύτεροι σεφ στον κόσμο είναι άντρες δεν μου λέει τίποτα… ο καθένας αν αγαπάει αυτό που κάνει γίνεται ο καλύτερος σε όποιο φύλο και αν ανήκει…
  5. δεν΄ύπάρχει μάχη μεταξύ φύλων, όλοι έχουμε ανάγκη ο ένας τον άλλον…
  6. σοβαρά τώρα αρχίζω να πιστέυω οτι αντιμετωπίζεις πρόβλημα το οποιο ούτε ξέρω πιο είναι ούτε και θέλω να μάθω
  7. μπράβο σου αγοράκι μου που ξέρεις να σφουγγαρίζεις και να μαγειρέυεις. 'οταν ευκαιρίσεις κάνε και μια γενική…
  8. έμεις αγαπούμε τους άντρες και αυτοί έμας (εκτός απο σένα βεβαια,που η σκέψη και μόνο με αρωσταινει)
    9)έχεις πάει πότε στην αμέρικη που τόσο μακαρίζεις να ζήσεις έστω και για 1 μήνα?
    πήγαινε με τις ιδέες που έχεις όλεσ οι αμερικάνες θα ξετρελαθουν όταν θα σε καίνε μπροστά στo 'αγαλμα τησ ελευθερίας στην Ν.Υ
    10)ασε τα αντιφεμινιστικά και τράβα να δεις την γαλατόπιτα σου γιατι νομίζω οτι σου καιγεται… :lol:

μπορείς να με βρίσεις όσο θες γιατί όπως λέει και η γιαγια μου (από την Λαρισα κι αυτή)
Ξερά σκατά στον τοίχο δεν κολλάνε…
δεν μου είπε όμως τι γίνεται με τα ΞΕΡΑ ΜΥΑΛΑ!!!

Sinexizeis na ise atixos, kai den exeis katalavei pos kanonika den prepei na milas…

1on,na 3ereis pos auto to post to exo svisei para polles fores mexri na ftasw sto simio na mi se vrisw. Kai oxi pos exw provlima, alla amartia na vazo ton agapito Monte na mou dior8onei to post mou.

2on poios kanei magkies?! krima na ise ekei pera kai na les ma@l@kies… 8a i8ela poli na ta legame face to face… 'i kotas?

2on, kai vasikotero! Exeis akousta tin psixopa8ologia?!
Loipon oi psixologoi psixiatroi 8elontas na e3igisoun kapoious vasanismous kai dolofonies apo omofilofila atoma vrikan kati poli simantiko.
KATAPIESMENI SEXOUALIKOTITA
Autoi poy les oi viastes, dolofonoi, vasanistes, den viazan, dolofonousan, vasanizan ta 8imata tous. Alla tous eautous tous.
Panta itan sto anti8eto filo, to 8ima kai panta o 8itis itan katapiesmenos se3oualika.
Katalaves?
Ime sigouri pos oxi!
Epeidi autoi den mporousan na dextoune tis pragmatikes erotikes epi8imies tous skotwnan auto pou “pragmatika” 8elane na ine.
Kai ena paradeigma gia na to katalaveis kalitera!
Enas antras omofilofilos, pou den mporouse na dextei auto pou ine, skotone ginekes… 3ereis skotone auto pou pragmatika itane kai den i8ele na to dextei. Opos episeis kai oi ginekes kanane to idio!
Loipon… sou leei tipota auto?!
Ego to mono pou mporw na po ine pos oli auti i mania sou me tis ginekes ine giati den mporeis na ante3eis auto pou pragmatika ise…

Kai re manaraki, den ine kako na ise gay… enta3ei… des to… giati vare8ika na akouw oles aytes tis vlakeies… kai oxi tipote allo… oloi exoume la8os kai mono esi ise sostos.
Re mpas kai kaneis plaka?
'I ise pragmatika toso megalos malakas?!?!

Telos pantwn… sinexise… kai otan kateveis A8ina ela na soy po kapoia pragmatakia apo konta. Giati kati san kai sena mporo poli aneta na tous kanw kala!
Ante giati ise megalos karagkozeis… kai sto telos auta pou exo kanei ego mexri tora den 8a ta keneis esi se oli sou tin zoi.
Oxi den espasa nixaki, giati doulevw re karagkiozi.
Den ntrepome poy ime gineka giati ntrepomai gia an8ropoys san ki esena! Kai den exo alli ntropi…

Telos pantwn to 8ema ine ena… den ine maxi twn fulwn. Ine maxi me enan vlaka!
Kai ela malaka na doulepseis katw apo sigkekrimenes sin8ikes pou doulevei mia gineka kai klase mou.
3ereis, otan exeis periodo douleveis.
otan ise egkios doyleveis.
otan den antexeis ton malaka pali doyleveis.

Gia auto, moro mou… xalarose… apla ise xazoulis kai mporoume na to dextoume!

Kai telos exo mia aporia… afou oles oses ixes exeis dipla sou, ine oi kales kai oles oi alles ine oi poutanes… gia pes? Ti mitera terezza tin ixes parei ki auti, giati opos 3ero kai auti den itan kana poutanario.

Pros tous ipoloipus: sorry gia ta greeklish, alla den epeze na metafrasw frasi frasi tora!

εγω παντως ξερω οτι το ενα φυλο συμπληρωνει το αλλο και μονο του δεν μπορει να υπαρξει κανενα απ’τα 2, ειναι νομος. απο κει και περα ισοτητα μεταξυ των φυλων ειναι αδυνατο να υπαρξει ποτε γιατι πολυ απλα δεν εχει ο αντρας τις ιδιοτητες που εχει η γυναικα και δεν εχει η γυναικα αλλες ιδιοτητες που εχει ο αντρας. αλλο θεμα η ισοτιμια, που δεν υπαρχει 100% σε ολους τους τομεις αλλα δεν ειναι και τοσο τραγικα οσο τα παρουσιαζουν οι περισσοτεροι φεμινιστες που για λογους οχι απαραιτητα συγκεκριμενους παντα μου την εδιναν στα νευρα. δεν περνω το μερος κανενος, ουτε του Lonesome ουτε των υπολοιπων, παντως ο ορος “πολεμος των φυλων” μου θυμιζει νηπιαγωγειο… επισης δεν νομιζω πως το θεμα εχει να κανει και με εθνικη υποσταση, πχ.ελληνιδα γυναικα < αμερικανιδα γυναικα.

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
Oχι ρε πουστη μου δεν ειναι δυνατον δηλαδη…
Τι αλλο θα διαβασω ακομα?
Οτι να με απειλει και μια γυναικα οτι θα με δειρει…ε ελεος δηλαδη…deathbitch η οπως αλλιως σε λενε…εγω δε θα σε πω μαλακισμενη οπως εσυ αλλα απλως οτι θα μου κλασεις αυτα που δεν εχεις…οτι θα με λεγανε και πουστη γιατι δεν ξερουνε τι αλλο να πουνε δεν το περιμενα ποτε…Α και deathbitch αμα θελεις να βρεθουμε απο κοντα για να σου δωσω ενα χερι απο τον ανδρισμο μου που τον εχω και μεγαλο στειλε pm να βρεθουμε οπου γουσταρεις μαναρι μου γιατι οταν με κατηγορουσες για αγαμια πριν φαινεται κοιταζοσουνα στον καθρεφτη…ελα μπας και γνωρισεις κανεναν πραγματικο αντρα ελα…
Και παμε ακομα μια φορα στα συγκεκριμενα πραγματα που λεω στα οποια φυσικα ειστε τοσο συμφεροντολογες και μικροψυχες στα οποια δεν απαντατε.Ειστε τοσο γελοια υποκειμενα στα οποια ουτε τωρα θα απαντησετε συγκεκριμενα θα το γυρνατε οπου γουσταρετε εσεις αλλα θετω συγκεκριμενα ερωτηματα:

1.Σε ποια αλλη χωρα οι γυναικες επιλεγονται με βαση το μεγεθος της φουστας τους για δουλεια και οχι με βαση την αξια τους?
2.Σε ποια αλλη χωρα σε διαφορεσ δουλειες(πχ τουριστικα γραφεια,reception κτλ) επιλεγονται μονο γυναικες?
3.Τι σχεση εχουνε οι τοτε γυναικες της δεκαετιας 1960 με τις τωρινες ξεκωλες που δεν σεβονται ουτε τον ιδιο τους τον εαυτο ποσο μαλλον τους γονεις τους και τους μελλοντικους απογονους τους?
4.Σε ποιο επιπεδο βρισκεται ο ιδιωτικος τομεας στην Ελλαδα οπου το μεγαλυτερο ποσοστο αποτελειται απο γυναικες?
5.Εξυπηρετηθηκατε ποτε απο γυναικα σε δημοσια υπηρεσια σωστα χωρις φωνες?
6.Σε ποια αλλη χωρα οι γυναικες επιλεγουν τους αντρες με το αν ειναι κουκλος και οχι με το αν τις αγαπαει η με το ποσο σωστος ειναι?
7.Γνωριζετε καμια γυναικα που να πηρε στην Ελλαδα καποια ιδιωτικη επιχειρηση και να την πηγε μπροστα?
8.Ποσες γυναικες γνωριζετε που να ακουνε σοβαρα rock μετα τα 25 τους χρονια?
9.Ποσες γυναικες θα δειτε αν πατε στα Hondos ενα απογευμα?Ενω αν πηγαινατε σε καμια εκθεση ζωγραφικης η σε κανα αλλο κουλτουριαρικο εκει μονο μαλακες αντρες θα δειτε συμφωνα με τα λεγομενα τους…
10.Ειδατε πολλες γυναικες στην Ελλαδα ανωτερης κοινωνικης ταξης να παντρευονται αντρες θεωρητικα κατωτερης?
11.Γιατι οσοι αντρες κανουνε γυναικειες δουλειες εξισου καλα εισπραττουν την ειρωνεια απο τη Δρουζα και τα κλαψομουνικα ξεκωλα του συναφιου της ενω οταν μια γυναικα γινει πχ πιλοτος επεσε ακομα ενα καστρο?
12.Γιατι οι 3 προαναφερθεισες ενω το ξεκινησαν ως μαχη για να αποδειξουν οτι ειναι ανωτερες απο τους αντρες στη συνεχεια το γυρισαν οτι προκειται για μαχη μεταξυ εμου και αυτωνων?
13.Γιατι η Γερμανιδα δημοσια υπαλληλος δουλευει μεχρι τους 7-8 μηνες εγκυμοσυνης εχοντας υπογραψει και χαρτι που δεν της εποτρεπει να κανει απεργια μεταξυ αλλων ενω εδω τα γνωστα κλαψομουνικα ξεκωλα παραπονιουνται για μια απλη περιοδο που στο κατω κατω ειναι ο κυκλος ζωης της γυναικας?
14.Στο στρατο ειναι ολες οι γυναικες μεσα στα γραφεια η οχι?
15.Ποσες γυναικες εχετε γνωρισει με παμπολλα ενδιαφεροντα εκτος απο το Vogue την Elle και τα Hondos?
16.Γιατι οταν ενας αντρας λεει την αποψη του καθαρα και ξαστερα πρεπει να θεωρειται κομπλεξικος?
17.Πως γινεται να θεωρουμαι κλειστομυαλος απο καποιους τη στιγμη που εχω αραδιασει 800 παραδειγματα στις 3 καρακαηδονες οι οποιες συνεχιζουν το μοτιβο του ποσο γαμ τους μαλ τους αντρες?

Αυτα για αρχη και deathbitch περιμενω pm ετσι?A και που εισαι ευχομαι μια μερα να γνωρισεις την μητερα Τερεζα που οπως λες εχω διπλα μου…θα παθεις τετοιο κομπλεξ δειγμα γυναικος που θα ζητησεις συγγνωμη για οσα ειπες…

Επεται συνεχεια οταν με το καλο απαντηθουν αυτα τα ερωτηματα…και θα ηθελα παρα πολυ να ακουσω και τις γνωμες των υπολοιπων που ειρωνευονται και αβανταρουν…kourou nihilist τι λετε?εχετε αποψη η απλα σαν την Τατιανα ειρωνευεστε να περναει η ωρα?

ρε φιλαράκο κάνε μας την χάρη επιτέλους που ήρθες να την πείς σε όλους εδώ μέσα… άκου να σου πώ τους χαρακτηρισμούς σου σε παρακαλώ κράτα τους για τους φίλους σου οκ? Δεν σου επιτρέπω!
Δεν σε έχω βρισει μέχρι στιγμής και προσπάθω να κρατήσω το επίπεδο μου αλλά και του φόρουμ!
δεν φτάνει που μας αποκαλείς χαζογκόμενες, ξέκωλα, ήλιθιες χαμηλού επίπεδου, κομπλεξικές, ιερόδουλες, καρακοηδόνες και τα λοιπά περίμενεις να σεβαστουμε τι? την προσωπικότητα σου? τις απαρχαιωμένες ιδέες σου? για μαζέψου λιγάκι και συμπεριφέρσου σαν άνθρώπινο όν! που απείλεις να δείξεις τον ανδρισμό σου με ξύλο! αλλά είπαμε έχεις αγωγή!!!

ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ συγκεντρώσου!
είσαι ανέργος? σε ενοχλεί το κράτος, δεν αντέχεις τις ελληνίδες; σου φταίνε όλα και δεν έχεις που να ξεσπάσει
δυο είναι οι προτεινόμενες λύσεις:

  1. να κάνεις τα παράπονα σου στην κυβέρνηση
  2. η μετανάστευση στην χώρα της αρεσκείας σου

ααααααα και κάτι ακόμα αρκετά ασχοληθήκαμε με την πάρτη σου!

lonesome συμφωνω απολυτα σε οσα λες =D>

επι των προκειμενων εχεις να απαντησεις κατι γυναικαρα επιπεδου?

οι σκεπτομενοι συμφωνουν και λενε τα δικα τους επιχειρηματα…οι ειρωνες μονο αβανταρουν τις ανυπαρκτες γυναικες Ελληνιδες πλεον…