Eναλλαγές φωνητικών

EXTREME NOISE TERROR :stuck_out_tongue:

Από το poll ήμουν ανάμεσα σε Opeth/Into Eternity. Ψήφισα τους δεύτερους γιατί είναι αουτσάιντερ και επειδή ο Stu Block είναι 3 σε 1. Άψογα μπρουταλ, άψογα “σκιστά” και άψογα καθαρά. μεγάλο ρισπέκτ.

εκτός πολλ φυσικά οι Akercocke γιατί o Jason Mendoca είναι 3 σε 1. Άψογα μπρουταλ, άψογα “σκιστά” και άψογα καθαρά. μεγάλο ρισπέκτ. :stuck_out_tongue:

Σωστος!
MEΓΑΛΗ μπαντα οι Into Eternity και κριμα που εχουν να βγαλουν απο το 2008 νεο δισκο παρα μονο δυο singles τα τελευταια χρονια…
Ο Stu ειναι απιστευτος και κριμα που στους Iced Earth αντι για Stu Block ,
ακουω Stu Barlow…
Επισης ωραιες εναλλαγες εκανε παλια ο κιθαριστας/mainman των Into Eternity
Tim Roth στα πρωτα albums.

Orphaned Land !

Αν και δεν εχω ακουσει πολλες τετοιες μπαντες, νομιζω οτι οι Amorphis στα 3 πρωτα τα καταφερναν μια χαρα.

Daylight Dies

…όταν υπάρχουν οι My Dying Bride είναι σαν να μην υπάρχει άλλος:p
…πλάκα-πλάκα τα περρισότερα συγκροτήματα είναι καταπληκτικά, αλλά οι My Dying Bride, οι πιο αγαπημένοι, και για τον λόγο των εναλλαγών στα φωνητικά, μαζί με πολλούς άλλους λόγους:):!:

dat.

αυτο ακριβως.αν και μ αρεσουν υπερβολικα πολυ τα φωνητικα του φερναντο των moonspell.

Γιαπ, +1

Από το πολλ [B]Moonspell[/B], προσωπική αδυναμία.

Eχμμ το έκλεισε το θεμα με το ποστ του ο Γράκχος,τι καθόμαστε και λεμε τωρα;:smiley:

Opeth, In Flames και Amorphis στο μυαλό μου. Πολύ αγαπημένες εναλλαγές στα φωνητικά οπότε με δυσκόλεψε να αποφασίσω. Amorphis τελικά γιατί έτσι :stuck_out_tongue:

Και ο Dani Filth καποτε το κατείχε καλά το άθλημα…

Παλιοι καλοί Cradle…