Editors @ Fuzz [14/4/2010],@ Principal [15/4/2010]

http://www.avopolis.gr/news/default.asp?ID=17052

Δε μας χάλασε.

Υπο αλλες συνθηκες μια χαρα θα ηταν. Αλλα…

α) Πολλες αλλες συναυλιες προεχουν.

β) Που πας ρε φιλε με 40 ευρω?? Αραχτε λιγο δηλαδη.

Καλο λαηβ θα ειναι παντως. Οποιος θελει πολυ και τα σκασει, θα περασει πολυ καλα πιστευω.

35 τα πρώτα 500. Και φίλος μου λέει ότι Λονδίνο έχουν 25 λίρες. Οπότε δεν είναι πολύ τραγικό.

Εδώ ο άλλος ζητούσε 35 για Fuck Buttons :lol:

Προσωπικά θα είμαι εκεί…

40 ευρώ? Μόνο για έντιτορς? σρσλυ?

Καλά να περάσετε.

είναι πολλά τα λεφτά Άρη [-X[-X τι ειναι αυτό 35? και 40? για editors μόνο. Άντε γεια. Την πλάτη μας θα δουν.

FUCK YEAH I’LL BE THERE!!! :smiley:

Στις Βρυξελλες 30 ευρω τα ειχαμε πληρωσει τα εισιτηρια παντως, οπότε δεν ειναι και μεγαλη η διαφορα. Kαι τα αξιζουν τα λεφτα τους, trust me. :wink:

στο Βέλγιο είχαν 30? και στην πλούσια Ελλαδάρα έχουν 40?. Αυτά είναι

Ξερουμε ποια εταιρεια το κανει?? πάντως το εισητηριο ειναι τσιμπημένο πολύ…

Στο Dundee παιζουν με 20, περαστε μια βολτα αμα θετε :stuck_out_tongue:

Τους έχω δει ήδη δυο φορες, ήταν γαμάτοι και στο Fuzz και μάλιστα μόνοι τους θα γαμήσουν και θα δείρουν. Το 40αρι όμως και εμένα με χαλάει γαμώτεν…

αδιαφορη μπαντα + πανακριβο εισητηριο = απων

καλο ειναι παντως που ερχονται 3 μερες πριν τους russian circles,ολο κ καποιοι τουριστες που θα ερχονταν περαστικα απο rc θα τα δωσουν στους εκδοτες.

αρα με το καλο να ερθουν κ να πατε 8)

Αφού τους θεωρείς αδιάφορους, κακώς κόπτεσαι για το εισιτήριο :stuck_out_tongue:

Εδω θα είναι φθηνότερα μάλλον…

April 17th - Macedonia, Skopje Colloseum

DiDi…

Με 40? όμως να δούμε αν θα έχει παραπάνω κόσμο από τους Mando Diao, γιατί δε θα μου έκανε εντύπωση να είναι πάλι 300 άτομα…

8O8O8O

Πλάκα πλάκα, μπορεί και να πάω παρά το ακριβό εισιτήριο και το απογοητευτικό (άντε μέτριο για να μην είμαι υπερβολικός) τελευταίο άλμπουμ τους.
Μιας και δεν έχει καμια άλλη συναυλία που να με ενδιαφέρει να πάω μέχρι το καλοκαίρι, εκτός ίσως του Ιαν Μπράουν…

Τι 35-40?! ΕΛΕΟΣ [-X

Mando υπηρχε προσφορα 20 ? απο rock.fm το εμαθα τελευταια στιγμη και το τσιμπησα :smiley: και ημουν και νουμερο 16 που σημαινει πως δεν το ειχαν παρει πρεφα πολλοι :? Hope να παιχτει κανα τετοιο παλι.

Βάλτε και το principal στον τίτλο.

ποια ημερομηνία?