Editors @ Fuzz [14/4/2010],@ Principal [15/4/2010]

15/5

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.

15/4 εννοείς έτσι?:stuck_out_tongue:

κάτι τέτοιο :stuck_out_tongue:

Κάτω | στη χούντα | των Θεσσαλονικιών! (ρυθμικά)

:stuck_out_tongue:

Αφου τους θεωρεις αδιαφορους,γτ ασχολησε?
Ξερω,ξερω,attention whore κτλ…:roll:

20 Λιρονια και στο μπιρμινγχαμ,μαλλον ομως θα ειμαι Ελλαδα οταν παιξουν εδω οπωτε παιζει να τους δω και γω κατω μαζι σας…

Γαμω τις μπαντες,ηθελα να τους δω παση θυσια,γκουντ νιουζ,ε,τσιμπημενο τικετ αλλα ντακσ,καπως θα το χωχουμε και αυτο στο κοστολογιο μας8)

Απίστευτος ο ήχος των Editors. Θέλω πολύ να τους δω live, δεν τους έχω ξαναπετύχει και ποτέ. :slight_smile:

Όσο για το εισιτήριο, εντάξει, γνωστά όλα, δεν εκπλήσσομαι. Απλώς καλά θα κάνει μετά η DIDI να μην αναρωτιέται γιατί ο κόσμος πολλές φορές δεν ξεπερνάει τα 300 και τα 400 άτομα.

Κάνουν απίστευτα live οι Editors,το απέδειξαν κ στο Ejekt φετος
Αν κάτσει φάση κ εχω τα χρήματα δν θα τους χάσω,είναι εγγύηση το ότι θα κάνουν γαμηστερό live

άμα δεν γουστάρετε μην έρχεσται ρε! πωπω αλληνάρες…

Νε ραι!

Η τιμή είναι πολύ ακριβή και καθώς έχουν ήδη ανακοινωθεί αρκετές ενδιαφέρουσες συναυλίες και αναμένονται να ανακοινωθούν και άλλες τα πράγματα γίνονται χειρότερα.Τους είδα και το καλοκαίρι στο Ejekt και ήταν καλοί.Θα ήθελα να τους ξαναδώ αλλά με 40 ? δύσκολο.[-X
Τα πρώτα 500 εισιτήρια θα έχουν 35 ? που κάπως υποφέρεται…:-k
Ξέρετε πότε ξεκινάει η προπώληση;;
Nodi αν ακούσεις τίποτα για μειωμένη τιμή κάπου , μη μας ξεχάσεις…:!:

'Eκανα μια μίνι έρευνα απο περιέργεια και στην Ελβετία το εισιτήριο κοστίζει 45.50 ενώ στη Δανία 49. Το Παρίσι είναι σαν κι εμάς κι όλοι οι άλλοι είναι στο 30άρι, αλλά the fact is ότι στις χώρες με το 30άρι υπάρχει κίνηση στο συγκεκριμένο είδος μουσικής και τα αντίστοιχα συγκροτήματα είναι εκεί κάθε τρεις και λίγο και πάντα γεμίζουν εγγυημένα τους συναυλιακους χώρους. Εδώ δεν υπάρχει καμία εγγύηση και γι’αυτό έχουμε δει συναυλίες να ακυρώνονται ένα σωρό φορές λόγω χαμηλής προπώλησης. Κακά τα ψεματα, μπορεί να είναι κατάντια αλλα αυτό είναι η κατάσταση στην Ελλάδα.
Ακόμα και μικρά συγκροτήματα που είναι στα πρώτα βήματά τους αν μας κάνουν τη χάρη να ρθουν προς τα δω λιγότερο από 30άρι δεν σκας.
Αμαν πια σ’αυτη τη χωρα γάιδαρο μας χαριζουν και τον κοιτάμε στα δοντια. Και να πω οτι τρωγαμε τις συναυλιες με το κουταλι, ή οτι ηταν σε αθλιο χωρο τυπου χωραφι να το καταλαβω αλλα υπο αυτες τις συνθηκες ειναι κουλο εως πολυ κουλο να διαμαρτυρομαστε. Αμα γουσταρεις πας αν δεν γουσταρεις δεν πας, τελειωσε. 8)

ps. Στο Red λίγο που άκουσα το απογευμα εχει αρχισει τρελο πρόμο για τη συναυλια :wink:

Aπίστευτοι ήταν στο Eject, απίστευτοι ήταν και στο rockwave πριν κάτι χρόνια, σε κλειστό, μικρό χώρο δεν θα παίζονται.

γούσταρουμε ρε μεγάλε αλλά αν δεν έρθουμε δεν θα φταίμε εμείς… :wink:

Εκτος απροοπτου θα ειμαι κ εγω εκει…

35; 35… μια φορα ζουμε :stuck_out_tongue:

Deb ο γαιδαρος εν προκειμενω κοστιζει 40ευρω.ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΤΟ ΘΕΣ Η ΟΧΙ:)…Και ειχαν ερθει πριν λιγους μηνες.
Παραγοντας της χαμηλης προπωλησης ειναι και το ακριβο εισιτηριο.Πιστευω υπαρχει πολυς κοσμος που μπορει να μην ειναι die-hard φαν αλλα θα ηθελε να τους δει αλλα η τιμη τον απομακρυνει για αυτο αυτα τα περι μην μιλατε και Ελληναρες και χαζομαρες αστα κατα μερους.
Ευχαριστω.:slight_smile:

Στην Ελβετία και στη Δανιά :-k μιλάμε για όμοια πράγματα δηλαδή :!:
όσο για το γάιδαρο…δεν μας τον χαρίζουν…μας ζητάνε 35?-40?. Τσάμπα πράγμα δηλαδή. Ευκαιρία από τις λίγες
και συγνώμη που σου το λέω άλλα φέτος τις συναυλίες με το κουτάλι τις τρώμε, έχουμε Φεβρουάριο και έχουν ανακοινωθεί πολλά ονόματα και αν οι τιμές είναι στα ουράνια δεν γίνεται να στηρίξουμε κανένα.
Αλλα αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι η λογική που κάποιος βάζει τέτοια τιμή εισιτηρίου όταν έρχονται και άλλα μεγάλα ονόματα με πολύ πιο φθηνά εισιτήρια (π.χ. katatonia μαζί με tristania και έχουν 30?).

Όμορφα, ήθελα από πέρσι να τους δω αλλά δεν έβρισκα παρέα για το ejekt. Τώρα δεν χάνονται πάντως!

αληθεια στο eject το καλοκαιρι ποσο ειχε εισιτηριο??

τα 40 πάντως είναι πολλα και χωρίς support.βαλε μια χαμηλοτερη τιμή μεσω ιντερνετ ρε αδερφε δηλαδή./
στο ticketpro βλέπω πάντως 38 ευρώ./οχι 35

Όντως είναι πολλά, αλλά τι να κάνουμε… Θα πάμε. :roll:
Το ejekt είχε προπώληση 45? και ταμείο 55? και το 2ήμερο 80?.

Και όποιος αγόραζε τις 3 πρώτες ημέρες εισιτήριο για το διήμερο πλήρωνε 70 ?.:smiley:

Ξερουμε Setlist απο συναυλιες που κανουν αυτον τον καιρο;