Eisitiria gia sunaulia Black Sabbath - sxolia

Thanks! :wink:
Αν αποφασίσετε κάτι τελικό με το λεωφορείο βγάλτε καμοιά ανακοίνωση στην κεντρική σελίδα, θα βοηθήσετε πολλούς!! :wink:

Τα 5000 εισητηρια φαινονται λιγα και σ’αλλους ή ειναι μονο η ιδεα μου;Εγω περιμενα να εχουν φυγει ηδη πανω απο 10 χιλιαδες

Παράξενο είναι, κυρίως με το προηγούμενο της χιλιάδας την πρώτη μέρα!

Νομίζω ότι και η Θεσσαλονίκη δίνει πολλά οπότε δε μπορούμε να ξέρουμε ακριβή νούμερα! Προσωπική εκτίμηση είναι ότι γύρω στα 10000-12000 έχουν φύγει και πολλά δεν έχουν δωθεί για λόγους της didi, εκτίμηση κάνω, δεν το γνωρίζω!

Πάντως η προπώληση πάει πολύ καλύτερα από άλλες χρονιές, δεν είμαστε δα και Woodstock! :wink:

An einai dunaton na to les esy afto…pou peksan oi violet vortex support se nevermore.
Ligo ELEOS filaraki please

P.S.Gia na min pareksigitho mareson arketa oi violet vortex

An einai dunaton na to les esy afto…pou peksan oi violet vortex support se nevermore.
Ligo ELEOS filaraki please

P.S.Gia na min pareksigitho mareson arketa oi violet vortex[/quote]

Το θεμα ειναι η ασχετη μπαντα να καταφερει να κερδισει εστω και λιγο τον κοσμο…
Εχεις δει τους Wastefall??? :roll:

Πως μπορείς να προεξοφλήσεις αν θα κερδίσουν τον κόσμο;
Έχω δει τους Wastefall 2 φορές (support Pain of Salvation & support Fates Warning), την πρώτη φορά μου άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις ενώ την δεύτερη ήταν μέτριοι (έως και κακοί). Όλα εξαρτώνται από το πως θα το χειριστούν, σίγουρα έχουν τα hard rock στοιχεία που μπορεί να αγγίξουν τον κόσμο και να τον πάρουν μαζί τους. Δύσκολο θα είναι, όχι όμως και ακατόρθωτο, me thinks.
Λες και θα χάσει τίποτα ο διοργανωτής που έκανε το άσχετο billing αν η μπάντα φάει κράξιμο… Λες και η αδιαφορία δεν μπορεί να δείξει τη δυσαρέσκεια… (η αντιμετώπιση του κοινού απέναντι στους Ill Nino στο περασμένο Rockwave είναι ένα παράδειγμα.)

Μιλαω παντα με βαση την δικια μου γνωμη.Σιγουρα θα υπαρξουν και καποιοι που θα γουσταρουν, απλα η μπαντα ειναι τελειως απειρη σε μεγαλα live .Δεν λεω λοιπον μονο μουσικα οτι δεν θα κερδισουν, μια μπαντα πιστευω μπορει να κερδισει τον κοσμο μονο και μονο απο την συμπεριφορα της στην σκηνη.Αλλα καλος η κακος αυτο ειναι δυσκολο να το καταφερει μια μπαντα που εχει παιξει συνολο με το ζορι 10-15 live…Μακαρι να βγω ψευτης…

Δεν έχεις άδικο, είναι πιθανό να συμβεί αυτό, όμως το να λες πως ελπίζεις ο κόσμος να μην δείξει καθόλου ωριμότητα και να κράξει κλπ (αναφέρομαι σε αυτό που παρέθεσε ο Holy_Diver) είναι που με βρίσκει αντίθετο.

Ισως να εχεις και δικιο…
Απλα μου εχει λειψεις η “καφριλα” στα live οπως ηταν πριν αρκετα χρονια που ο κοσμος ηταν πολυ πιο εκδηλωτικος…
Ειμαι και λιγο υπερβολικος ομως… :wink:

file doomed apofevgeis na apadiseis tin erotisi mou(peri nevermore).

Episis oi wastefall borei na exoun peksei guro sta 15 live alla pistevo oti ta pedia einai polu pio epagelmaties apo olous tous upolipous tis ellinikis skinis opote de tha exoun provlima na peksoun se megalo koino.Tous exo dei live mia fora kai itan ekseretikoi.Isos apo tis liges ellinikes bandes pou tha aksize na peksei rockwave.

Εχει καπου ερωτηματικο και δεν το ειδα???
Αν θες να θεσεις σαν ερωτηση το αν κολλαμε μαλλον δεν το καταλαβες αλλα απαντησα

Ελπιζω να καταλαβες τι θελω να πω…

Apla ithela na mou sxoliaseis to gegonos ton violet vortex pou epeksan support stous nevermore.
De mporoume na sxoliazoume gia allous (wastefall) kai na afinoume ti gouna mas apo ekso.

Απ’ότι φαίνεται η προπώληση για Sabbath συνεχίζει να πηγαίνει μια χαρά. Τη Δευτέρα πήρα το νούμερο 4918…Πρωτοφανές για ελληνικά δεδομένα!!

Δεν το αφηνω καθολου απέξω.Αλλοστε ολοι το ξεραμε οτι ειμασταν ασχετοι με τη βραδια.Αλλα ο διοργανωτης μας ειχε δει να παιζουμε,ξερει οτι εχουμε εμπειρια στην σκηνη και πιστεψε οτι μπορουμε να κερδισουμε απο αυτο, οπως νομιζω εγινε κιολας…

Atoma san emena sigoura ta kerdisate (me protimisi sto stoner/doom) alla to megalutero meros tou koinou distixos emine adiaforo.
Eks arxis pistevo den eprepe na dextite simetoxi se ena tetoio live…anyway,vgenoume offtopic…sorry gia tin mikri afti parenthesi apo ta alla meloi.

Να σαι καλα…
Τουλαχιστον βγηκε κατι καλο… :wink:

Paidia, pistevete eilikrina oti exoun fygei 10.000 eisitiria?

Stin ellada eimaste… Min sas thymiso tous Olympiakous agones…

10.000 apokliete…kamia 5000 pados sigoura