Elements(online fantasy CCG)

βασικα Εκτορα εγω παιζω αποκλειστικα με darkness δεν χρησιμοποιω αλλη ομαδα…τα μονα που εχω ξεχωριστα ειναι ενα στιλετακι που δινει +1 παραπανω με darkness και μερικα quantum pillars που τα θελω για μερικους ποντους poison και earth…

στα των καρτων τωρα δεν χρησιμοποιω καθολου voodoo dolls εχω ομως αρκετα nightmare τα οποια τα σπανε οπως και τα αλλα τα ζουζουνια με το δηλητηριο :stuck_out_tongue:

συμφωνω με moon για pillars θελεις μερικα παραπανω για τους λογους που σου ειπε…

οσον αφορα τον αριθμο των καρτων παιζω με πανω απο 55 καθε φορα και σπανια εχω προβλημα με τον τροπο που θα μου τις βγαλει το συστημα…

Α κι επειδή το ξέχασα, ρε Έκτορα απ’ τα πιο εύκολα counters είναι τα Steam Machines! Deny στα fire quanta, lobotomize, fire bolt, ice bolt, procrastination, basilisk blood, freeze κι ότι άλλο θες κι έφυγαν! Εγώ προσωπικά αν δεν έχω Lobo εύκαιρο ανεβάζω Dim. Shields και κάνω μετά Parallel στο πιο ανεβασμένο και γελάω! :smiley:

[SPOILER]RFOLover είμαι μέσα, ψαχτείτε και στείλτε για κανένα duel! Πιθανό να θέλει να κάνουμε κι οι δύο αναζήτηση για αντίπαλο, δεν το έχω ξανακάνει.[/SPOILER]

το κακο στο duel ειναι οτι οταν σου στελνει καποιος δεν ερχεται ειδοποιηση…απλα πρεπει να συνεννοηθεις πιο πριν γιατι πρεπει και οι 2 να στειλουν ο ενας στον αλλο…εκτος αν παιζει κατι που δεν το εχω αντιληφθει…

Μάλλον κάτι τέτοιο παίζει, ναι.

επειδη εχω κανει duel το ηθελε σιγουρα και δεν βρηκα αλλον τροπο…θα επρεπε κανονικα να μπορεις να προσθετεις ατομα και να στελνεις προσκλησεις…

Ισχύει, αλλά free παιχνίδι είναι, ίσως να ζορίζεται ο σέρβερ υπερβολικά με κάτι τέτοιο. Ελπίζουμε πάντως στο μέλλον να γίνει κάτι.

Για πες κι εσύ name, μόλις έφτιαξα καινούριο deck κ θέλω να δω αν δουλεύει! :stuck_out_tongue:

έδιτ πάλι, αργό του κερατά γαμώτο. :frowning:

στειλε πμ για κανενα pvp

επαιξα 3 στο level 4 .τα 2 τα κερδισα και μαλιστα το ενα με full hp… :smiley:

Παιζει να ειναι πολυ bugarismeno γιατι εχω πετυχει τουλαχιστον 10 φορες ειδικα τωρα τελευταια , απο τηνα ρχη του παιχνιδιου να μου εχει ενα τερατακι που ουτε καν κατεχω . Ε καποιες φορες κανα Photon , κανα parasite , αλλα αυτην την φορα ( 2 φορες συνεχομενα κιολας ! ) μου ειρθε αυτο …

[SPOILER]

Golden Nymph ειναι για τους γκαβούς :stuck_out_tongue:
[/SPOILER]

Αχαχαχαχαχαχ όχι ρε!

  1. Είσαι κωλόφαρδος αν κέρδσες Golden Nymph. :roll:
  2. Το Oracle σου δίνει σχεδόν πάντα ένα πλάσμα που ξεκινάει στην μεριά σου για τα επόμενα 3 ματς. No bug. :stuck_out_tongue:

Θελω συμβουλες :stuck_out_tongue:

Επισης, τι να κανω upgrade? Το σκεφτομαι για το στιλετο…

τι τις κρατας ολες αυτες τι καρτες; :-s

Μπορει να μου ερθει να αλλαξω deck. Ουτως η αλλως ακομα δεν εχω κανει upgrade. Α επισης εχω το shard του entropy :slight_smile:

βασικα κραταω μονο οσες σπανιες δεν μπορουν να αγοραστουν και 2-3 αναβαθμισμενες που μου ετυχαν στο επιπεδο 4…ολες τις αλλες τις πουλαω…με αυτον τον τροπο εχω μαζεψει κοντα στα 8.000 χρυσο οποτε οποιαδηποτε στιγμη μου ερθει αλλαζω ολοκληρο το deck…

προβληματιζομαι για αναβαθμισεις βεβαια :-k

ναι ειναι σαν σκακι σκεφτεσαι τα παντα , πρεπει να καταληξεις σε τελειο ντεκ που να σε ικανοποιει για να κανεις upgrade γιατι δεν ειναι λιγα.

Μια χαρά σε βλέπω Timeous! Να πω δυο πράγματα που σκέφτομαι αφού το θες(:p):

[SPOILER]1. Με Rain of Fire, Red Nymph και Rage Potions ίσως(ίιιιιιισως) να είναι λίγο περιττά 3 Drain Life. Τα Parasites πάντως με τόσο CC(creature control) τα θεωρώ λίγο ανούσια.
2. Πειραματίσου λίγο με τους αριθμούς Dark Pillars-Devourers(απλά μ’ αρέσει τρελά η κάρτα, μην δίνετε σημασία) Ίσως πέτα ένα Dark κι ένα Fire Pillar.
3. Το Gargoyle κράτα το αν του σκας ικανότητα και μετά το τουμπανιάζεις με pots και Nymph, πρόσεξε μόνο μη του κατεβάσεις τα HP πολύ και στο φάνε. :wink: [/SPOILER]

Σωστός που κρατάς τις κάρτες, μάζευε για να δοκιμάζεις συνταγές μια στο τόσο, αλλιώς δεν λέει! :smiley:

Το screenshot από πού το έβγαλες; Θέλω να ποζεριάσω λίγο κι εγώ! :stuck_out_tongue:

ωραια ελα ενα PVP αν και με εχεις για πλακα , απλα να δουμε πως δουλευει

  1. Τα drain life με εχουν σωσει απειρες φορες, ασε που γενικα δεν εχω πολλες καρτες που να εξαφανιζουν τερατα :wink:
  2. Πειραματιζομαι γενικα με τα pillars, τα devourers εμενα δεν με ψηνουν τοοοσο πολυ :stuck_out_tongue:
  3. Ναι αυτο κανω. Βεβαια στα dollls ειναι ακομα καλυτερο :smiley:

τα devourers γαμανε ρε , τρελενομαι εγω αμα εχω αντιπαλο και μου σκαει 3-4 τετια μεσα και μου διαλαει quanta

αυτο και το οπλο εντροπιας/…

Να μαι κι εγώ.

[SPOILER]Σόρι που οι κάρτες σταματάνε στο fire. :stuck_out_tongue:

[SPOILER][/SPOILER]
[/SPOILER]

εχει πετυχει κανεις σας μια καρτα που λεγεται Relic; συμφωνα με την περιγραφη λεει οτι ειναι για πουλημα,αν της κανεις αναβαθμιση λεει οτι αξιζει κατι… :-k