Elements(online fantasy CCG)

Μου έσκασε αυτή8)

Πουλιέται και στο bazaar τώρα κοψοχρονιά. :stuck_out_tongue:

πφφφ…μαλακία… και νόμιζα ότι θα ήταν rare:p

Μου τυχε red nymph γαμώ τη πουτάνα τη ζωή:vibrate:

εγω προσπαθω να πετυχω το βαμπιρικο στιλετακι αλλα τιποτα… :frowning:

Εχω μεσα και ενα ακομα phoenix και red nymph. Το shard of void να το βγαλω? Ψιλο πατατα μου φαινεται.

Τι αλλο να κανω upgrade? Εκανα ενα ακομα δρακο. Το σκεφτομι αρκετα για phoenix :smiley:

ρε Timeous με τον πονο μου παιζεις; :lol:

btw εχω αναβαθμισει 13 καρτες ως τωρα…

Χαχαχαχ, δεν φταιω εγω που με θελει :stuck_out_tongue:

Καλα, μολις κερδισα εναν τυπο στο αρενα και πηρα 2 shards of wisdom απο κανονικα slots αχαχχαχα ( O οποιος τυπος ειχε 1 ΗP λογω ηλικιας του deck 8) )

Επιτέλους έκανα upgrade τον πρώτο μου phase dragon! Τώρα μου μένουν μόνο άλλοι 4 και τα 2 shards, και κλείνει το 30ρι και φεύγουμε για 40ρι deck! :smiley:

ρανκ 38 στην αρένα και συνεχίζουμε ακάθεκτοι:p

με τα shards τι παιζει ακριβως ; πρεπει να συμπληρωσω 5 συνεχομενεσ στην αρενα ;

edit : καψιμο αρενα ! οταν παιζει με ανθρωπο και οχι με bot το νιωθεις παρα πολυ !

Bump! Παίζει κανένας ακόμα ή ψήνεται να ξαναξεκινήσει; Έχω αρχίσει πάλι χαλαρά τις τελευταίες 1-2 βδομάδες και την καταβρίσκω παίζοντας με False Gods και μαζεύοντας σιγά σιγά upgraded κάρτες!

εγω δεν εχω σταματησει να παιζω…εχω φτιαξει ενα deck 60 καρτων darkness ολες αναβαθμισμενες…σκεφτομαι να ξεκινησω με καποιο αλλο deck αποκλειστικα η να το συνδυασω με το ηδη υπαρχον…

σταματησα επειδη δν εχω ιντερνετ , οποτε δεν μπαινω στο PC ειμαι στο λαπτοπ για κανα μηνα τωρα…
Αλλα θυμαμαι ειχα πετυχει στο τελος μια νυμφ , αλλα βαριεμαι να αλλαξω το ντεκ