Να ζήσει η κοράκλα του Τelisvas

Εχω την τιμη να ανοιξω εγω τουτο εδω …

[size=6]Σημερα ο Τελης εγινε πατερας !!! [/size]

Και μου εξομολογηθηκε οτι μολις βγηκε η κορη , το πρωτο που ειπε ηταν “Ηave A Nice Day” :smiley: :smiley: :smiley:

Σοβαρα τωρα ευχομαι στο μωρο να μην γινει σαν το πατερα του , αλλα να μοιασει στην μανα του . Ευχομαι και στους δυο σας τα θερμα μου συγχαρητηρια , να την δειτε παντα ευτυχισμενη και υγιεστατη . Ε και αφου ειναι και σκορπινα μιλαμε θα ειναι και γαμω τα μωρα .

Εγώ εύχομαι να γίνει κουκλάρα και να είναι πάντα ευτυχισμένη!!
Μπράβο ρε Τέλη! Άντε…Rock The Night!!!

Συγχαρητήρια στο ζευγάρι !! Να είναι υγιέστατη, μια κουκλίτσα κ μόνο χαρές να έχει στην ζωή της…κ σεις να είστε πάντα υπερήφανοι κ να την καμαρώνετε!!!
ΠΑΝΤΑ Κ ΜΟΝΟ ΧΑΡΕΣ!!!

ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΑΣ , ΟΜΩΣ, ΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΤΕ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΕ GOTHIC ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ!!!

Να σας ζήσει! Εύχομαι κι εγώ να είναι πάντα υγιής κι ευτυχισμένη και η ζωή της γεμάτη αγάπη (απ’τον μπαμπά της φυσικά, γιατί δεν θα τολμάει να πλησιάσει γκόμενος όπως το βλέπω!) Έτσι Τέλη? :wink:

Μίλησε μας για σένα Τέλη.

Υγεία και ευτυχία να τη συντροφεύουν σε όλη της τη ζωή!
Συγχαρητήρια daddy! Αυτά είναι!!!
Γίνεσαι και επίσημα χαζομπαμπάς ε? :wink: :lol:

Συγχαρητήρια και εμενα!!!να ζησει!!! :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Μακαρι να κολλησει με floyd και να διαπαιδαγωγηθει σωστα :twisted:

Τελη, να σας ζησει και καλη ανατροφη.

Τέλη, να σου ζήσει και από μένα?
Άντε και αφού είναι κορίτσι? θα την ντύνω εγώ?
έλα? ο ξάδερφός μου δεν έβαλε κανένα από τα ωραιότατα φορεματάκια που έραψα στην ανιψιά μου? μην πάνε και χαμένα?
8)

Να σας ζήσει Τέλη μου η κοριτσάρα σας! Να είναι πάντα χαρούμενη, γερή και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!: Μια κούκλαρα δύο μέτρα που θα καίει κάρδιες και όχι μόνο…

[size=1]Προς θεού μακριά το μώρο από τον angel!!!xa xa xa xa xa[/size]

Γιατι ρε ?

[size=1]Ελπιζω να μην γινει σαν μερικες γραφικες…[/size]

Να σας ζησει Τελη!! Να την καμαρωνετε!

Να σας ζήσει η κοράκλα, να τη δείτε όπως επιθυμείτε! :smiley:

Να σας ζησει!!!1111one

Φτου σου ρε γαμώτο, με πρόλαβες!! :lol:

Να σας ζήσει χαζομπαμπά κι ας ελπίσουμε το παιδάκι να συνειδητοποιήσει σύντομα το ποιόν του πατέρα του και να μην νομίζει μέχρι να μεγαλώσει ότι αποτελείς το αντρικό πρότυπο!! :lol: :lol:

Na sas zizei…Na einai panta eutixismeni kai ygieis…

Kalo kouragio na exetai kai ipomoni…

Cheers

Σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές σας…
Ήδη έχει ξεκινήσει η διαπαιδαγώγηση της μικρής…
Μας είπε ο γιατρός να την ξυπνάμε συνέχεια για να τρώει…
Οπότε Pink Floyd προς το παρόν δεν μπορώ να της βάλω… Αργότερα ίσως για το νανούρισμα… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
witch εννοεείται ότι δεν θα μοιάσει στον Ανδρέα…
Kαι gay και άσχημη πάει πολύ… ΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

Και για να μην έχουμε αμφιβολίες για την διαπαιδαγώγηση της, δείτε τι έκανε στην κοιλιά της μάνας της… Παιδί του μπαμπά… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

http://s48.yousendit.com/d.aspx?id=0RLVNWB5C1ZAN1QP2OI97FICK7

Oυστ ρε … ευτυχως οντως δεν μοιαζει στον πατερα της εχει παρει απο την Ολγα … πανεμορφο μωρο .

Ευχαριστώ… Σ’ αυτή τη φωτό το ξέρω, είμαι πανέμορφο μωρό…