Να ζήσει η κοράκλα του Τelisvas

Α τωρα το ειδα , μωρη κλανια παλι μουσι εχεις αφησει ? Ησουν προετοιμαμσενος ε ?

Για αυτους που δεν ξερουν τι εννοω , ο Τελης οταν ειναι να βγει φωτογραφιες μενει αξυριστος 2 βδομαδες πριν , γιατι του εχουν πει , οτι οταν ειναι ξυρισμενος ειναι σαν γ.τ.κ.

Ου ρεεεεε!!!

Ευχαριστώ… Σ’ αυτή τη φωτό το ξέρω, είμαι πανέμορφο μωρό…[/quote]
Χαχαχα καλο!

Τέλη να σου ζήσει η κοράκλα !!! Να την δεις όπως επιθυμείς και να την κρατήσεις μακριά από κάτι γραφικούς τύπους του forum και κάτι άλλους, ακόμα πιο γραφικούς, οι οποίοι γράφουν σε αυτό το ηλεκτρονικό περιοδικό…

Αφού από νανουρίσματα είσαι κομπλέ, άρχισε να σκέφτεσαι το ρεπερτόριο και για τις άλλες ηλικίες… Α… Και περιμένουμε να μάθουμε και το όνομα !!!

Να σας ζήσει ρε Τέλη !!! =D>

Λουκιανέ ευχαριστώ για τις ευχές… Σε κάποια προσεχή συνάντηση υπόσχομαι πουράκλες montecristo… Ειδικά αν η ΑΕΚ είναι ακόμα τρίτη θα το πανηγυρίσουμε δεόντως…
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Αρχηγέ να σου ζήσει η κούκλα! Και να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς! Πάντα υγειής και γερή!

Ο δρ. συνηστά:
Vai στη κούνια, Malmsteen για ξύπνημα και όλη την υπόλοιπη μέρα Europe και τα προσωπικά του Norum!

Να σας ζησει και να την δειτε οπως επιθυμειτε!!!

Υ.Γ.:Σκορπινα ε;Ω ρε τι εχουν να τραβηξουν τα παληκαρια σε μερικα χρονια…

Χαζομπαμπά έψαξα παντού για εσένα και κατάφερα να βρω από Europe “τα παπάκια”, από Def Leppard “το κουνελάκι”, από Audioslave “την καλή μας αγελάδα”, από Gotthard “τον πετεινό”, από Darkness το “ήταν ένα γάιδαρος”, από dire straits το “λαγουδάκι” και από Bon jovi τα “τσιριτρό τσιριτρί”, “ζουμ ζουμ η μέλισσα”, Η πεταλούδα", “η γιαγιά μας η καλή”, “η μαργαρίτα”, “κάτω στο γιαλό”, “φεγγαράκι”, “ένα μικρό καράβι”, “η βαρκόύλα του ψαρά”,΄"επεράσαμε όμορφα", “τα δυο μου χέρια”, “γύρω γύρω”, “η μικρή Ελένη”, "Δεν περνάς κυρά Μαρία, “πλάθω κουλουράκια”, "τα στρουμφάκια"και το “have a nice day”! Είναι όλα ένα και ένα, ειδικά για τους bon jovi αποτελούν τη νέα τους δισκογραφική δουλειά :stuck_out_tongue: Να τα αφήσω τα τελευταία για να μη παραστρτήσει η μικρή? :wink: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

__Τέλη, ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ και να είστε γεροί να την καμαρώνετε!! :smiley:

__Καλά ε, η φωτογραφία είναι αυτό που λέμε “όλα τα λεφτά”. “Ο μπαμπούλης και η κοράκλα του”! Απ’ τις πιο ωραίες φωτογραφίες που έχω δει.

Θανάση ως συνήθως συμφωνούμε… Από βρέφος στη γυμναστική θα τη ρίξω… Ελπίζω βέβαια να μην γίνει η διάδοχος της Great Kat… brrrrrrrr

Σοφία έχω ήδη μεριμνήσει για την εφηβεία της κόρης μου… Διάβασε προηγούμενα post. Μπορεί να κάνει ότι θέλει, φτάνει να μην είναι μονοφαγού…
:wink: :wink: :wink:

Τάσο ξέχασες να γράψεις ότι οι Bon Jovi έκαναν το πασίγνωστο παιδικό hit “Τούλι το Χριστούλι” παρέα με την Καιτούλα την Γαρμπή… Το εξώφυλλο του Have a nice day θα της το δώσω για να φτιάξει την πρώτη της ζωγραφιά…

Shadowcaster σαν ειδικός τι έχεις να πεις; Ποιος είναι πιο μεγάλο θέατρο εγώ ή η κόρη; Όντως μου άρεσε κι εμένα η συγκεκριμένη φωτο…

Σας ευχαριστώ όλους παιδάκια… Είστε μικροί ακόμη για να πω και στα δικά σας, αλλά εύχομαι να νοιώσετε όλοι κάποια στιγμή όπως νοιώθω εγώ τώρα… Είναι απλά απίστευτο το συναίσθημα…

Ε, χαζομπαμπά? έχουμε και εμείς παιδιά? :roll:
αν και μικρή?

Ε, χαζομπαμπά? έχουμε και εμείς παιδιά? :roll:
αν και μικρή?[/quote]

Είσαστε και χαζομαμά κυρία μου;

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Χρόνια έχουν να με πουν, κυρία? άκου εκεί ?κυρία?? :evil:
και ναι, μπορείς να με πεις χαζομαμά?

Πως θέλεις να σε πω δηλαδή…; Δεσποινίς ή μαγκάκο;
:twisted: :twisted: :twisted:

Ε, όχι και δεσποινίς? τώρα τη φάση: μαγκάκo την πέρασα στα 15? είναι σαν τις παιδικές ασθένειες? [για να μαθαίνεις] τις περνάς μια φορά?

Καλά τότε θα σε λέω deathbitch…
:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

ok… ακούω και σε αυτό…

Σε ποιο ακούς ΚΥΡΙΩΣ;

ψιτ… εσύ με τα σκουλαρίκια… 8)

Και θα γυρίσει η μισή Αθήνα…

εκτός από μένα…