Να ζήσει η κοράκλα του Τelisvas

__Χαχα… ίσως είναι επειδή έχει πάρει απ’ τον πατέρα της, αλλά σε κερδίζει και με κλειστά τα μάτια η μπέμπα. :smiley: Ακόμα, μέσα απο την μαγική μου σφαίρα, βλέπω ότι στο μέλλον στις ηλικίες 0-5 (που θα παίρνει τον μαρκαδόρο και θα τον κάνει μικρόφωνο), θα σε τρώει πάλι δείχνοντας τις υποκριτικές ικανότητες στο “τώρα τραγουδάω όλο το Final Countdown χωρίς να ξέρω λέξη Αγγλικά” και στα 10-15 που θα σου πουλάει τις δικαιολογίες “μπαμπα μου, δε θα το πιστέψεις, ξέρω πως είναι ο μισός σου μισθός, αλλά αγορασα αυτά τα παπούτσια γιατί είχα δει πως τα ίδια έχει και η κόρη του Norum. Αληθεια σου λέω, ορκίζομαι στον νέο δίσκο των Bon Jovi”, θα σε φάει λάχανο. Βέβαια, προβλέπω όμως ότι στο θέατρο στις ηλικίες 15-35, θα είσαι εσύ το φαβορί, μιας και οι δικαιολογίες που θα λες και η υποκριτική σου δεινότητα, όσο θα προσπαθείς να σου γνωρίσει τις φίλες της (καθώς και τα επιχειρήματα για το “γιατί πρέπει να έχεις μόνο όμορφες φίλες”), θα ξεπεράσουν ακόμα και θρύλους του επαγγελματος. :smiley: :lol: :smiley:

Επισης σε 16 χρονια που θα εχει γραφτει κι αυτη στο φορουμ θα μας λεει ποσο φοβεροι ειναι οι Pink Floyd :twisted: :twisted:
(απ την κορη σου θα το βρεις telisvas :P)

Ρε είστε όλοι παλαβοί… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Γέλασα μα την ψυχή μου… Αμα είναι να γουστάρει Norum θα της επιτρέψω ν’ ακούει και Pink Floyd…