ΒELPHEGOR LIVE IN ATHENS(exclusive blood show).23/10/2010

OI BELPHEGOR ΠΙΣΤΡΕΦΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΤΟΥ ΑΝ CLUB.
ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010
SUPPORT BANDS…OBDUKTION(with ex session drummer of Belphegor,R.kovacik)
kαι COUNT YOUR DAYS!
ΤΙΜΗ ΕΙΣΟΔΟΥ…20 ΕΥΡΩ!!!

Σουπερ !!!

Τους ειχα δει οταν ειχαν πρωτοερθει το 08, τους ειδα φετος στο Neurotic στην Ολλανδια και καραγουσταρα θα τους τιμησω ξανα γιατι απλα ειναι μπανταρα :band::twisted::evil:

Cool !

Kαιρο το ξεραμε…Παρα πολυ!Ο martian δεν εχει πολυ χρημα οποτε και εγω δεν εχω παρεα,οποτε βλεπουμε!:stuck_out_tongue:

Super! Θα τους τιμήσουμε και αυτούς…

Καλά, ναι, θα πάμε, αλλά…

:frowning: :frowning: :frowning:

αργεί ο Οκτώβρης…:twisted::twisted::twisted::twisted:

τι ειναι το "blood show?

ε καμια βλακιουλα Show πριν το live θεσσαλονικη τελευταια φορα που ειχαν ερθει ειχε ανεβει μια μισογυμνη και χορευε με μουσικη απο cradle of filth… παπαρια ηταν …

Cradle of Filth χορευε επειδη οι Belphegor ειχαν αργησει κατι ωρες και ουτε της ειχαν δωσει τα καταλληλα εργαλεια που χε ζητησει. Επισης οχι πολλα γι αυτην επειδη ειναι φιλη μου. :wink:

Μπα απλα 8α ειναι βαμμενοι με αιμα

απλως περιεγραψα οτι ειδα…

παντως το σκ αυτο προβλεπεται φοβερο!!παρασκευη MAYHEM σαββατο BELPHEGOR το πενηνταρικο το εχω βαλει απο τωρα στην ακρη!!

TO METAL DEFIANCE ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΕ 5(ΠΕΝΤΕ) ΤΥΧΕΡΟΥΣ, ΔΩΡΕΑΝ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑ ΤΟ LIVE ΤΩΝ BELPHEGOR,ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.
ΑΠΛΑ ΔΗΛΩΣΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ BELPHEGOR,ΣΕ COMMENT ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ BLOG ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΑΣ.
ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΥΧΕΡΩΝ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 18 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ.

Read more: http://www.myspace.com/metal_defiance_zine/blog?bID=539526053#ixzz10vkGJ6vd

Μαλλον θα καψω μεηχεμ και δ’αυτους!:stuck_out_tongue:

Δεν ακουω φανατικα Μπλακ αλλα αυτους τους γουσταρω!

Yπαρχει προπωληση ρε σεις;Η κατευθειαν ταμειο;

κλασσικα …μονο ταμειο!!

Eιδαλως δεν θα χε μονο 20 εουρος το τικετο :wink:

ΣΩΣΤΟΣ :!: :!: :!:

H αλήθεια βρίσκεται στους Count your days. Θυμηθείτε το.

Τους είχα χάσει την τελευταία φορά που είχαν έρθει…αλλά τώρα δεν την ξαναπατάω… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: