Eluveitie live in Athens 19/3/2011

Σύμφωνα με αυτό :
http://www.facebook.com/reqs.php#!/event.php?eid=164211630277629
Αν δεν μπορεί να επιβεβαιωθεί κλειδώστε με αν και μου φαίνεται σίγουρο πλέον!

8O

Πλακα κανεις ε?8O8O8O
:bow::bow::bow::bow::bow:
Ενταξει, μου εφτιαξες μια γαμημενη μερα!!!:smiley:

Αυτη τη φορα ελπιζω να υπαρχουν περισσοτεροι απο κατω που θα κανουν το κοπο να κατσουν να τους ακουσουν (αφου αυτη τη φορα δεν θα ειναι support κανενος…) και να μην ακουω παλι γελοια-δηθεν καφρικα-σχολια για τα “γκομενακια με τα βιολια” απο τους γαμαω-και-δερνω ελληναραδες θρασαδες.

Γερα και Κελτικα ρε!:metal:

Καλή φάση!!!

Ας ελπίσουμε και καμιά ημερομηνία για πάνω!

ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!! Α ΡΕ ΘΑΝΑΣΗ ΜΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΜΕΡΑ!!! :yahoo::yahoo::yahoo: ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟ GAULISH WAR ΦΕΤΟΣ!!! ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!:yahoo::yahoo::yahoo:
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΛΙΓΟ ΦΟΛΚ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ!!!
:yahoo::yahoo::yahoo:

Ωραία νέα!Επιτέλους θα τους δω. Τους είχα χάσει την τελευταία φορά. Καλύτερα κιόλας να πω. Τώρα θα τους δούμε headliner, περισσότερη ώρα, περισσότερα τραγούδια:D:D

Οπότε αναμένουμε περισσότερες πληροφορίες!

Εγώ καλύφθηκα από αυτό.

Από το πρωι που το έμαθα, δεν λέει να ξεκολλήσει το χαμόγελο με τίποτα!

ΤΡΕΛΑ :smiley:

Με τους Kreator, στη Θεσσαλονίκη, ήταν το μόνο σαπόρτ που γούσταρα, οι δίσκοι τους είναι πάρα πολύ καλοί, οπότε τον λόγο έχουν τα λευτά:):!:

25 ευρώ γράφει η αφίσα. Τσούζει λίγο ή μου φαίνεται?

ακριβο το εισητηριο… 25 ευρω ειναι πολλα και για τη μπαντα αλλα και για το αν…
αλλα λογικα θα ειμαι εκει, γιατι θελω να τους ξαναδω αυτη τη φορα μονους τους

…σαν πιστος ακροατης του παγανοφολκλορικοκελτικοειδους μεταλ θα ειμαι σιγουρα στη συναυλια. εχω δει sabbat,skyclad,primordial,triptykon και φυσικα celtic frost οι eluveitie ηταν μεγαλο απωθημενο,δεν μπορουσα να ειμαι οταν επαιξαν με kreator, …οποτε θα τιμησω και εγω…το εισητηριο οκ τσουχτερο αλλα wtf …εδω εχουμε πληρωσει και εχουμε πληρωσει για αλλες μουφες!

τέλεια :D!!να δω σε ποιες από όλες τις συναυλίες που θέλω να πάω θα τα καταφέρω τελικά :-s!!!

Και ensiferum και eluveitie στην αθηνα, δεν θα δουμε ποτε folkια στην θεσσαλονικη

φερτε τους ρε κ σαλονικα!!!γτ ολοι μονο αθηνα φετος ρε γμτ?

QFT…

Ανακοινώθηκαν και τα support σχήματα. AEON APHELION και RANDOMWALK !

η μαλακια ειναι οτι πεφτει ιδια μερα με paradise lost…

Όντως… :stuck_out_tongue: Όλα τα καλά live κοντά κοντά έρχονται…

Εγω προσωπικα θα προτιμησω Eluveitie. Αξιζουν αμετρητα !
Αν και οι Paradise Lost παίζουν και στις 18 οποτε δεν υπαρχει προβλημα.

ποτε ξεκινα η προπωληση εισιτηριων?

Τωρα το είδα το topic…πολύ ευχάριστη είδηση. Μου αρέσουν πάρα πολύ και λογικά θα παω :smiley: