Eluveitie live in Athens 19/3/2011

Πολύ ελπιδοφόρο…

Para einai alithino to na mazepsoun oi Eluveitie 350 atoma stin Athina… fantazei san senario epistimonikis fantasias… Apo tin alli vevaia makari alla… [-X

Τα 350 πάνε κι έρχονται. Εδώ ο φίλος ελπίζει για μερικές εκατοντάδες + βασισμένος στο facebook!:?

Εγω απο παντου ακούω απο ατομα οτι θα πανε, τι να σας πω. και ξερω και 2-3 που θα ρθουν απο μακριά. Εγω οπως και να χει μέσα πάντως.

Μάγκες μακάρι να πάει γαμώ το live. Το θέμα είναι οτι πολλοί είναι αυτοί που θεωρητικά είναι μέσα σε τέτοια και λίγοι αυτοί που όντως τα υποστηρίζουν.

ego perimeno pos k pos na er8oune. see you theeeeeeeen :slight_smile: eluveitie k gamoooooooo

παιδια να γνωρισω ξερετε τι ωρα ξεκιναει το λαιβ? βλεπω αναγραφεταιστις 21:00 αλλα μηπως τοτε βγουν οι eluveitie και ξεκιναει απο πιο νωρις?? ευχαριστω8)

Για να λέει 21:00 τότε αυτό σημαίνει ότι τότε θα ξεκινήσουν να παίζουν τα support

I’ll be there! 8)

παιδιά καλησπέρα,
τελικά εισητήρια κόβοντε στην πόρτα?

Από ότι άκουσα θα κόβονται στην πόρτα τελικά

α πάλι καλά,έψαχνα τόσο καιρό και δεν έβρισκα καμία πληροφορία!

the day has come… :smiley:

ξερουμε ποση ωρα θα παιξουν τα support?

Αφού είναι 2 τα support υποθέτω οτι οι Eluveitie θα βγουν κοντά 11και… Μπορεί και πιο μετά, ανάλογα με το πόσο τυπικοί είναι :Ρ
Συνήθως τα support παίζουν 45λεπτα/each νομίζω (:

απλα γαματα!
εκλεισε πολυ ωραια το συναβλιακο διημερο. :slight_smile:

αν μπορει καποιος να ανεβασει την playlist!

Είχε αρκετή προσέλευση?

φοβερό το χθεσινό λάιβ!!! απίστευτη ενέργεια από το κοινό :D:D:D:D
βέβαια οι Eluveitie ίσα που χώραγαν στη σκηνή…
είχε κόσμο,αλλά δεν γέμισε, όπως φοβόντουσαν πολλοί…

παντως ακομα δεν καταλαβα πως χωρεσαν και οι 8…

σε καποια φαση ειπε και ο chrigel οτι ηταν η πιο μικρη σκηνη που ειχαν παιξει, αν ακουσα καλα.

ναι…και ότι δεν μπορύσαν να φύγουν για το encore και να ξανάρθουν…:p:p

ναι, πολυ γελιο στο σημειο αυτο!

και επισης πολυ ωραια σκηνη, οταν μας ρωταει αν ξερουμε τι λεει η ευρωπη για τους ελληνες metalheads! :D:D:D
[I]"…That You are insane!.."[/I]

[I]edit: [/I]το παλικαρι με την μπλουζα therion, o lord of the pit, ειναι μερος του φορουμ?