Enforcer, Strikelight, Released Anger κ.α.Metal Union Festival Αγρίνιο - 01/09/2013

http://rockoverdose.gr/news_details.php?id=23821

Η Λέσχη φίλων Hard Rock & Metal μουσικής Αγρινίου διοργανώνει το δεύτερο METAL UNION φεστιβάλ, την Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου στο Κηποθέατρο του Δήμου Αγρινίου (εντός του Δημοτικού Πάρκου της πόλης), με τις εξής μπάντες:

ENFORCER (SWE)
STRIKELIGHT
RELEASED ANGER
WHISPERS CIRCLE
BANDEMONIC
SLIDE IT IN
PROJECT 4

τζα

Το Αγρινιο ειναι Μεταλ!!!

ε αντε φερτε τους λιγο πιο Βορεια να 'ουμε! θα καταληξουμε να κατεβαινουμε νοτια ακομα και για Ενφορσερ! Αμα πια!

Ε σας τους φέρανε το Φλεβάρη μη γκρινιάζετε :stuck_out_tongue:

Ον τόπικ, κατά 99% εκεί!!! :smiley:

ενω εσας δεν σας τους φέρανε :stuck_out_tongue:

Χαχαχα τι εννοεις! Καλη φάση!

διπλα ειναι το χωριο μου.μεσα θα ειμαι λογικα

ποιο χωριο?

βασικα Ναυπακτο θα ειμαι διακοπες.ειναι 1:30 ωρα απο εκει με κτελ.αν δε κανω λαθος.

α εισαι πιο περα,ναι τοσο να υπολογιζεις

http://pouthapioume.gr/events/show-event.aspx?eventID=2548

Το Αγρίνιο παραδοσιακά είναι μέτσαλ…θυμάμαι πρώτη εκδρομή που είχαμε διοργανώσει για UDO το 1996 ή 97. 11 νοματαίοι που μας βγήκε το λεωφορείο 7.500 δρχ… στο γυρισμό δεν είχαμε ούτε κατοστάρικο για το καράβι :lol:(ΚΤΕΛ με επιστροφή είχε τότε 6 χιλιάρικα περίπου)

Όσοι έρθετε από τις γύρω περιοχές να έχετε κατα νου πως οι μπύρες θα είναι κρύες και ντενεκεδένιες. Η πόλη είναι υπέροχη (νοτ) και προσφέρει μεγάλη ποικιλία από ουζερί και πιτογυράδικα…γενικότερα σηκώνει το πιόμα και τη μάσα. Να παρακαλάτε μόνο να μην έχει καύσωνα εκείνες τις μέρες γιατί δεν παλεύεται η ζέστη του Αγρινίου.

Αυτο ξαναπες το, κανει την Αθηνα να μοιαζει Λονδινο.:stuck_out_tongue:

Ρε γαμωτο δε το πιστευω θα ειμαι εκει γυρω για ενα μηνα και θα φυγω 10 μερες πριν το λαιβ:x

Αν και Enforcer δε καιγομαι να ξαναδω, αυτο θα μ εψηνε πολυ φαση εκδρομη κετς αν δε μου ηταν ζορικη η ημερομηνια.

Koιτα να δεις τι γίνεται τωρα μεχρι τις 30 θα ειμαι σιγουρα Αγρίνιο. Μετά παιζει μάλλον Νάξος, άμα δεν παίξει εννοείται μέσα…

Από τον Eat Metal, θα κανονιστεί εκδρομή με πούλμαν από Αθήνα, μαζί με τα γκρουπ. Τίγκεν

Ωραιος ο Eat Metal…

Λοιπον, εβγαλε ο Γρεγκ πληροφοριες για την συναυλιακη εκδρομη στο Αγρινιο.

[LEFT][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]" Εκδρομή στο Αγρίνιο για live ENFORCER - Metal Union Festival…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Αναχώρηση από πλατεία Κάνιγγος - Αθήνα, Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου , στις 8 το πρωί…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Επιστροφή απο Αγρίνιο το ίδιο βράδυ λίγο μετά το live…[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Αναμενόμενη επιστροφή στην Αθήνα γύρω στις 5 με 6 το πρωί της Δευτέρας.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Τιμή εκδρομής 15 euro.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Για συμμετοχές, στείλτε μύνημα στο : info@eatmetalrecords.com[/FONT][/COLOR][/LEFT] "
https://www.facebook.com/events/516888291698919/?ref=22

Η τιμη ειναι μονο για το λεωφορειο, αρα ειναι 15? οι μετακινησεις και 15? για την εισοδο στο συναυλιακο χωρο. Απο οτι καταλαβαινω, οι θεσεις ειναι περιορισμενες στις 50 με τα υπαρχων δεδομενα. οσοι ενδιαφερεστε, στειλε στο συντομοτερο μηνυμα στη παραπανω διευθυνση.
Υπαρχει καποιος απο Αγρινιο, η καποιος που να ξερει περισσοτερα για τον χωρο διεξαγωγης της συναυλιας κτλ;