Enforcer

και που να φόραγες κανα μπλουζάκι Tokyo Blade ή Jaguar :lol:

Παντως τους Sanctuary δεν τους ηξερε ο μπασιστας. Εσυ εκει ησουν ρε?

είναι μικρός ακόμη ρε ! δν είδες κτ δαχτυλάκια π είχε ? γουτσου-γούτσου το μωράκι ! :lol:

απάντάω εδω στο Γκράκχο μπαμπεφ…

αναγνωριση απο τους οπαδόυς τι σε κάνει να πιστευεις οτι δεν έχουν,το οτι μπορει να μην γεμίζουν αρένες?

ας μείνουν με αυτην την αναγνώριση που έχουν,η περισ΄΄οτερη βλάπτει…

O baby-face κιθαρίστας τους παίζει στους death metal θεούς [B]Repugnant [/B]και ο Olof προχτές βγήκε με μπλουζάκι [B]Nifelheim[/B]. :metal:

Και στους Tribulation μην ξεχνιόμαστε έτσι?8)

αγαπάμε λιγο και repulgnant…παρολαυτα βλέπω πως εχουν 800 side projects :lol: και ολα thrash-speed

τελικα,το πραγματικό ονομα του μπασιστα ποιο είναι?

πραγματικό ένοιγμα το όνομα τοθ μπασιστα, στο booklet πάντως συστήνετε ως Tobias Lindkvist.

χμμμ στη wiki το εχει: Tobias Lindqvist :-k

Από τα νέα συγκροτήματα μαζί με τους Cauldron που μου έχουν κάνει τρομερή εντύπωση και τους γουστάρω τρελά. Περιμένω με ανυπομονησία την συνέχεια τους

πρεπει γρηγορα να τσιμπησω κ το πρωτο τους

αν δεν το χεις ακούσει,θα τρελαθεις…μην χανεις χρόνο

παίζει να το βρούμε πουθενά το βινύλιο σε φυσιολογική τιμή ? :-k

εγω το ειχα πάρει απο ebay και pic lp μαλιστα,σύνολο νομιζω ολα και μεταφορικα ήταν 17 και κτι ευρω

Ακομα σκεφτομαι συνεχεια την φανταστικη συναυλια της περασμενης Δευτερας… Τι μπανταρα ειναι αυτη? Φουλ ενεργεια, πωρωση, χτυπημα, ιδρωτας, αγνο Heavy Metal εν ετη 2010… Και ναι αποφασισα, το Diamonds ειναι ο καλυτερος δισκος της χρονιας για εμενα…

Άρε πόσο σας ζηλεύω…
Να μπορούσα να ήμουν και εγώ εκεί. Να δούμε τι θα γίνει με PW

Για Rockwave ξεχνα το, αλλα λογικα του χρονου θα μας ξαναρθουν…

μήπως λέει για τους psychotic waltz??
γιατί για ροκγουεβ δεν νομίζω…με τίποτα…

*δεν ξέρω πόσο ωραίοι θα ήταν σε ανοιχτό…

Ακριβώς…για τους Psychotic Waltz μιλάω…

Έχω ακούσει και τα 2 άλμπουμ προσεκτικά, και πρώτη φορά βλέπω και ακούω μια μπάντα να διαδίδεται τόσο χωρίς να έχει ούτε ένα ριφ δικό της. Πραγματικά οι τύποι χρήζουν επιστημονικής μελέτης. Θα πήγαινα να τους δω στο κύτταρο για να αποκτήσω μια πιο ολοκληρωμένη άποψη, γιατί καταλαβαίνω πως είναι σε ανοδική περίοδο, αλλά είχε απεργία ΜΜΜ και ήταν αδύνατο.

σεβαστή η άποψη σου αλλα λογο της μουσικης μου πενιας,θα μπορουσες ν μ το εξήγήσεις?

ενοεις οτι δεν προτουπούν?ή οτι αντιγράφουν-κλέβουν ριφ?