Enforcer

Καιρός νομίζω είναι να ανοιχτει αυτό το τόπικ.

[SIZE=“4”]ΠΡΟΣΚΥΝΕΙΣΤΕ ΤΩΡΑ,ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ[/SIZE]

Ε ντάξει, 2/2 από δίσκους, θανατηφόρες εμφανίσεις. Όσοι ήμασταν UTH ξέρουμε 8)

καλα και εμει΄ς περιμένουμε ακομα…:frowning:

καλα ο τραγουδιστής τους πόσο θεος παιζει να είναι?τι lemmy και μλκιες:p:p

ο μπασίστας είναι όλα τα λεφτά . rickenbacker και αλητεία !

[B][SIZE=“4”]THE FIRE STILL BURNS…80’s REVENGE !!! [/SIZE][/B]

Έλα παραδέξου το… ψιλοανοίχτηκες :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ετσι ρε, δεν γινεται να μην εχει thread αυτη η γκρουπαρα… Και οι 2 δισκοι τους ειναι φανταστικοι, ειδικα το Diamonds παιζει και να ειναι ο καλυτερος δισκος του 2010… N.W.O.B.H.M. ηχος στο 2010 και η πωρωση ειναι εγγυημενη. Δεν τους ειχα δει στο Up The Hammers αλλα φετος θα τους δω και θα κλεισει αυτη η τρυπα. Μπαντα με πολυ ταλεντο, κομματαρες που ξεχειλιζουν παθος και πωρωση… Αν δεν τους φαει η μουσικη βιομηχανια θα αφησουν εποχη…

[B][SIZE=“4”]ENFORCER ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ…[/SIZE][/B]:metal:

απιστευτο οτι βγηκε δισκος με τετοιο ηχο το 2010 :metal:

Αυτά τα αγόρια με κάνουν περήφανη. Είναι η απάντηση μου όταν μου “την λένε” ότι ακούω μόνο δίσκους που γήκαν στα 80’ς. “ΜΑ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΕΝΦΟΡΣΕΡ!”

τι ίδιο λέω και γω σε αυτό το μέρος αλλα οι περισσότεροι με κράζουν,δεν καταλαβαίνω το γιατί,πραγματικά.

Αλλά δεν υπάρχει καλύτερο συναίσθημα σε αυτη την μουσική απο το να ξέρεις πως υπάρχει ένα συγκρότημα που γουστάρεις στην ίδια ηλικία περίπου με σένα που μόλις ξεκίνησε την καριέρα του.Ενω μέχρι πριν έλεγες η αγαπημενη μπάντα ήταν οι maiden πχ αλλα αισθανόσουν κάποιο κόμπλεξ με την διαφορά ηλικίας.

τουλάχιστον ετσι αισθάνομαι εγώ.

Θα το ξανα πώ και θα το δείτε και στο μέλλον,ο τραγουδιστής τους είναι [SIZE=“5”][B]ΘΕΟΣ.-[/B][/SIZE]

ναι ειναι, θελω να τον παντρευτω

Εγώ θέλω να παντρευτώ εσένα πάντως. Για το συνδυασμό του νικνέημ σου και του άβατάρ σου.

[SIZE=“1”]Παίζει να στο χω ξαναπεί αυτό.[/SIZE]

Γινε ο τραγουδιστης των ενφορσερ και εκλεισε. Αν εχεις και βινιλια το επισπευδουμε κιολας.

μουαχαχαχαχα

τι σου αρεσε τοσο μωρε?

για να ζεσταθείτε σημερα---->http://www.youtube.com/watch?v=C976lrtidrQ
(παρόλο το μουχλοκοινο)

επίσης τι παίζει με τις μπάντες που τους αρεσουν?πολυ morbid angel,possessed,tormentor,εκτος των αλλων βλέπω.?

ποπο τι θα δουμε τη Δευτερα!!!:yahoo:

Edit: (οντως τι κοινο ειναι αυτο??!)

Θα γινει [B][SIZE=“3”]ΧΑΜΟΣ, ΠΑΝΙΚΟΣ[/SIZE][/B]…:metal::vibrate::metal: Περιμενω την συναυλια σαν μικρο παιδακι που περιμενει τον Αη Βασιλη…

Angelwitch και Sortilege. Μου εκαναν και κοπλιμεντο για το μπλουζακι sortilege που φορούσα.