Enslaved 22/2/09

http://www.metalzone.gr/lives.php?action=details&id=301&lang=en

αντε ελατε και κατα πανω ρε γαμωτο!!!πρεπει να τους δουμε και κατα σαλονικα ρε γαμωτο…

Θα γούσταρα να τους δω αλλά όχι και να κατέβω Αθήνα.
Πολλές συναυλίες φέτος τον χειμώνα.

Φυγαμεεεεεεεεε !

[SIZE=“7”]ΝΑΙ!!![/SIZE]

Μου ειχαν πει γι’ Απριλη και ειχα σπαστει που θα τους εχανα. Μεσα λεμεεεεεεεεεεεεεεεε!!! Αυτο θα πει ΚΑΛΑ ΝΕΑ!

Edit: Πακετο με Hail of Bullets λεει!!

κατι μου λεει οτι το 2009 θα περασουμε καλα :!:

εννοειται εχω φυγει απο τωρα οε εοο εο

Καλησπέρα και απο μένα,
να υπενθυμίσουμε ότι οι Hail of Bullets ειναι κυρίως οι πρωην Asphyx.

το ένα μετά το άλλο!!!ομτζ…και στη συγγρού να κατέβω λεφτά νο…πωπωπωπω να δούμε που θα πρωτοπάμε…:-k:-k:-k:-k


Now playing: Edguy - Children Of Steel
via FoxyTunes

[SIZE=“3”]ΝΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ! ΝΑΙ ! [/SIZE]

Και με απιστευτο support band!

Θα είμαστε εκει φυσικά.

Βροντερό παρών.

Ε ΟΧΙ!!! Αυτή η συναυλία δεν πρέπει να χαθεί!!! Ας γίνει ένα θαύμα να έρθουν και προς Θεσσαλονίκη… Pleaseeeeeeeeee:papas::papas::papas::bow2::bow2::bow2:

Σετλιστ απο ενα λαηβ στην Γαλλια.

setlist = κενο σύνολο ?

Δεν το δειχνει γαμωτεν ?Τελος παντων διαβασα το εξης αρθρο : http://www.metalstorm.ee/pub/article.php?article_id=534
το οποιο εχει και αρκετες φωτο.
Να και το φλαηερ του τουρ.Ελπιζω να το δειχνει αυτη τη φορα.

καλά να περάσετε τελικά! συλλυπητήρια για τα 32 ευρώ.

ειχα καταφερει να τους δω στο ΒΒ King πριν 2 χρονια στο αμερικανικο tour τους παρεα με Dark Funeral kai Abigail Williams και με ειχαν εντυπωσιασει.

το τελευταιο τους δεν το εχω ακουσει αλλα αυτο δεν ειναι εμποδιο για να παει να δει καποιος αυτη την πραγματικα τεραστια (και ισως λιγο υποτιμημενη για την prog εξελιξη της) μπαντα.

συν του οτι στους Hail Of Bullets θα πεσουν πολλα κορμια!!!

Αυτο δεν το ειχα προσεξει.Αλλα το μπολντ απο κατω ειναι μεγαλο επιχειρημα.

Μεγαλη μπαντα γμτ και ειμαι ψημενος,αλλα αυτα τα 32 μου καθονται στο λαιμο…

Γτ τετοια σαπιλα ρε παιδια στους Enslaved?Πρωτη φορα ερχονται,για να ανεβαινουμε λεω εγω…

Μήπως ξέρουμε πιθανό σετλιστ; Για να πάω προετοιμασμένος, μερικά αλμπουμ δεν τα έχω ακούσει καθόλου.

Δεν εχω βρει καποιο σετλιστ ακομη αλλα απ’οτι εγραψαν οι ιδιοι στο myspace τους θα παιξουν απτο πρωτο τους Hordanes Land του 93 μεχρι το Vertebrae του 08 8):smiley: