Enslaved 22/2/09

E nai!! me ta mpounia mesa lemee… ksana meta apo 12 xronia… kai pleon terastia mpanta!! cant wait!!

kai afhste ta setlists re!! na erxontai ekplhksh!! na skane to ena epos meta to allo… :wink:

Σα πολυ μουγκαμαρα για ENSLAVED…:-k. δεν το βλεπω καλα το live…[-X ακουσα για ακυρωση εχθες στο live των AMON AMARTH…ελπιζω να μην ισχυει…οποιος μαθει κατι παραπανω please inform…

Εγω προσωπικα θελω παρα πολυ να ερθω αλλα ειναι πολλα τα λεφτα για μια (αδικως) μικρη μπαντα
στο ονομα
Οι Mayhem ειχαν 27 περισυ…

κατι μου λεει οτι το λαηβ θα παει απατο :!: για να δουμε…

Δεν θα είναι μόνοι τους, έχουν και ξένο support… :wink: Προσωπικά πάντως, θα προτιμήσω την συναυλία των Illdisposed, η οποία διεξάγεται - χρονικά - πολύ κοντά στο συγκεκριμένο event…

Χτες το βραδυ παντως ειδα αφισα για Hail Of Bullets οτι παιζουν μονοι τους την Κυριακη στις 22 στο Texas…
(Διοργανωτρια για το live ηταν παλι η AN Productions)
Οποτε ή δεν θα παιξουν support στους Νορβηγους ή μας το ακυρωσαν το live…

Οι Enslaved ΔΕΝ θα παίξουν. Θα έρθουν κάποια άλλη ημερομηνία :?

Μήπως γνωρίζουμε τιμή εισιτηρίου;

ΑΚΥΡΩΣΗ ENSLAVED - ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ HAIL OF BULLETS STO TEXAS

Η προγραμματισμένη συναυλία των ENSLAVED + HAIL OF BULLETS για την Κυριακή 22 Φεβρουαρίου 2009 στο Gagarin 205 ακυρώνεται.
Όσοι είχαν αγοράσει ειστήρια, μπορούν από αύριο κιόλας να τα εξαργυρώσουν απ’ τα σημεία που τα αγόρασαν

Η συναυλία των ENSLAVED θα πραγματοποιηθεί κάποια στιγμή αργότερα μέσα στην χρονιά.
Θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση

χαχαχχα αυτο με τους Enslaved δεν υπάρχει ρε παιδια, 3 φορες εχουν ακυρωσει μου φαινεται τα ελληνικα τους λαηβ…ουτε οι κοφ δεν ειχανε φτιαξει τετοια παραδοση:!:

23 ευρω μονο για Hail of Bullets…απατο το βλεπω το λαιβ (μακαρι να πεσω εξω)
Κριμα για τους Enslaved και τους περιμεναμε… :frowning:

Καλα κρασια…
Αλλος ενας λογος για να κατεβασω καντηλια…

Και επισης το “Η συναυλία των ENSLAVED θα πραγματοποιηθεί κάποια στιγμή αργότερα μέσα στην χρονιά.” ξερουμε ολοι τι σημαινει… Πρωτα θα δουμε Burzum live και μετα θα 'ρθουν Enslaved στην Ελλαδα

23 ευρω για μπαντα με ενα αλμπουμ…
Ξερω οτι ειναι “ονοματα” του χωρου αλλα η τιμη
αποτρεπει παρα πολυ κοσμο απο το να παει στη συναυλια.

Κοιτα αν ειναι να ξαναρθουν με τετοιο εισητηριο να μας λειπει το βυσσινο :stuck_out_tongue:

Δεν ξερουμε λογο ακυρωσης ε ?

Ο λογος ακυρωσης νομιζω οτι ειναι προφανης και δεν χρειαζονται και πολλες εξηγησεις παιδες…
απ οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω η προπωληση των εισιτηριων εδειχνε οτι το live πηγαινε απατο και πολυ απλα επειδη αυτο θα ηταν αβασταχτο οικονομικα για τη διοργανωση (οπως και για καθε διοργανωτη) οι enslaved ως μπαντα με υψηλοτερο κασε βγηκαν off.

μετα να μην παραπονιονται οι δηθεν βλαχμεταλλοι οτι δεν βλεπουν Enslaved(ειδαμε ποσο τους ενοιξε).

ρε και οι Εmperor να ερχονταν στο Αn θα επαιζαν,αφου σκηνη δεν υπαρχει στην Ελλαδα.
υπαρχουν μονο τυπακια που ξερουν να φορουν Τ-shirts αλλα στα live γινονται λουηδες.

και μην ακουω λαλακιες για την τιμη του ticket (με Εnslaved) γιατι και οι Μoonspell 30 ειχαν και σχεδον το γεμισαν.

αφου ο κοσμος εδω θελει τα γνωστα γκρουπς (βλεπε αnathema,paradise lost, iced earth, blind guardian κλπ), τα ιδια και τα ιδια τοσα χρονια. Δεν εχω τιποτα με αυτες τις μπαντες (ειδικα με τις δυο πρωτες) αλλα αυτη ειναι η αληθεια.

Πέστα Χρυσόστομε!

Έγω προσωπικά θα προτιμούσα να έβλεπα Enslaved εξωτερικό παρά να πήγαινα στο gagarin και να έβλεπα 150 οπαδούς να παίζουν μπάλα. Δεν αρμόζει σε μια μπάνταρα με αυτή την ιστορία συναυλίες τέτοιου τύπου…

Συμφωνω!Αν και δε νομιζω να εχει καλυτερη τυχη το λαιβ των Hail of Bullets :-k

E ουτε για τους Moonspell τα εδωσα :stuck_out_tongue:
Ρε παιδες μιλαμε για μπαντα που δεν εχει κοινο στην Ελλαδα,τι 32 ευρω εισητηριο ?

Ναι νομιζω πως τελικα ισχυει και αυτο…μπορει να φταινε και οι τοσες μαζεμενες συναυλιες αλλα πλεον νομιζω πως για να γινει δικο τους λαιβ ισως πρεπει να μην εχει αλλη συναυλια τον ιδιο μηνα