Enter The Arena. Διαδυκτιακό Ring

Kαι μουσικα και χρονολογικα…

Φυσικά και μου αρέσει γιατί επηρεάστηκε από τέτοια ωραία ΘΡΑΣ συγκροτήματα. 8)

δν είμαι ο κατάλληλος να μιλήσω κ το βουλώνω . :slight_smile:

Ενα τεραστιο πλεονεκτημα των Seps ηταν αυτη η ογκωδης παραγωγαρα που
ειχανε στα αλμπουμ εκεινα.Τωρα τι ντεθ και τριχες κατσαρες μας λενε…

Μπανταρες και οι 2.Αλλα θρασ ουτε καν.

Το οποιο μπορει να ειναι δισκαρα και ανετα στο τοπ-10 των καλυτερων μεταλ
δισκων αλλα θρας και αυτο δεν ειναι.

δηλαδη τι το λεμε το rust in peace,αν οχι θρας?χιεβυ μεταλ ισως?

καλα σορρυ…στο θεμα μας…

ας με βρισει οποιος θελοι…οι ντεθη εηντζελ πατανε χαμω σλευερ…και βασικα οι σλευερ ζεχνουν ακομα και για θρας …κανενα νοημα σε αυτα που παιζουν…και τα σολο ειναι σα πρηζα

προσωπικα ουτε εγω πολυγουσταρω σλευερ,αλλα τους σεβομαι τουλαχιστον για αυτα που εχουν προσφερει.ε,οχι και κανενα νοημα ρε παπαρδελα…

Για απαίδευτα αυτάκια οι Slayer προφανώς και δεν έχουν κανένα νόημα.

Πάω στοίχημα όμως ότι ο παπαρδέλας δεν έχει δώσει αρκετή βάση στο ντεμπούτο τους, το οποίο είμαι βέβαιος ότι θα λατρέψει. Όλα τ’ άλλα θα έρθουν από μόνα τους. :wink:

επιμενω…κανενα νοημα…τα αυτακια μου μονο απαιδευτα δεν ειναι…αλλα δεν χρειαζεται να αποδειξω κατι σε σενα.

βασικα τα σολο των slayer ειναι τα ιδια και τα ιδια.λες και επαναλαμβανονται σε καθε κομματι

Τι λες μωρέ γιδοβοσκέ;;

Βασικά…μετά από τόσα χρόνια μέσα στο προγκοπαουεροσπιντοχεαβυ και με μια πρόσφατη τράμπα στο θράς, φυσικό είναι να μην σου αρέσουν οι Slayer. Αλλά έχε το στο πίσω μέρος του μυαλού σου…θα τους λατρεύεις σε λίγο καιρό, είναι το μόνο σίγουρο! Οι Slayer είναι μαδερφάκιν θρας μέχρι το κόκκαλο! Και αν δεν μπορείς να το καταλάβεις τώρα θα πάρεις μια καλή δόση στις 24… :wink:

Ρε Manager δε χρειάζεται τόση εξήγηση. Είναι απλό, κάποιος που γουστάρει Slayer δεν ποστάρει φωτό του με τον πορτιέρη της πίσω πόρτας απών.

Πηραν φορα ολοι και κραζουν σλεηερ εν τω μεταξυ :lol:

Ρε παιδιά, το τόπικ έχει αρχίζει να μοιάζει λιγάκι με κουβέντα τύπου ποιος την έχει μεγαλύτερη…

Προφανώς, αφού αυτός είναι ο σκοπός του.
Πάρε θέση τώρα υπέρ του σωστού σατανικού θρας!

Τι σατανικό θραsch μωρέ. Μόνο τεχνικό ιντέλιτζεντ θραsch, για μας τους μυαλωμένους.


Αν αναφέρεσαι στο θρας που παίζουν τα video που πόσταρες, τότε ναι. Αγαπάμε αυτό:smiley:
Σε σχέση με οποιοδήποτε άλλο θρας επιλέγω sludge γιατί είμαι γενικά βαριεστημένος τύπος…

(edit) εντάξει και τα αποπάνω καλά είναι!

i quote that
+
http://www.youtube.com/watch?v=MJJX4FdpcmA

Μπέυ έρια ΜΟΝΟ!

[quote="“Deckard,post:78,topic:2715”]

i quote that
+
http://www.youtube.com/watch?v=MJJX4FdpcmA[/QUOTE]

A ναι ρε παιδιά, έχει κι άλλα τέτοια ωραία…

(edit - τώρα είδα το emoticon στο λινκ. ταιριαστο! Κάθε φορά που πάω να προωθήσω με κάποιο τρόπο watchtower, τα τεχνολογικά μέσα στοιχειώνουν)