Epica @ Floyd (ex-Piraeus Academy), 26/10/23

Καλές οι διάφορες συναυλίες αλλά πονάει η πσυχούλα μου.

Πληροφορίες εδώ.

E

6 Likes

Βαριόμουν να κάνω τοπικ καλά έκανες :wink:

Μακάρι να μπορώ τότε να κατέβω μερικές μέρες για guardian κ epica

1 Like

Πολύ μεγάλη χαρά!Δεν το περίμενα με τίποτα 2η σερί χρονιά.Επιτέλους σε δικό τους σοου γιατί τις τελευταίες 2 φορές τους εκαψε το λιοπύρι.
Εν τω μεταξύ τα 27€ μου φαίνονται λίγα.Θα το γεμίσουν πιστεύω.

2 Likes

Το καλοκαίρι είχα Covid και έπαθα FOMO με αυτά που είδα, νιώθω το σύμπαν να μου λέει “ορίστε, δεύτερη ευκαιρία”

3 Likes

Καλύτερα θα ειναι σε κλειστό (και χωρίς ήλιο επιτέλους)

2 Likes

Σχεδόν πάντα είναι καλύτερα σε κλειστό!

1 Like

Το '15 στο Fuzz πάντως πήραν κεφάλια, ελπίζω σε ίδια ή και καλύτερη εμπειρία εφέτο

2 Likes

Sensorium :smiling_face_with_three_hearts:

Δυνατό το περσινό, αλλά κατακαλόκαιρο στη μαλακάσα το '17 που εκτός από σαράντα βαθμούς έπαιζε κι η εξυπνάδα με τις ζώνες και ήμασταν 100% διαλυμένη διαδήλωση από κάτω, αξία ανεκτίμητη

3 Likes

Προσωπικά ήμουν στο άλλο μισό που φώναζε για Last Crusade αλλά ναι, με αυτήν την υπερμπαντάρα you can’t miss

3 Likes

Βασικά από τη στιγμή που κέρδισαν τον κόσμο το καλοκαίρι πέρυσι και αδικήθηκαν κάπως που παιξανε με φουλ ήλιο πιστεύω ότι θα γινόταν σίγουρα δεύτερη φορά καθώς ο κόσμος θα στηριξει τη συναυλία.

1 Like

ημουν εκει και τους λυπηθηκε η ψυχη μου!! Αψογοι επαγγελματιες, παρά το λιοπύρι των 40ο εβγαλαν πολυ ενεργεια και πόρωση! Simone απλά έρωτας… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

Πάμε μωρή θεάρα…13 και σήμερα!
https://fb.watch/nEOsqPqDo1/

1 Like

Υπάρχει ενα εισιτήριο στα 27€

Θα είμαστε εκεί 2 άτομα από Μάλτα .:heart:

Απορώ πως δεν έχει γίνει sold out ακόμη .

2 Likes

Αυριο ερχομαστε Αθηνα :slight_smile:

2 μερες για τη συναυλια.

Ξερουμε που θα μεινουν μηπως και παρουμε κανενα αυτογραφο πανω σε βινυλιο? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Δεν έχω μάθει τπτ ακόμα δυστυχώς.Αν μάθω θα ενημερώσω.

1 Like

Χωρίς Μαρκ. Για να δούμε τι σετλιστ θα παίξει

Μεγάλη απώλεια…Πόνεσε…
Θα παίξουν σίγουρα το The Miner απ το τελευταίο τους Ep…στο οποίο συμμετείχε αυτος που θα αντικαταστήσει τον Μαρκ.
Επίσης 22:00 βγαίνουν…μόλις ανακοινώθηκε.

ΤΙ ΧΩΡΙΣ ΜΑΡΚ ΡΕ;;;;

ΠΟΎ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΡΚ;;;

Ε ρε γαμω να τους δω φυσιολογικά ζήτησα, δεν ζήτησα κάτι ιδιαίτερο

Edit: ok, φαίνεται ότι γίνεται μπαμπάς… ας πάει στα κομμάθια