Μetallica

Που είναι ο @Rebel να το δει αυτό! :stuck_out_tongue:

1 Like

Εμενα με ενδιαφερει και αν χαιρω της ιδιας εκτιμησης και αν θα εχω τα ιδια προνομια με το φαμιλυ οποια παπαρια και αν πω

Για τόσο χοντρές απαιτήσεις δυστυχώς χρειάζεται και αλλαγή nick. Από Clairvoyant σε Sweet Amber ή Table πχ.

6 Likes

Στη θεση σου θα ημουν ικανοποιημενος και ευγνωμων που σου επιτρεπεται να γραφεις στο φορουμ γενικοτερα

1 Like

ναι ο κλερβογιαντ σας φταιει και οχι οι απλυτοι διπλα

Κανε μια βολτα στο thread του Παοκ και θα δεις οτι αυτοι που γραφουν εκει περα θα πρεπει να ειναι πρωτιστως ικανοποιημενοι και ευγνωμονες. Δηλαδη αν φαει ban ο clairvoyant στο αλλο thread τι θα πρεπει να φανε;

Σε άλλα νεα πιο σπορ:
Χτες στις 19:55
O Παοκ πάει για τη μεγάλη προκριση
20:35
Toν Παοκ τον ενδιαφερει μονο το Πρωταθλημα

1 Like

Οχι ευχαριστω δε θα παρω. Μονιμα unfollow το συγκεκριμενο τοπικ, και ποτε ξανα.
Κι αστους να εχουν ονειρωξεις οτι ολοι τους κανουν flag και τους κυνηγανε.

2 Likes

Πρέπει να φιλήσεις το δαχτυλίδι για να μπεις στο φαμιλυ…
Τα υπόλοιπα μετα…

.Να φιλησω οτι θελετε αρκει να με κανετε παρεα. Εκτιμω ιδιατερα τον quintomscenario ,και τους υπολοιπους βεβαια, αλλα για τον συγκεκριμενο πεταω και το βρακι μου.

1 Like

Good god

5 Likes

Γιατι δεν βαζεις κατι απο το stanger live; Το σχολιο βεβαια θα παραμεινει το ιδιο για αλλο λογο ομως

Βάλε εσύ.

1 Like

~15.00

3 Likes

Good god λέει ο Τζεημς στο RTL, εξού και το σχόλιο, που να εξηγώ όμως τέτοια πράματα σε μονομεηντεναδες…

3 Likes

Οχι σε παρακαλω εξηγησε μου θελω να ειμαι στην παρεα σας. Ειστε τοσο ψαγμενοι πραγματικα σας θαυμαζω.

Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια, αλλα με αβαταρ και username απο Maiden, δε θα μπεις ποτε σε καμια ψαγμενη παρεα. Καλυτερα να ψαχτεις σε εφηβικες μεταλλικες παρεες, καλη τυχη.

7 Likes

Γιατι ξηγιεσαι ετσι; Εχω κανει πολλες προσπαθειες. Για αρχη εχω πεισει τον εαυτο μου οτι το st anger δεν ειναι σκουπιδι αλλα περιεχει μερικες καλες ιδεες, οι οποιες ειναι βεβαια πολυ καλα κρυμμενες. Επισης πιστευω οτι η εμφανιση με την ξεκωλιαρα gaga (μεγαλη καυλα ) ηταν συγκλονιστικη, ειδικα του james, φωνητικα γαμησε. Ακομα πιστευω οτι δεν φερανε τους metallica για συναυλια γιατι δεν χωρανε πουθενα και οχι γιατι το ειςιτηριο ειναι λιγο τσιμπημενο. Επισης σε εκτιμω παρα πολυ. Υπαεχει περιπτωση να τα βρουμε και να γινω μελος;

Ρε συ είσαι πολύ κακο τρολ.

3 Likes

Ναι και στα δυο. Εσυ εισαι απο τους αλλους ; Δεν εχω θεμα οπως γουσταρει ο καθενας.