Μetallica

Sorry, αλλά έχω μείνει στους Echobrain τότε που είδα και το Some kind of monster. Για πείτε μετά.:-k

oops!άκυρο,τότε!

@Marianna_me δες αυτα που αναφέρθηκαν η/και εδώ

Έχει κάνει εγχείρηση στον ώμο… Τώρα δεν ξέρω που βρίσκεται…

την εγχείρηση την έκανε οκτώβρη του 2006 κ από τότε άφαντος από ότι βλέπω…btw έχει κλείσει κ το site του (chophouse) κ τη σελίδα του στο myspace!
Άνοιξε η γης και τον κατάπιε???

Τη σελίδα στο Myspace την έκλεισε πρόσφατα…

Τι λει ρε παιδια?Υπαρχουν φημες οτι το καινουριο αλμπουμ αναβληθηκε απο απριλιο σε σεπτεμβριο!Ελεος

Εσυ ελεος…Υπαρχει και σχετικο θεμα για να το πεις αυτο… #-o

Δε το ξερα οτι ειμαι και οφ τοπικ:D

προφανως διαβαζεις το μυαλο μου !!! πες τα χρυσοστομε !!!

οπως και να εχει ΕΙΝΑΙ η μεγαλυτερη metal μπαντα…

Μόνο εμένα μου άρεσε το St. Anger;;;
Πιστεύω ότι είναι ένας καλός δίσκος με μέτρια παραγωγή και μεγάλα, χωρίς λόγο, κομμάτια (πολύ ξεχείλωμα). Όλες οι ιδέες μου άρεσαν και το άλμπουμ το έλιωσα αρκετά για μια περίοδο. Το ότι αφαίρεσαν τα σόλο είναι στα θετικά αφού προσωπκά δεν τα γουστάρω και ιδιαίτερα γενικά.

κατα τη γνωμη μου οτι και να πω για την μπαντα ειναι λιγο. Ηταν οι πρωτη thrashers και αυτοι που με εκαναν να ακουσω metal και γι αυτο τους χρωσταω πολλα. ειναι η αγαπημενη μου μπαντα παρ ολο που στα τελευταια της δεν ειναι οπως τα πρωτα της και παρ ολο που εχει κανει διαφορες βλακειες. Περσι τη συναυλια την κατα ευχαριστιθηκα και θελω να ερθουν και φετος

Φρεσκα νεα! :smiley:
:arrow: http://www.metallica.com/index.asp?item=600703
Εμενα με χαροποιει ιδιαιτερα η φραση “While we’re finishing up the new album”… :lol:

Ποιοι είναι αυτοί?

Μεγάλη μπάντα. Δεν είμαι απο αυτούς που πιστεύουν οτι ξεπουλήθηκαν. Γουστάρω τα πάντα, ακόμα και το St.Anger. Μόνη παραφωνία στην δισκογραφία τους πιστεύω είναι το S&M το οποίο δεν μπορώ να ακούσω με τίποτα. Δε νομίζω οτι κολλάει η ορχήστρα στη μουσική τους. :respect: κατά τ’άλλα.

ειμαι ενα τπτ να πω ποιοι ειναι οι Metallica και τι εδωσαν στην μουσικη
ειναι αληθεια οτι βρεθηκαν στην καταλληλη εποχη στο καταλληλο σημειο…
αναμενουμε το νεο αλμπουμ , με προβληματιζει η φωνη του James και τι στιχους μπορουν να γραψουν γιατι στο St.Anger οι στιχοι ηταν ψιλοχαλια.
εχουν τις δυνατοτητες για το καλυτερο και με την βοηθεια του Rubin ειθε να μας δωσουν τεραστια χαρα

αντε να ερθουν και φετος!!!εγω ψηνομαι ασχημα για 25 Ιουλιου Σοφια αν δεν κατσει εδω φαση
αν ερθουν θα προτιμουσα ενα αλλαγμενο set list με πολλες εκπληξεις γιατι εχουν απιστευτες κομματαρες που δεν εχω δει ποτε να παιζουν ακομη και σε bootlegs…κατι ακουγεται για ολοκληρο Kill M’ All για τα 25α γενεθλια του

METAL UP YOUR ASSES…

Δεν ξερω ρε συ.Και απορω γιατι τους εχουμε Groups & Artists.Λεω να τους παμε στο Διαφορα:D :smiley: :smiley:

8O 8O 8O
Βρεθηκε ανθρωπος με τον οποιο ταυτιζονται πληρως οι γνωμες μας για τους Metallica!!!

Yeah!!! Σπάνιο όντως…:wink:

[I]
''Η κατάρρευση ενός μεταλλικού ειδώλου στα μάτια των οπαδών του είναι κάτι που έχουμε βιώσει αρκετές φορές και υπό διαφορετικές συνθήκες. Σε καμία όμως περίπτωση η δυσαρέσκεια των οπαδών δεν ήταν τόσο μαζική, όπως στην περίπτωση του “St. Anger”, καθώς ακόμη και άσχετα με τον ήχο συγκροτήματα το αναφέρουν ως παράδειγμα κατάπτυστου δίσκου για την μεταλλική κοινότητα σε διάφορες συνεντεύξεις τους.

Το “St. Anger” μπορεί να είναι απογοητευτικό, αλλά έχει αρκετά riffs και ιδέες που αν τα είχαν δουλέψει, θα έβγαινε ένας αξιοπρεπής δίσκος της μισής διάρκειας.’’
[/I]
Αποσπασμα απο το review του rocking-Γιαννης Καγκελαρης.

Το st.anger γενικα ειναι σαν αποτελεσμα ενας πολυ κακος δισκος γιατι δεν τον δουλεψαν οσο θα επρεπε, πολυ ερασιτεχνισμος στο δισκο αυτο.:-s Προσωπικα δεν μπορω με τιποτα να τον ακουσω , ειδικα κατι κομματια οπως το frantc-tic-tic.Μου προκαλει πονοκεφαλο…[-X

Και επειδη το λεει ο κυρ Καγκελαρης τι εχει να λεει? 8) Να ακουσει λιγο A Twist In The Myth να στανιαρει και να αφησει τους Metallica ο κυριος:p :smiley: