Μetallica

Παραμονεύει σβήσιμο ποστ… Έλεος με την ΔΕΘ. Που να γινόταν και κάτι σοβαρό…

Δεν ξέρω πιο είναι καλύτερο. Μόνο μια μαλ&κία έχουν κάνει οι Metallica και λέγεται St. Anger. Τα υπόλοιπα πατάνε χάμω πολλά πολλά albums…

Ούτε Cosmote, ούτε TIM, Vodafone…
(Ωχ, έγινα κάφρος…) :roll:[/quote]

Tην οποία τζούρνεψαν εξ ολοκλήρου, μαζί με την υπάλληλο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Αν μη τι άλλο τα Μπαόκια έχουν χιούμορ… Αν ήμουν στη θέση τους θα έπαιρνα μόνο την υπάλληλο… Θα έχει πολύπλευρη αξία το μήνυμα…
“Πουτάνες κάτσετε καλά”

:lol: :lol: :lol: :lol:

kalytero album metallica…loipon…to garage inc giati den exei oute ena kommati toys!!! :twisted: :twisted:

Επιτυχημένη κακεντρέχεια

epesa diana omws!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

pantos an ebaza na akousw metallica ayto 8a htan to kill 'em all giati einai to pio rock’n’roll apo oti exoun vgalei :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: 8)

…And Justice For All.Aυτος ειναι ο ανωτερος συνθετικα δισκος των Μetallica κατα τη γνωμη μου ενω συναμα ειναι και ο πιο δυσνοητος δισκος τους που θελει υπεραρκετες ακροασεις για να γινει “κτημα” σου.

ΟΛΑ!!!

Ναι στο “ολα” περιλαμβανεται ΚΑΙ το St. Anger…

Το st Anger live ή το st Anger studio??:-k

Master Of Puppets

KAI TA ΔΥΟ!!!

Για να ειμαι ειλικρινης το DVD δεν το εχω δει πανω απο μια φορα κι αυτη στα πεταχτα… Καλα που μου το θυμισες, να το δω αυριο… :thumbup:

ΤΟ muster of puppets και το ride the lighting…στο πολυ χαλαρο:) :slight_smile:

To Justice φυσικά. :wink: :wink: 8)

με το Ride The Lightning να ακολουθεί.

RIDE THE LIGHTNING λεω εγω.εεεεεεεεεε?ποιος ψηφισε ST.ANGER?:-k [-X :? :!: 8O :dunno: :papas:

Πήρε ψήφο το St. Anger;;; :lol2:

παμε μωρη αρρωστια.αλλη μια ψηφο να παρει και τι στον κοσμο.:lol: εμεις εδω να μαζευτουμε να πιουμε πρωτα καμια 20αρια μπυρες και να παμε σε studio καλυτερο cd θα βγαλουμε:lol: :-k #-o

Και γιατι να μην παρει παρακαλω? Ειναι και γαμω τους δισκους!

Νομιζω η αληθεια ειναι καπου στη μεση.Οτε ειναι gtp αλλα ουτε τρομερη δισκαρα.Ειναι ενας μετριος δισκος με καποιες αρκετα καλες στιγμες. :wink:

Θα ελεγα οτι ειναι ενας αρκετα καλος δισκος με λιγες μετριες στιγμες… Και με μια τουλαχιστον “περιεργη” παραγωγη…

Τις συνθεσεις παντως δεν τις λες κακες…