Μetallica

https://rockoverdose.gr/metallica-nobel-music/

Άντε, πείτε για χτες ρε ΓΚαυλιάρηδες!!

3 Likes

Για αρχή

10 Likes

Εντάξει, καλά βλέπατε :sunglasses:!

2 Likes

Μαλακία μου φαίνεται.

2 Likes

Υποφερτα… :stuck_out_tongue:

@furor νομίζω το περιέγραψες ακριβώς όπως πρέπει.

Εντάξει ακούσαμε και Spit out the bone, δεν έγινε και κάτι. Σήμερα είναι Πέμπτη :stuck_out_tongue:

4 Likes

Αν δεν έπαιξαν το House Jack Built σίγουρα δε με αφορούσε το live…

4 Likes

Δεν θα ήταν κακή ιδέα πάντως.

Κατά τα άλλα τα λόγια είναι περιττά για την μεγαλύτερη μπάντα του πλανήτη. Δεύτερη νιότη πραγματικά. 7 κομμάτια από το τελευταίο με καλή ανταπόκριση από το κοινό και σχεδόν ένα κομμάτι από κάθε δίσκο εκτός από Load και St. Anger.

1 Like

Από τα καλύτερά τους δεν παίξανε δηλαδή. Ευτυχώς που δεν πήγα.

3 Likes

Ρε δεν έχουν μείνει τρου στις country ρίζες τους. Γιατί να ασχολείται κάποιος μαζι τους ακόμα;






6 Likes

Χαλια πραγματικα δλδ μην ξαναπας και καλα εκανα που δεν πηγα και εγω!!:stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: Σας ζηλευω ρε πουστηδες!!

2 Likes

Μήτσο γαμάει το κινητό :grin:!

1 Like

Πραγματικά, δε βλέπω κάτι τόσο εντυπωσιακό.

1 Like

Οι Kvelertak πως σας φανηκαν?

τσάμπα τα λεφτά ρε…τι να μου πείτε τώρα εσείς που είδατε metallica σε κλειστό υπεργαμάτο χώρο, με υπεργαμάτο stage και να παίζουν περισσότερο από το μισό νέο άλμπουμ…

καλά τα λέει ο @furor… παντοφλίτσα και masterchef χαλαρά στον καναπέ, ποιος τρέχει τώρα να δει metallica

4 Likes

Δεν αξίζουν ούτε cent. Ούτε σταγόνα από τον τίμιο ιδρώτα μας. Ξεχάστε τους παιδιά, ένα κάρο μπανταρες υπάρχουν εκεί έξω. Ψάξτε και λίγο, όχι όλα έτοιμα.

Kvelertak εντάξει τους είχα δει και στο Heavy By The Sea, δεν μπορούσα να περιμένω να βγουν αυτοί οι άλλοι οι πως τους είπαμε, οπότε δεν έδωσα και πολύ σημασία

1 Like

Ρε κόφτε τις μαλακίες :stuck_out_tongue: και πείτε τίποτα για το λάιβ.

1 Like

Θελω να μαθω πως ηταν οι Κvelertak σας αρεσαν καθολου? Και ναι πειτε τιποτα για την συναλια ρε σεις

Δεν υπάρχουν λόγια παιδιά αλήθεια, ειδικά όταν είσαι τόσο κοντά είναι σαν όνειρο, δεν υπερβάλλω. Πολύ ξύλο στην αρχή αλλά μετά ηρέμησε αρκετά το κοινό, είχε και φοβερή ζέστη μέσα παρόλο που έξω είχε -1. Ή ζέστη επηρέασε λίγο τον James που φαινότανε να παλεύει με τις ανάσες του . Το είπε κιόλας ότι κάνει παραπάνω ζέστη από την Δευτέρα.
Το σόου είναι απίστευτο με τα φώτα και τα κουτάκια, τα βλέπετε κιόλας, και ο ήχος σε σημεία σαν να ακούς CD. Στην αρχή λίγο πιο μπουκωμενος.
Σετλιστ εντάξει θα μπορούσαν να παίξουν άλλα κομμάτια αλλά προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος κυρίως για τα νέα κομμάτια, ξεκάθαρα σας λέω πως γι αυτά πήγα. Έπαιξαν και Confusion τα 5 από το πρώτο CD και το Spit…
Κατά τα άλλα of wolf and man , seek and destroy, day that never comes ,fuel, whisky, sad but true , one, puppets nothing και sandman

2 Likes

Μουσική αναμονής σε ιατρείο ήταν, πώς να ήταν όταν περιμένεις τους Metallica;

1 Like