Μetallica

Μάλλον κάτι από Καζαντζίδη :stuck_out_tongue:

1 Like

Η Παπακωνσταντίνου σαν τους Grave Digger

1 Like

Μπα μαλλον απ τους Varathron το Necranastasis θα τραγουδουσε…:stuck_out_tongue:

1 Like

Ξεφτιλικια ο κοντος😂

3 Likes

γεροντοέρωτες…

2 Likes

Σα χταποδι τον σφιγγει στην αγκαλια της

Γιατί ξεφτιλίκια? Ζηλεύουμε ? :sunglasses:

1 Like

Γλωσσοφιλο με οδοντογλυφιδα

4 Likes

Είδες τι πέραση έχεις στις γκόμενες εάν είσαι ο ντράμερ των Metallica? Δεν πα’ να έχεις καράφλα, δεν πα’ να είσαι τάπας 1:66 :heart_eyes:

Δηλαδή εάν ο Lars ήταν υπάλληλος της Alpha Bank (τυχαίο το παράδειγμα) θα έβγαζε ποτέ τέτοια γκόμενα? Λέω εγώ τώρα.

2 Likes

Προσβαλλεις τις γυναικες τωρα…:joy::sunglasses:




Top Secret Videos







1 Like

Χαχαχαχ κλινική περίπτωση…

2 Likes

free hugs

Και γαμώ η φάτσα του Κιλκίς στο 2.45 περίπου του spit out the bone, που παίζει και τραγουδάει του ουα του ταυτόχρονα

Ειναι σιγουρα απο τις ομορφες πολεις της Μακεδονιας

4 Likes

Έκανα edit γιατί έγραψα ουατ αντί για ουα αλλά το Κιρκ με το Κιλκίς δε με πειράζει

Σε οποιοδηποτε σοβαρο φορουμ του κοσμου θα ειχες φαει μπαν και θα ειχαν σβηστει ολα σου τα ποστς για παραβιαση πολλων κανονων παμπολλες φορες τωρα. Απλα εδω ειναι λιγο πιο χαλαρα τα παιδια, και σε αφηνουν να σπαμμαρεις και να τρολλαρεις, γιατι οπως και να το κανουμε, χρειαζομαστε λιγη ψυχαγωγια πλεον στο φορουμ, δεν εχουν μεινει και πολλοι… οποτε εσυ λειτουργεις ως μια οαση γελιου για τους υπολοιπους απο εμας, μαζι με τον Τζον

5 Likes

χαιρομαι που σας κανω χαρουμενους

1 Like

Ξέρω πως είμαι διχασμένος αν θέλω να ακούσω remixed την εκδοχή των ίδιων των Metallica στο AJFA (στην επικείμενη δηλαδή box edition που θα βγάλουν) γιατί καραγουστάρω την ωμή και αρχιδάτη πρωτότυπη εκδοχή, αλλά καθαρά από περιέργεια θα ήθελα να μάθω πως θα ήταν να ακούγεται λίγο μπάσο (το όργανο)

rocking να περάσει, δεν βρίζω

1 Like