Μetallica

A den katalava oti milousate gia ta pio akriva… my bad. Nai, to 50-60-90 se roumania einai arketa fysiologiko. Kai nai, ennoeitai vriskoun kai ta kanoun.

1 Like

Ο metroid1984 εχει χακαρει το προφιλ του. Προσπαθει να μη γινει αντιληπτος αλλα σιγα σιγα προδιδεται

4 Likes

επειδη εχω χασει επεισοδια μπορω να γραφτω στο κλαμπ των Metallica δωρεαν κ να κλεισω απο τωρα εισητηρια???

Ε αύριο ανοίγει η γενική προπώληση, οπότε μάλλον δεν έχει ιδιαίτερο νόημα.

οκ,απλα μου εκανε εντυπωση κ λεω καποιο λακο εχει η φαβα

Λάκκους έχει η φάβα, αλλά αυτό είναι θέμα ticketmaster, δεν το γλιτώνεις.

τι εννοεις?μπηκα για πραγα εγω

Golden Circle μου φαίνονται απείρως ακριβά.

150 είχα δώσει για Γκανζ και ήμουν κάγκελο, νόμιζα αυτό θα ήταν ταβάνι λαιβ γενικότερα.

Πφφφφφφφ!

Anyway, περιμένω το επόμενο paycheck γιατί αυτό το μήνα δε βγαίνω. Και βλέπουμε.

1 Like

Εννοω τις απατεωνιες της ticketmaster, που θα βγαλει τα shows που διαχειριζεται sold out και μετα θα πουλαει εισιτηρια ακριβοτερα απο την κανινικη τιμη για το “sold out” live.

Πραγα ειναι σε εναν ανοιχτο χωρο, οχι γηπεδο νομιζω. Τιμες ψιλοτρωγονται αν θυμαμαι.

1 Like

Φαμιλυ, αυτοι ειστε.

5 Likes

Μεταλ από τα Lidl! Εντάξει δεν είναι και περίπτερο βέβαια… :sunglasses:

2 Likes

Ειδα καλα? Ρουμανια 345 ευρω για δευτερο διαζωμα - μονο vip δηλαδη-

Αυτό είναι το πακέτο “All Nightmare Long”, που περιλαμβάνει και άλλα πράγματα. ΛΟΓΙΚΑ στη Ρουμανία θα υπάρχει το “Gazon B”, που θα είναι το general admission των ορθίων και το “Gazon A”, το οποίο θα είναι το FOS και στο οποίο θα υπάρχουν ξεχωριστά εισιτήρια και θα μπούνε και όσοι πάρουν τα ειδικά πακέτα (All Nightmare Long κλπ κλπ). Δηλαδή μάλλον το κόκκινο είναι το Gazon B και τα τέσσερα μπροστινά του είναι κοινός χώρος και είναι το Gazon A. Δε θα έχουν 5 διαφορετικούς χώρους.

Ναι σωστα το το Gazon B ειναι το κοκκινο. Αρα χωριζεται στα 2 μου λες, και ειναι Gazon A και Gazon B.

Ξέρω καλό IT Manager για όποιον θέλει να του εξηγήσει ή και να του αγοράσει εισιτήρια για συναυλία των Metallica. Περισσότερες πληροφορίες inbox.

5 Likes

Έτσι υποθέτω εγώ. Σιγά μη βάλουν 100 κάγκελα.

Τι; δεν έχει far away from stage, not so far away from stage, Gazon B, Gazon A, middle of stage, Golden Circle, Snake Pit, Gates of Valhalla, μαύρη τρύπα με το παπάρι του Lars στα μούτρα ενώ κάνει άσκοπα fills;
(τελευταίο τρολάρισμα, αλλά δεν μπορώ άλλο, δοκίμασα κι εγώ το πρωί να βγάλω άκρη με τα εισιτήρια και έχω εκνευριστεί ταμάλα)

1 Like

Απλα ετσι οπως φαινεται στο χαρτη ειναι λιγο μπερδεμενο + οτι δεν βλεπω για την ωρα εισιτηρια για Gazon A.

Παίρνεις αυτό που είναι πάνω από το Gazon B ρε. Το σκέτο Gazon A.