Μetallica

Ναι βρε…δεν βγαζει εκει τιποτα για την ωρα τουλαχιστον.
.

Ε σε μερικές μέρες πάλι. Τώρα είναι “sold out”.

είναι όντως τόσο σπασαρχιδικος ο τρόπος για να κλείσεις εισιτήρια ;; Keep it simple γιατί είμαι και τεμπέλης…

1 Like

Μια χαρά εύκολος είναι.

Οχι δεν ειναι δυσκολο, το μονο θεμα που εχω ειναι οτι για Gazon A πχ δεν βγαζει τιποτα, και ειναι σαν “sold out” και σου δειχνει τις μονες επιλογες για μπροστα τα πακετα (All Nightmare long κτλ).

Ε, τελειώσανε για το γκαζόν έι.

EDIT: μην πάρεις για γκαζόν μπι, περίμενε και τσέκαρε το σάιτ τακτικά (δηλαδή κάθε μέρα)

:wink: ναι ρε συ, γιαυτο και μπερδευτηκα…γιατι σαν Gazon έι μου εβγαζε μονο τα πακετα και μετα με πεταγε στο γκαζον μπι. Θα δω μηπως Παρασκευη ειμαι πιο τυχερος.

Πότε ξεκινάει η προπώληση της πλέμπας;

Εχει ξεκινησει ηδη αλλα η επισημη για ολους ειναι Παρασκευη στις 10.00

Σε αλλα νεα…

Εκλεισα Πραγα εγω

καλή τύχη με το αεροδρόμιο. Άκουσα τα χειρότερα πέρυσι για maiden

Γιατι???τωρα μου το λες?χαχαχα

ΑΧΑΧΑΧ ε που να ήξερα οτι θα κλεινες Πράγα? Ντάξει μην σε ξενερώνω τωρα. Τουλάχιστον θα τους δεις και με full παραγωγή. Κάποιος τα είχε γραψει το καλοκαίρι. Κακή διοργάνωση, ελαχιστα μπαρ στα πισω -πίσω με τεραστιες ουρες (ε terra vibe το ιδιο ητανε), τσιμεντο κατω και ψόφιοι οι Τσεχοι ως κοινό. Ε πηγαινε μπροστα -μπροστα να το χαρεις. Επίσης η Πραγα ειναι γαμω τις πολεις

Περιπτερομπυρες θα χω ρε,χαχα,ξερεις αν ειναι ευκολη η προσβαση στο μερος???πηρα μπροστα εισητηριο οποτε θα ειμαστε καλα

1 Like

Kανένα μισάωρο/40 λεπτά μακρυά από το κέντρο είναι. Πάει τραινάκι και ίσως βάλουν και λεωφορεία για την μέρα

1 Like

Εγώ μια χαρά είχα περάσει στους Metallica το '14. Είχε στάση για μετρό κοντά, η Πράγα είναι σχετικά μικρή πόλη και γυρνάς το κέντρο με τα πόδια, οι τιμές είναι σούπερ αλλά οι Τσέχοι όντως ψόφιοι. Αυτό μπορεί να αποδειχτεί και καλό βέβαια γιατί βλέπεις τη συναυλία από μπροστά ξεκούραστα.

1 Like

Ρε μη κλείνετε εξωτερικό ακόμη, θα έρθουν το καλοκαίρι…για διακοπές :stuck_out_tongue:

Πάντως κάτι θα ξέρει ο ντιντης για να μην το ρισκαρει, θα μας διαφωτίσει κανένας άραγε;

1 Like

Ναι ξερει οτι φοβαται τα 80αρια και λεει … αστο καλύτερα

1 Like

Σε ΟΑΚΑ με 80 δεν νομίζω να είχε θέμα, κάτι άλλο ίσως;

Του χρόνου Metallica στο Nammos

7 Likes