Μetallica

happy-new-yeah

9 Likes

Καλή χρονιά για την καλύτερη μπάντα όλων των εποχών σε όλα τα είδη μουσικής

5 Likes

Fixed

4 Likes

Πραγματικα προσφερετε πολυ γελιο. Ευχαριστουμε φαμιλυ και καλη χρονια.

2 Likes

Αντρακι μου εσυ!

1 Like

Συμφωνώ απολυτα με το ignore,φαντάζει μοναδικη λυση,παραβλεπω το senario που λεει οτι φωταγραφιζεις συγκεκριμενα ατομα με αυτο το ποστ(αναγκαιο κακο ομως)

Αρχίσαμε βλέπω και τα fake accounts μέσα στην απόγνωση

Είπαμε, αποκτούνε και “νοημοσύνη”.

1 Like

Λυπάμαι γιατί είναι ωραίο το παρεακι και οι συζητήσεις, συν ότι έχω γνωρίσει πολύ καλά παιδιά απ το φόρουμ… Αλλα δεν βλέπω νόημα στο να συμμετέχει κάποιος με τέτοιο κλίμα και τρομερή έλλειψη moderating

Για νέα ενημερώνεσαι και από αλλού

3 Likes
6 Likes
3 Likes

Σαπακιασμα τωρα.:expressionless::face_with_raised_eyebrow:

Το εχω πει και θα το ξαναπω. Το σημειο απο τη μεση και μετα, ειναι καλυτερο απο καριερες ολοκληρες

2 Likes

Καλα περα απο την γνωμη μου για τον Ανσελμο, την γνωμη του λεει, σιγα.

Συνειδητοποιησα btw χτες οτι για εμενα το Load ειναι 3ο η 4ο αγαπημενο μου, κατω απο Master-Ride και τις παιζει με Justice. Σταυρωστε με αλλα οταν ειναι να βαλω να ακουσω κατι απο Μεταλικα το πιο πιθανο ειναι να βαλω αυτο ( η το αδερφακι του) πλεον παρα το Black πχ.

6 Likes

Πιστοποιητικό ποιότητας για το Load η άποψη ενός τελειωμένου southern αμόρφωτου καραβλαχου στην καλύτερη, ενός όλα τα παραπάνω + φασιστα στην χειρότερη.

3 Likes

Η δήλωση του Anselmo είναι παλιά. Από το 2014 συγκεκριμένα. Μάλλον στο StraightOnMusic χρησιμοποιούν Internet Explorer.

5 Likes

Μου έβαλες αμφιβολίες, ήμουν 110% σίγουρος ότι είναι φασίστας.

2 Likes

Είναι 100% , αλλά έβαλα την αμφιβολία για να μην θιχτουν πάλι οι φανμποηδες… Βλέπω δεν το αποφύγαμε.

2 Likes